Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

Ja sam otisao skroz emo i obrisao igru.Dao account mladjem burazeru da siba.Gre'ota da se baci account, fale mi samo 6 champa i imam 30+ skinova.

Iznervirao sam se jako, tryhardujem do bola, a budem iztrollovan od strane duo queue igraca koji imaju po 0:10.Jedan od primera.Izgubio sam 10 partija za redom za ~5h igranja.

Samo je bilo "Ma cao" i shift delete-ovao. :P

Dve nedelje od kako ne igram to sranje od igre. :tf:

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Ja sam otisao skroz emo i obrisao igru.Dao account mladjem burazeru da siba.Gre'ota da se baci account, fale mi samo 6 champa i imam 30+ skinova.

Iznervirao sam se jako, tryhardujem do bola, a budem iztrollovan od strane duo queue igraca koji imaju po 0:10.Jedan od primera.Izgubio sam 10 partija za redom za ~5h igranja.

Samo je bilo "Ma cao" i shift delete-ovao. :P

Dve nedelje od kako ne igram to sranje od igre. :tf:

A jos ja gledam i vidim porastao ti rejting - sad mi je jasno sta se desilo. :tf: :DDDD

On the serious note, ne zajebavaj nego se vrci! :D

Link to comment
Share on other sites

uh izvukao se iz elo hella jedva, i od 1400 sve ide lagano. normalni saigraci i gomila pobeda za redom , samo da ne ureknem :D

sreca koja te je pratila je neverovatna... i ja sam imao 9 pobeda za redom sinoc... ali najveci idioti su od 1450... svi misle da su op i da su im drugari degeni... uvek njegov tim gubi, a on je moralni pobednik... meni se do 1400 desava da lik tvrdi da je support sranje, ali tek od 1400 se javljaju likovi: i cant support... pa ako ne znas supporta da igras sta znas?!? potrebno ti je cetvrtina mozga i NULA skilla sa sorakom da odigras korektnu partiju... ne trazim od tebe da budes SK support sa jannom ili alijem...

Hahahaha jaaaaao koliko ces se obradovati kad na 1500 pocnu da ti ulaze rally/revive caitlyn i sl :D

inace ovaj decko je troll... juce sam ga gledao kako igra shaca zajedno sa svojim ret drugarom koji je supporting evelyn (kome jos treba CV!)...

been there, done that :D al razlika je sto ti ljudi zapravo umeju da igraju. nego im je zanimljivo da troluju :D onda i ja krenem da trolujem pa se ne nerviram

ima istine... mene je oduvek odusevljavalo na 2k+ sto ljudi pikuju bukvalno sivirku mid i niko im REC ne kaze dok god nemaju 0-5...

prica se ap sivir op :D

ap tristana shotuje sa ultijem... slicno kao i sion... samo sto sion kad odradi kombo bleji 2-4 sec... a tristana 40-50 :D

Ja sam otisao skroz emo i obrisao igru.Dao account mladjem burazeru da siba.Gre'ota da se baci account, fale mi samo 6 champa i imam 30+ skinova.

Iznervirao sam se jako, tryhardujem do bola, a budem iztrollovan od strane duo queue igraca koji imaju po 0:10.Jedan od primera.Izgubio sam 10 partija za redom za ~5h igranja.

Samo je bilo "Ma cao" i shift delete-ovao. :P

Dve nedelje od kako ne igram to sranje od igre. :tf:

juce sam se sit ispricao sa tobom... a onda sam shvatio da ne pricam sa tobom :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tri drugara i ja smo poceli od skora na nordic east-u. Za sada smo nas trojica redovni, uskoro ce i taj cetvrti tako da nam fali samo 5ti sa premade tim i da ownujemo nubove!! Neki 7mi nivo smo za sada :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...