Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Prvo sam počeo da igram “Counter strike“, “WoW” me nije mnogo privlačio, ali me je zato ubrzo privukla igrica slična njoj, a to je “League of Legend” – kaže A. H.

Link to comment
Share on other sites

Другари имам проблем са овом игром. Наиме регистровао сам налог, али кад пробам да се улогујем у игру пише "Invalid username/password combination". Ортак ми пошаље реферал, опет исто. Кад пробам да ресетујем шифру или да обновим пасворд, каже ми да не постоји у бази података. А кад пробам опет да се региструјем са истим мејлом и јузером каже да већ постоје... Јел имао неко сличан проблем?

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Sta se ovo desava sa igrom od jutros?

Prvo 10 puta pokusavam da zapocnem partiju, 10 puta neko izadje u champ picku, zatim malopre konacno odbroji do kraja, niko ne izadje i umesto da krene loading screen, ne reaguje? Mogao sam da pisem i dalje u chatu sa drugima, ali nece da krene loading screen. Izadjem iz launchera, i pokusam opet, kaze moram da sacekam 5 minuta zbog izlaska iz queue, pa jebo te Riot i njihova glupi izbagovani launcher. Nakon tih 5 minuta, opet pokusam, isto se desi.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...