Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

definitivno Graves, Caitlyn je najslabiji ad u igri trenutno

Kad bi mogao da probam još jednom Gravesa XD

Sa Caitlyn sam igrao celu prošlu nedelju, i imao sam neki 80 posto pobeda, i uvek najviše killova, mada i ja mislim da je Graves bolji...

Ako imate još neki predlog, kao što su ova dvojica, slobodno recite (lol, i bez svadji, ja sam nov u ovoj igri, i skapirajte, ako neko nešto napiše piše meni, a ne da se pravi pametan XD)

Link to comment
Share on other sites

kupuj redom prvo one od 450, pa 1350 pa onda kreni da birkas sta bi uzeo

tako ces imati dovoljno heroja da se zanimas i da mozes da igras svaku ulogu sa po par heroja.

:(

A kad ću onda nakupiti za nekog skupljeg, za par meseci? :(

I da, pre 3-4 strane sam pitao za preporuku, i onda ste krenuli da se svađate oko svega...

Ili, ajde, ako nekog ne mrzi, neka mi napiše barem po dva šampiona koje mi preporučuje za svaku poziciju...

Bio bih vam zahvalan...

Edited by }{itman
Link to comment
Share on other sites

Smorices se ako budes jurio samo najskuplje heroje, 6300 poena sa casual igranjem dnevno zahteva vremena, a to znaci da ce ti izbor heroja biti minimalan dok skupis poene samo za tog jednog najskupljeg. Samim tim partije postaju monotone. Bolje, kao sto Dzanki kaze, kupuj i ove jeftinije, cesto ces menjati uloge i nece ti dosaditi igra.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Smorices se ako budes jurio samo najskuplje heroje, 6300 poena sa casual igranjem dnevno zahteva vremena...

Volim i ja vas!

Kako uvek po prvom postu zaključite ko je kakav čovek, ko je casual, pro, nolifer, idiot...

A šta ako ja dnevno sakupim 6300 poena? XD

Ja sam pitao za šampiona, ali, vidim, nema vajde na ovom forumu...

Link to comment
Share on other sites

Volim i ja vas!

Kako uvek po prvom postu zaključite ko je kakav čovek, ko je casual, pro, nolifer, idiot...

A šta ako ja dnevno sakupim 6300 poena? XD

Ja sam pitao za šampiona, ali, vidim, nema vajde na ovom forumu...

Matori, i da igras hard kor, tesko da mozes da skupis 6300 za jedan dan. Ti u proseku dobijas oko 100 IP-a po pobedi (~250 za first win of the day), oko 50 za izgubljen mec, recimo da svaka partija traje u proseku pola sata, you do the math.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam spavao po 4 sata dnevno i uzeo Vayne-a za 3 dana.

True story

Vayne!

Što mi niko nije rekao za Vayna...

Opet neću spavati 3 dana [:o)]

Graves mi se ne svidja, jbg, morao sam da farmujem IP još jedan dan, uzeo teema, i od tada nisam ni jednu partiju izgubio XD

I da, kreator, nije bila poenta u broju IP-a za dan XD

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja poceh da igram ovo,pa ako moze par saveta za mene nooba.Za pocetak cu malo sa botovima da igram dok ne skontam heroje,iteme i ostala cuda muda.Jel ima nesto bas vazno sto bi morao znati na pocetku?Koje heroje mi preporucujete,u doti sam voleo da igram suport heroje?

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Ne igraj ranked, sranje je :tf:

Ako si igrao neki MOBA, nece ti trebati puno vremena da igram shvatis koji su itemi za sta, i koji su heroji za sta.

Sto se support heroja tice, tu je za pocetak recimo Soraka, najjeftiniji pocetnicki suporter.

  • Downvote (-1) 1

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja poceh da igram ovo,pa ako moze par saveta za mene nooba.Za pocetak cu malo sa botovima da igram dok ne skontam heroje,iteme i ostala cuda muda.Jel ima nesto bas vazno sto bi morao znati na pocetku?Koje heroje mi preporucujete,u doti sam voleo da igram suport heroje?

community je zreo za napalm strike... svi sve znaju najbolje... nikada ne gledaju svoju igru... uvek je kriv neko drugi... po obicaju jungler... posto volis da supportujes svi ce te voleti... to niko ne zeli da radi... zasto?!? zato sto ma koliki mega car bio neces moci da ispravis sranja koja prave tvoji drugari... :D kolicina frustracije koju mozes da imas dok supportujes nekoga ko nume je neverovatna... a ako ga budes napusavao ili dobronamerno savetovao uvek ce to shvatiti kao hejt... i igrace jos gore (o da moguce je i gore od najgoreg :D)... zato ti je moj savet da cim vidis lika sa kojim ti prija da igras (bez obzira da li dobijate ili gubite... bitno da covek reaguje...) idi premade sa njim...

support junaci:

soraka, janna, sona, taric... to su najstandardniji supp heroji... soraka ti je verovatno najlaksa za pocetak (mada ljudi imaju predrasuda dosta... supp uopste nije lak za igru...) pritom i supportovi se counteruju i biraju u odnosu na kombinaciju vasih i protivnickih heroja... janna je meni najzanimljivija (prvi skin sam uzeo za nju :P)... kada budes odigrao dovoljno partija shvatices da mozes da supportujes i sa mnogo drugih heroja kao sto su blitz, zilean, shen, jarvan, nautilus, gp, orianna... ali kada to pokusas u solo queue budi spreman da ti preostala cetvorica vade predake iz groba da bi ih jebali u usta... cancer ce im biti jedna od omiljenih reci u kombinaciji sa tvojim imenom... a kada shvate da ti ustvari kidas kao jarvan support pisace da si bog otac DAT jar4... ali bice kasno posto ce ti svi vec biti na ignore listi... :DDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...