Jump to content

EDGE OPEN CUP #01 CS TURNIR


DuHast

Recommended Posts

Gg [ ? ],clan+, moh i IMT. Lep turnis kanter radi savrseno, hvala gojku i Duhastu i svima koji su bili tu da se iscimaju za sve sto nam je trebalo. Cu na sledecem edge turnisu.

Jedno pitanje samo, kad ce demoi?

Edited by REAL~
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kontam da nikog ne zanima, al moram malo da placem ovde :D

istorija mojih turnira - 3D[2009], izgubio od DJSG(!) 16:14 (vodili 14:7 otp.) i ispali.

KGB - 3:0:0 u grupama, 1/4 finale izgubimo na nuku half 12:3, vratimo 11:3 i poslednju rundu 16:14 izgubimo.

matrix - drugi mec u grupama, vodimo vs DPS-a 12:8, izgubimo 16:12...... posle 1/4 na gloriju i cao xD

zajecar - ispali od SBC-a u 1/4 16:14, vratili sa 14:7

WCG - e tu su me popisali xD

catacomb[2011] - 7:1 na trainu vs DPS-a kao T , izgubimo antieko, half 7:8, 14:12 za nas, 4v2 , izgubimo 16:14,.. pre toga, vs FP-a, izgubimo 16:14 u grupama

3D[2011] - e i tu su me popisali xD

EDGE - IMT, vodimo 15:12, stignu nas na produzetke, prva halfove u prva 2 produzetka dobijemo 2:1, sve nereseno, 3. nas popisaju.

svaki mec (excluding 3D#2 i WCG), imamo visak 5v3, 4v3, 3v2, 1v1 (jedno zilion izgubljenih rundi 1on1), i izgubimo rundu! :P

jebiga pateticana sam al morao sam da napisem nesto, /ragemode. ;D

P.S. mnogo nabadam, i mnogo me boli grlo. turnir odlican, u 1/4 poceo da kasni oko ~1h, al dobro, kanter super radi, sve ti nameste sto treba, sve radi, Gojko majstor!

gg TL, moh, clan+, IMT i Uroshe!!!!!

cu na sledecem EDGE turniru

haha al ja više nikad neću igrati s tobom

ne zbog ovoga što si napisao, to nisam ni pročitao, nego jer si retard

poz

Link to comment
Share on other sites

Hristos Vaskrse! GG, sad sam ustao!

Vaistinu Vaskrse !!! Sve ti najbolje zelim brate moj.

I ja sam skoro ustao,posrkao1-2 kafe da se osvestim.Bice demoi ljudi , samo polako , moram da ih skupim , sortiram , pa cu da ih okacim.Danas to ne mogu nikako , imam goste popodne , a i da budem iskren , stvarno nemam snage trenutno , moram malo da se rechargujem.

Nadam se da je svima bilo OK. Iako je svaka grupa kasnila pomalo u pocetku,zavrsavala se sa minimalnim kasnjenjem.Jedino nas je oko 1 nesto smorio server,pa smo jednostavno podigle druga dva za finale i trece mesto.

Du brate , hvala do neba za nesebicnu pomoc , ostajem ti duzan....

Svima ostalima GG , hvala na ucescu , a pucamo se jos neki put .

Poz svima,odo da kuliram.

Over and out.

Link to comment
Share on other sites

Jebiga brate,zao mi je za sleep button,ali prosto smo zaboravili da iskljucimo,negde gde mi rekose,ja sam stavio da ne radi nista. :( bilo je malo mnogo stavri na koje je trebalo da se misli, NHF jedna glava,dve ruke,dve noge...nisam mogao da postignem sve.Jos server maler u 1 ...pa dizi opet.Al' dobro,bitno je da je sve proteklo kako treba i da nije bilo vecih problema.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...