Jump to content

RUR MAJICE 2011 - nikad veći izbor!


Koji je po vama najbolji dizajn za ovogodišnje RUR majice?  

121 members have voted

  1. 1. Koji je po vama najbolji dizajn za ovogodišnje RUR majice?

    • Majica 1 - RUR invaders
      31
    • Majica 2 - RUR pixel
      40
    • Majica 3 - RUR star
      33
    • Majica 4 - RUR skull
      13
    • Majica 5 - RUR skull headset
      10
    • Majica 6 - Force-a-Nature
      10
    • Majica 7 - 1UP
      17
    • Majica 8 - Baseball
      9
    • Majica 9 - Blow me!
      9
    • Majica 10 - Good dog
      7
    • Majica 11 - Klonja :)
      12
    • Majica 12 - Evolucija
      18
    • Majica 13 - Left 4 Dead
      28
    • Majica 14 - Shut YSM
      18
    • Majica 15 - RUR invaders 2
      9
    • Majica 16 - Tramvaj
      12
    • Majica 17 - Dare to Dream (samo ženska)
      3
    • Majica 18 - Triforce
      3
    • Majica 19 - Domo 1
      22
    • Majica 20 - Mario
      21
    • Majica 21 - Samo Rejv reprint
      33
    • Majica 22 - Hurry up!
      7
    • Majica 23 - Control me!
      5
    • Majica 24 - Transformers
      11
    • Majica 25 - Rabotnik
      15
    • Majica 26 - Portal
      15
    • Majica 27 - 404 error
      19
    • Majica 28 - Grmbl
      8
    • Majica 29 - Domo 2
      7
    • Majica 30 - Iron Fist
      11
    • Majica 31 - Join revolution
      23
    • Majica 32 - Aggro range
      12


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A koliko maja ulazi u konačnu listu za prodaju? Pošto vidim da su ljudi baš podeljenji, gotovo svaka majica ima svoju grupu ljudI kojima se svidja, a da ni jedna ne odskače drastično brojem glasova.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa realno bi bilo napraviti poll u kom bi glasali samo oni koji će sigurno kupiti majčice...

Druga realna opcija bi bila da ja odaberem 3 dizajna koji će se štampati, a Laki i Bole po jedan.

Treća realna opcija bi bila da Čili napravi svoju top listu, i onda da se štampa 5 onih koje se njemu najmanje dopadaju.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Taj neki TROLLFACE gde bi pisalo samo ono "PROBLEM?" je pun pogodak!

Al da bude i verzija sa mini trollfejs logom pored ovog ogromnog....

BTW, mozemo i unapred da dajemo kintu ako treba...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

1. Majice da budu minimum kao i prosle godine sto se tice kroja i kvaliteta, SIROK OTVOR SA TANKIM PORUBOM pre svega,

da me ne gushi oko vrata, proslogodisnje su bile pretty much takve...

2. Hocemo SVE SU ISTE/KMIJ 3rd generation majice, svaka je bila bolja od prethodne, pa zasto ne bi i ova?

3. Hocemo TROLLFACE majice i to bar 3 PREDLOGA DIZAJNA ZA ISTE, kapiram da svi zele da troluju uokolo sa njima.... :tf:

4. Hocemo neke majice tipa RUR-Grill logo ispod kojeg stoji nesto poput "TESKO JE"...

PS: polovina majici NISU interne RUR fore i kao takve treba ih odbaciti sa gadjenjem!

Evo i ja cu da kvotujem nigera da se slozim s njim.

Zaista nekako nije fora da se stampaju majice sa "random name game" logoima, nego rur interne stvari popu ssi, samo rejv, tesko je, nisi kompetentan.... i narvno trolfejs (koji nije rur interna fora, ali je nekako neodoljiv!).

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Zaista nekako nije fora da se stampaju majice sa "random name game" logoima, nego rur interne stvari popu ssi, samo rejv, tesko je, nisi kompetentan.... i narvno trolfejs (koji nije rur interna fora, ali je nekako neodoljiv!).

Pa vi dajte ideje pa ćemo da vidimo šta je primenjivo, a što se samih majica tiče, jednostavno, iskustvo je pokazalo da su svi super zainteresovani za neku temu / neku majicu, ali onda kada dođe do realizacije potencijalne, te majice zapravo niko ni ne naruči.

najlakše je reći "e hoćemo nešto rur related", ali šta je onda rur related a da nije samo rejv, ssi i eventualno trollface?

teško je? daj otkaz?

dajte nešto što bi zaista ljudima bilo zanimljivo, realizacija toga nije problem, kad je ideja dobra.

Link to comment
Share on other sites

Na primer... "Sve su iste" je genijalna ideja bila, zato sto je:

1) Interna fora

2) S onim prejakim dizajnom razumljiva i shiroj masi

I jedino je ovde na ruru mogla da se naruci naravno. Slican slucaj sa Samo Rejvom.

Ove "random game" majce nisu toliko zanimljive zato sto po netu vec mogu da se nadju.

- Sad, ne znam koja je ciljna grupa za prodavanje majica? Jel za ljude sa rura? Jel za ljude sa rura + njihove ortake? Jel za neko shire trziste? Kapiram pristup sa tim gejmerskim majicama ako je za neko shire trziste, ali onda iskreno mi ne treba rur da bih dosao do majice.

PS: Mislim da je mnogo ljudi pomenulo istu stvar na drugaciji nacin.

PSS: Majice kao majice su ok, dizajn je dobar i sve to stoji.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

OK, možda si me pogrešno razumeo, poenta je da nađemo ideje, pa da ih primenimo, i ja nemam ništa protiv. Hoću da kažem da mi "hoćemo internu rur foru" ne znači puno, ali "hoćemo internu rur foru - "Koji faks?" onako kao slika Megatrenda i ispod piše "Koji faks?" je nešto što možemo da pretočimo u dizajn. Eto samo to.

Ciljna grupa su uvek bili RURovci + ortaci, nema tu puno priče. Zato i idemo sa reprintom Samo Rejva, ako hoćete i narandžasti potencijalno može i taj. Ima i nekoliko RUR majica, tako da zapravo od tih starih fora fali samo "Sve su iste". Od novih, dajte listu.

Eto recimo Fatboy je bio blizu sa tim "Teško je" i roštiljem, ali čini mi se da je to baš za najuži krug ljudi.

Link to comment
Share on other sites

S obzirom na okolnosti ja bi zamolio coveka koji je crtao RUR VIP majicu da nacrta

celu ekipu ali kao matorce kako poredjani svi sedimo u invalidskim kolicima gde

jedan od nas dizhe svoj shtap za hodanje u vazduh a iznad nas da pishe CAMO PEJB! [:D]

Takodje bi mogao neko da nacrta Trbuhodlaka, krajnje je vreme za KJOOT majicu

sa nekim njegovim kratkim prepoznatljivim citatom ispod \o/

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Može nešto na konto silnih altera i natpis tipa - Alt moga alta je i moj alt.

Može nešto sa fejspalm motivom.

Može nešto sa swe pohvale lajnerom uz recimo ruke koje aplaudiraju ili tako nešto.

Onda Daj otkaz mi deluje kao dobar materijal koji je i interno naš, a opet razumljiv je i za rlajfere :)

Edited by savke.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Evo jos par komentara na dizajn "ladne glave", pa se nadam da ce pomoci kod finalnog odabira.

Broj jedan izgleda ko pikselizovana pisa sto pisa.

Dva me podseca na kockice iz starog dnevnika iz vremena Slobe.

Tri mi je nekako u gej fazonu. 4 i 5 nije losa zamisao, ali mi nekako ta lobanja de izgleda previse evil/cool/epic.

6 mi i dalje nije najJasnije.

Od 7 do 12 su mi sve extra, uzo bi verovatno 4 od tih 6. Nisu RuR fore, ali su totalno u gejmerskom/nerd fazonu, prepoznatljivo i ljupko svuda.

Od 13 do 20 je manje vise shmrlj brlj bezveze ne toliko zanimljivo.

21 i 24 ok, a ostalo opet brlj shmrlj nije vredno truda.

Koje su cene slanja u inostranstvo, tj da li je to uopste opcija?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa ljudima da bude SSI majica opet, da nastavimo tradiciju :D

Samo da budu majice boljeg kvaliteta, meni se ta posle par pranja totalno isprala, crna postala siva i sam oblik majice se nekako izmenio, vidite da budu kvalitetnije, tipa "fruit of the loom" ...

First name Ever, last name Greatest.

Link to comment
Share on other sites

Poenta je što svi kukaju različito :) neki kažu "dajte kvalitetnije, tipa fruit of the loom" a drugi "nemojte samo fruit of the loom" :)

Ali ono što je bitno jeste da zasigurno nećemo raditi Sve su iste na modli prošlogodišnjih (po pitanju kvaliteta majice, štampe i kroja).

A u četvrtak idemo sa presekom majica i praktično samim tim - poručivanjem.

edit: Pod "poručivanjem" mislim da vi poručujete koje biste, a ne da mi naručujemo od štamparije.

Link to comment
Share on other sites

Naravno, tako nešto nikad ne možemo da garantujemo, ali pošto smo krenuli ranije sa svime, očekivano je i da ćemo ranije i završiti majice :)

Tako da, neka druga polovina maja, bliže bukvalnoj polovini meseca :)

Link to comment
Share on other sites

err ljudi pa trollface nije interna rur fora, to je globalna internet fora... te mi je doticni odvratan na majci... ako hocete njega mozete ga naruciti na bilo kom sajtu koji se bavi majcama visioshop npr

meni se svidja par novijih predloga ai malo jest bzvz sto veze nemaju sa RUR-om

prvi predlog bi bio bolji da su kockice malo sitnije (kao na drugom predlogu)

ovako deluje kao najjeftinija maja iz prelose springfild kolekcije od pre 2 godine :)

treci je odlican!

404 error :)

i dve rur revolution

evo ostale me ne interesuju posebno jer nemaju veze sa rurom preterano

eh da, vudijev smajli bi bio vrhunski :)

kvalitet izrade - stampa je svuda bila kvalitetna, zaista

ono sto meni smeta je sto izgleda kao da nisu bile pamucne 100%

sam kroj je bio uvek manje vise ok, nemam stomacinu pa mi ne smeta

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...