Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

kenja mi se od dariusa uopste

fix'd

Draven je smesan, ako prodje kroz partiju sa prosecnim farmom, ubijas ga bez problema u lejt gejmu, Darius je sisa od heroja, zajeban u svakom delu igre, jedino sam do sad uspeo da ga counterujem sa Renektonom.

@hitman: zavisi od uloga koja ti najvise odgovara u timu. Za pocetnike je dobra Ashe, kao ranged ad carry, Annie kao mage (ap), Garen kao fighter ili tank i Soraka recimo kao support.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ako ima iole dobre reflekse i igra sa Annie, to je gg na lejnu. Dosta je laka za igranje, dovoljno je drzati odstojanje (mada ja igram sa flashom pa se zalecem bez problema), smarati protivnika sa prvom magijom, i lejn je tvoj.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

koji crni elo, koji crni ranked, svaku drugu partiju mi usere neka konjina (afk, troll pick, ne zna da se krece, ne zna odstojanje da drzi), ne zelim da mi neko govori o skillu zbog loseg rejtinga ako znam da 99% nisam krivac zbog izgubljene partije

edit: prvi quadra sa TF-om, hijaoo, spasio me thornmail protiv prepucanog twitcha i tryndamere (sa sve Demonblade skinom, ukenjas se kad se zaleti na tebe) \o/

Inace, jedino penta koji sam do sad zabo bio je sa Akali, davno, a quadru sam uzimao sa dosta heroja, evo sad prvi put sa TF-om, sa Panth-om, Garenom, Urgotom, Renektonom, Yi-em itd.

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Veruj mi da ukoliko si dobar dici ces se iz "elo hell-a". Koliko ljudi samo znam kod mene u friendlisti koju su namerno padali na 1100 elo i dizali se na 1900 cisto da bi ljudima dokazali da ukoliko si dobar mozes da keris maltene vecinu gejmova. I ono sto je bitno pikuj heroje sa kojima mozes da keris gejm ( a ne , yi,panteon i sl. sranja ). Ono sto je isto jako bitno, bez flejma u igrama, jer ces time samo demoralizovati ljudi i pravice jos vece greske, znaci igraj svoju igru i boli te uvo. Ukoliko neko pocne da flejmuje imas ignore dugme i pozdrav. Ukoliko vec dobijas svoj lejn, gledaj da pomognes drugim lejnovima, nemoj se samo slepo drzati svoje pozicije i cekati da svako svaki lejn pobedi jer se to ne desava toliko cesto. I naravno prihvati odgovornost za svoje greske, nemoj uvek svaljivati krivicu na druge osobe. Kad ove stvari pocnes da razumes i pocnes da ih se pridrzavas polako cete se dizati iz elo hella...

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ja sam bio u fazonu da, cak i kad bih igrao ranked, igrao bih sa ljudima koje znam, s tim sto je ta stara ekipa (pre splita i pre transfera na West) propala, a stvarno mi se ne igra sa randomima, dovoljno mi je nerviranje s njima u normalu.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Cek...Ti ne igras ranked, a drvis djoku ovde kako si pro? :tf:

Kakve su ti to partije u kojima se pickuju Garen, Pantheon, Twitch, Tryndamere i ostali nebitni troll pickovi?

(Ili ono, don't answer that, zaboravio sam da su normal partije - u kojima se pickuju AD Akali, AP Twitch, 0 supporta i slicne fore)

<-- Platinum league u s1 SOLO (solo-solo, ne solo-duo queue).3 puta padao sa 1800-1900 na ispod 1500 (dva puta 1300 xD) i zavrsio sezonu sa preko 1900.

Dig'o rating tako 3-4 puta, ne postoji razlog zasto i prosecan igrac to ne bi mogao.

Steinman i Diego su ti, opravdano, uterali.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

what steinman said.

ja nikad nisam razumeo ljude koji igraju normale i tripuju da ne zele da igraju ranked jer ih tu troluju!?

kad udjem u normal place mi se kakvi debili igraju, mada mi cesto upadaju 1900+ ljudi iz nekog razloga.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da su normali postali ultra competitive. :tf:

Prekini da se provaljujes vise o tome koliko si skillovan kad peres Trindamera i Tvicha u normalnima, a nikad u zivotu nisi seo da igras ranked partiju u kojima ne bi ni video da se oni pickuju.

Ovo sto pricas ti je isto kao kad bi sad rekao da si pro wow pvp igrac a nikad u zivotu nisi usao u arenu, vec samo razvijas "skill" na level 30 zelenim likovima u Stranglethorn Vale-u.

*Kad se udje u normal, igra se AP Teemo i slicni troll pickovi.Kad se udje u ranked, dodge-uje se queue zbot pantheon, garen, twitch i herpaderp pickova.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Cekaj Kobayo, je l' sam ja rekao da nisam igrao?

Igrao jesam, naglasio sam zasto ne zelim da igram.

Jos jedna stvar, igraci se ne dele na renkovane i "normalne", svi oni igraju i jedno i drugo, kakav je to argument da u normalima nikad ward nisu kupili lol, sta oni ce za ranked specijalno da uzimaju ward, a u normalu nece?

Pobogu, razlike nema, retard nece biti retard samo u normal partijama, on ako je glup i unskilled, on ce to biti i u normal i u ranked partijama. Ili ce mu odjednom kvrcnuti u glavi da se poboljsa i vise nece biti retard, vec ultra skillovan u ranked, a potom kad odigra posle normal, vratice se retard-rezimu?

btw, ne pamtim kad sam u normal partiji poslednji put video AP Teema, vidim ga jednom u 50 meceva.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

ja samo znam da si ti rekao da "sad znas sve" a igras non-ranked

to ti je kao da odes u vrtic da igras basket protiv klinaca i kao vidi kako sam dobar lol. a verujem da si dobar na normalu, ko nije

disclaimer: nemam rating neki, ali nisam se ni kurcio, niti mi rating treba da bih pricao o njemu i skillu

Link to comment
Share on other sites

ja samo znam da si ti rekao da "sad znas sve" a igras non-ranked

to ti je kao da odes u vrtic da igras basket protiv klinaca i kao vidi kako sam dobar lol. a verujem da si dobar na normalu, ko nije

disclaimer: nemam rating neki, ali nisam se ni kurcio, niti mi rating treba da bih pricao o njemu i skillu

Rekavsi da znam sve, nisam rekao da sam najbolji, to sto si ti u svojoj glavi formulisao na taj nacin, nemoj meni da nameces svoje vidjenje.

Prvo, igrao sam ranked, i tu sam video sta i kako, igrao sam i normal partije, dakle, video sam brojne buildove, poteze, taktike i sl.

A poredjenje ti je u picku materinu. Ne znam ja sta si ti video u normalima, ali ja koje sam ranked igrao, razlike nije bilo, istih majmuna je bilo i u jednim i u drugim mecevima.

zapravo da, izmedju ostalog ;)

Retko koja partija mi je zapala da ljudi ne kupuju wardove, a u partijama gde postoji support, wardovi su tu uvek, ali uvek.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Pobogu, razlike nema, retard nece biti retard samo u normal partijama, on ako je glup i unskilled, on ce to biti i u normal i u ranked partijama. Ili ce mu odjednom kvrcnuti u glavi da se poboljsa i vise nece biti retard, vec ultra skillovan u ranked, a potom kad odigra posle normal, vratice se retard-rezimu?

Retard ostaje glup i unskilled na low ratingu.

Oni koji idu dalje su ljudi koji uce jos vise i znaju da igraju...I trollovi.

I da, imas milion igraca koji ranked igraju ozbiljno, tryhard 'n' shit.A ovamo, kada joinuju neku normal partiju - zamisli nekog najgoreg retarda na kojeg si mogao da naletis - igraju 3 puta gore od tog.

Ma o cemu ja pricam, ti sabijas normal partije - znas sve. Herpaderp

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...