Jump to content

Mortal Kombat


nickwood

Recommended Posts

Što se mene tiče, možemo nekog od ovih dana u redakciji napraviti okupljanje, taman sad pred ove praznike nove :)

Bice krvi, videces, unajmi obezbedjenje da stoji izmedju dva igraca za svaki slucaj!

Danas sam igrao sa drustvom, koliko iznervira igrica kada gubis to je nesto neverovatno :D

Fatality od Scorpion-a

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da se naviknem na igranje na džojpedu, baš mi pravi probleme.

Skoro pa uvek kad god hoću da uradim recimo dole, napred, X ili dole, nazad Y ili bilo šta što podrazumeva "dole" i "napred" ili "nazad", ja uradim skok :) kako, pojma nemam :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da se naviknem na igranje na džojpedu, baš mi pravi probleme.

Skoro pa uvek kad god hoću da uradim recimo dole, napred, X ili dole, nazad Y ili bilo šta što podrazumeva "dole" i "napred" ili "nazad", ja uradim skok :) kako, pojma nemam :)

Zato sto D-Pad na Xboxu 360 je nesto najgore u istoriji konzola za tuce i sport, za sve ostalo je dobar. Imam isti problem :)

Link to comment
Share on other sites

haha, pa jeste ... probao sam vala na oba, kontrolera i analogni i digitalni, da ih tako nazovem, ne vredi, ono, kao debil igram :))

Moraću da vidim kako je na soniju.

Inače, ovako malo ovlaš igrajući (nisam skrpio ni možda sat vremena, dva) sviđa mi se Noob kako su ga napakovali, ima tušte i tma kombinacija, a Scorpion deluje kul za komboe.

Link to comment
Share on other sites

Speaking of prelazak Story moda. Burazer i ja smo se jedno sat vremena mucili sa Shao Khanom. Bas nije radila ona fora da igra sama pusta lakse kako vidi da ti ne ide, vec tvrdo do zajebanosti. Onda dve tri partije na smenu, pa nervoza, bacanje dzojpeda u pravcu onog ko gleda i tako u krug. I burazer ga dobio :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

haha, pa jeste ... probao sam vala na oba, kontrolera i analogni i digitalni, da ih tako nazovem, ne vredi, ono, kao debil igram :))

Moraću da vidim kako je na soniju.

Inače, ovako malo ovlaš igrajući (nisam skrpio ni možda sat vremena, dva) sviđa mi se Noob kako su ga napakovali, ima tušte i tma kombinacija, a Scorpion deluje kul za komboe.

Noob je imba koliko je dobar kada naucis lepo poteze i komboe, koliko vidim po netu najpopularniji lik za igranje preko neta je Ermac (cika sa telekinezom) a za Scorpiona sam gledao na nekom sajtu da je tier 5 lik tj jedan od jacih likova u igri... Ma da najvise volim likove kao Scrorpion zbog samog X raya koji ne mozes da omasis ili da bude blokiran posto ga dovuces do sebe dok je meta u stun efektu na 2 sekunde....

Edited by Nobina!!!
Link to comment
Share on other sites

Svi koji imaju stun magije su imba jer x-ray uvek prođe (scorpion, subzero, sektor i sl)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

možeš da se pomeriš brže u stranu, valjda brzo dvaput u tu stranu, bilo je negde u tutorialu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa da, ali nekako čak i sa trčanjem, otkud znam, nešto mi prekratko deluje. Plus da ne pričamo što si malo inferiorniji u odnosu na one koji mogu da odmah oštete ili privuku protivnika đijama.

ko je bre ova skarlet?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...