Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

Upadoh u ranked sad da probam AP Kog'Maw-a.Igrao ga svega 3 puta ranije, nikad ap.Suckovao sam 20 minuta, onda kad sam nabio 300 ap-a - legendary.Koji tezak fejsrol, rylai -> zabodes nekoga ultijem, ajde sto mu otkidas 600-700, jos ga usporavas i vidis.Mrtav cim ga nagazis prvi put.

Link to comment
Share on other sites

treba mi pomoc dal da uzmem rumbla ili jarvana sledeceg :)?

Sve zavisi koje rune imas i da li vise volis da igras kao ap hybrid ili ad/tank hybrid.

Rumble opet ima jednu od najjacih magija u laning fazi, a to je flamethrower. Ne trosi manu, a odlican je za farmomvanje i harrasovanje. Sa Jarvanom ces lakse da zapocnes tim fight i ima odlican cc ulti i dosta pomaze timu. Rumble je isto dosta koristan ali ne moze da izvuce partiju kao sto Jarvan moze jer stakovanje magic resistance-a cini Rumble-a beskoristnim. Jarvana mozes da odigras i kao tanka i kao hybrid tank/dps-a. Mada trebas da probas oba heroja pre nego sto ih kupis i da vidis koji ti bolje lezi.

Ja sam kupio pre par nedelja MF, ali sam primetio da od kad je zavrsen jedan od prethodnih rotation-a, da je vise nemam u izboru :O kako je to moguce?

Idi na summoner's profile - champions - owned i ako ti je nema tu onda je sigurno nisi kupio. Ako ti ipak fale ti IP-evi koji si potrosio za nju prijavi bug riotu.

Edited by Ivan~

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

AP je sjajna za noob stomp. Das stiklu u celo iz stealth-a i ode pola hpa :)

Beginner's tip: Eve moze da stunuje dve mete ako iz stealtha umesto auto attack-a uradite "q" ;)

Edit: I zaboravih da napisem poentu posta, cretino imbecile. AD je sjajna i kao jungler/anti jungler/roamer/ganker - sve, samo pazljivo :)

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Eg6g3.png

Orriana nosu rur majicu!

kako sam lepo lolovao na ovo :))))

AD ili AP eve? :D

Za sada AP samo, stikla u vuglu i tyt :) skontao sam da je potrebno da igram skroz polako i oprezno, bez kurcenja :) i bas mi se svidja heroj, ljude na mom lvl-u bukvalno odvaljujem od igrice, nebitno da li dobijam ili gubim partiju :) svakako odlican pick..

Moze neko da mi preporuci sledeceg heroja? :)

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

da, kata je numstopmer na low lvlima, uradis ulti i molis boga da ne dobijes stan

Katarina je inace odlican dmg dealer ako je igras pravilno.

P.S - prokletstvo penta killa. Imam ih dva do sad - Mordekaiser (u normalu), Katarina (u rankedu - negde na 1380) i oba puta gubim partiju i to strahotno.

Link to comment
Share on other sites

upravo igrao game, akali, shen, karma, nocturne i ja vlad

prvi game totalno random svi i okrenemo game, pa se organizujemo opet. i preokrenemo drugi sa 54-24. 2 team fighta i pobedimo. sta su nam rumble i le blanc radili ceo game, oboje imali po 20 mejai stacksa

sad mogu srecan da spavam \o/

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Katarina je inace odlican dmg dealer ako je igras pravilno.

P.S - prokletstvo penta killa. Imam ih dva do sad - Mordekaiser (u normalu), Katarina (u rankedu - negde na 1380) i oba puta gubim partiju i to strahotno.

protiv iole normalne ekipa kata je jednostavno beskorisna

Link to comment
Share on other sites

protiv iole normalne ekipa kata je jednostavno beskorisna

Gledano tako svaki carry je beskoristan jer ga je lako ubiti. Isto tako i katarinu. Sem toga kako heroj sa blinkom + jakim aoe ultijem i -50% na healing svim champion-ima moze da bude beskoristan protiv iole normalne ekipe? Ako znas da je odigras kako treba kata je pure win. Ako ne znas - poginuces dok blinkujes i to je to.

Evo ti npr situacija, onako of the top of my mind: Orianna Vas sabere u ulti, Nunu blink/ulti / kata shunpo/ulti, sta radis? Probas da ccujes katarinu, koja ima banshee ako ima imalo mozga? Tesko u toj frci da ces obratiti paznju na nju uopste, a kad cujes nozice kako lete - to je to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...