Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jos gori pakao ti je izmedju 1700-1850...

Ovamo na 1300-1500, vidis da ne umeju, pa cute, suckuju i gledaju svoja posla.

A sto vise ides sa ratingom, naleces na one "pro" likove koji su odigrali svega 20 partija, a pogledali jedno 350 streamova, pa misle da su popili svu pamet sveta...A ono kad krene partija, za manje od 10 minuta prodaju fb i zaginu jos 3 puta minimum.

Normalan non-self proclaimed pro igrac (ti) :"Zasto pravis <derp-herp> item"

Random self-proclaimed derp: "Zato sto je AP dobro sa Sivir?"

NSP igrac: "Ti si pajser"

Random derp: "<ubaci ime random high rated poznato lika koji streamuje> pravi to, ti ne znas nista, ja gledam streamove uvek"

NSP igrac: "Pa ti nisi <herp derp high rated celebrity igrac>"

*par minuta tisine*

Random derp koji misli da je pro a pri tom ima 30 cs-a, najmanje 7 zaginuca posle 20 minuta: "Ok ljudi, ajmo da predamo, ovo ne ide"

Budi srecan sto si na 1500, tu se igraju 2x bolje partije nego na 1700 lestvici.

3 puta sam u sezoni 1 bio na 1900 + nesto malo (solo queue, ne duo), svaki put kad sam dosao do 1700 granice, uvek su mi bile ovakve partije...UVEK.Prestao sam da igram kad se zavrsila sezona 1 (1905 ratinga), uzeo platinu, obrisao igru, nisam stigao ni do pola pre sezone 2.Buraz jos uvek igra, kad odem do njegove sobe i vidim igru, vidim da se nista nije promenilo na bolje, komjuniti je jos gori, a i igra i heroji koje izbacuju postaju herp-derp fazon.Igra crkla posle Branda i Lee Sina.Prestani da je igras dok mozes.Gre'ota sto sam tad imao skoro sve heroje (falilo mi mozda 5 heroja) i 35 skinova i rune za svakakve moguce kombinacije.Ali np, dao mladjem burazeru koji ne igra ranked account, pa nek se zanima.

Moje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iskreno mislim da se igra od pocetka sezone 2 mnogo promenila na bolje, sve novo sto ubacuju cini igru mnogo zanimljivijom i te "osvezavajuce" promene me drze i dalje u igri... Jako mi je drago sto su rusi M5 uzeli ovaj IEM sad i promenili taj dosadni meta game gde ljudi farmuju 45min i onda se poubijaju i nema akcije jer se plase da daju kill ili naprave kill... Counter jungling koji su isforsirali rusi je do jaja :D Non-stop action! Inace u ranked game-ovima ima previse trollova sad ali previse, sve neka dechurlija koja se ljuti cim im nedas da igraju ono sto hoce odma pada troll pick - tp+revive summoners gg :P

Link to comment
Share on other sites

Pa furali su standardnu metu sa 1 ap-om i bruiserom gore, ono sto su radili drugacije je to da je njihov jungler bio jako agresivan u protivnickoj sumi (taj counter jungling sto spominju), i sto je njihov ad carry igrao i ad kennena sto nije bas uobicajeno, a lik na midu je uzimao i mordea, sve to sa ciljem da njihov mid i top lane mogu da ispushuju protivnicki i onda pomazu njihovom jungleru u kradji buffova, gde su stvarali prednost u early game-u i na osnovu te prednosti maltretirali sve protivnike.. TSM im je uzeo mapu u finalu jer su ih u drugom gejmu pobedili u early game-u sto im je omogucilo da rutinski odrade partiju, a i alexich je counterpickovao sam sebe jer je uzeo mordea vs cassio...Jos je njihov jungler igrao shyvannu koja je dobra za counter jungling ali nije neki champ za gankovanje jer joj fali cc..

tl;dr Veliki fokus na early game i counter jungling > ostvaruju prednost > dominiraju mid game gde se uglavnom zavrsavaju partije

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...