Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

Koliko sam video, pre nego sto sam zakljucio da je bezveze da igram dominion jer je stvoren za odredjenu vrstu champova, rammus jebe mater u dominionu...

Pa u sustini svi champovi sa bolesnim durability-ima i visokim mobility mogucnostima jebu keve :D

@chegster: Da da evelyn se sprda po dominionu bukvalno :D

I takodje probajte sa teemom totalno je zanimljivo nervirati protivnike sa prokletim pecurkama! Teemo > Dominion :D

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

Ovim putem zelim da se zahvalim Kobaji na savetima koje je dao Sarmi u vezi Xin-a. Usrao si mi se u zivot, sad imam nuba koji tripuje da zna da mi rusi rejting. Hvala ti kao bratu - ubicu te prvom prilikom!!!! :DDDDDD

Salu na stranu - Xin je odlican heroj s tim sto treba pogledati malo GuardsmanBoba kako lomi top lane sa njim. Onda sve postaje jasno i lako (a i muzika mu je sjajna na strimu) ;)

Elem da se po'valim. Pre polu reseta 2ge sezone odigrao sam samo 4 partije 1/3 win/loss ratio (1259 elo). Posle reseta jos 7 - 6/1 win/loss ratio i sad ponosno stojim na 1454 rating-a jerbo 23-45+ po pobedi je OP. Hvala svima sto me mrzite! HA! :DDDD

Link to comment
Share on other sites

dobro svako tripuje da je neki champ op za dominion ali niko ne obrazlaze na osnovu cega je to zakljucio... ja stvarno ne znam sto bi xin bio dobar u dominionu? rammus ajd moze da istankuje, samim tim cuva kulu, brz je zbog balla itd ali recimo jax? mozda ipak svi malo lupetamo na osnovu 5 partija koje smo odigrali pa smo se israli nekome ili se neko nama ispisao u facu?

mislite o tome! :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Ajde da obrazlozim:

Gankplank - Ms + As aoe buff na svakih 15ak sekundi. Ulti prekida capturovanje kule. Ima heal i ne mora da juri buffove po "sumi".

Jax - Ima preveliki survivability, dodguje ko lud i pravi insane damage.

Za Vayne sam failovao, mada opet ima mnogo veci ms od ostalih heroja pogotovu kad upali ulti. Sa Condemnom moze da odgurne protivnike dalje od capture pointa i u vecini slucajeva je stun posto kaci zid.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

ja stvarno ne znam sto bi xin bio dobar u dominionu?

Zato sto mu Three Talon Strike (Q) radi 100 damage-a po udarcu na prvom levelu.E (charge - magic damage - 75 na rank 1) i naravno W pasivan attack speed od 20% koji dobijes duplo kada ga ukljucis.Xin je stvoren da salomi sve sto vidi early-mid game.A zavisi od builda, sabije i late.I ne zaboravimo passive koji ga leci 30 svaka 3 udarca na level 1.Povecava se za 5 svaka 2 levela.

A posto dominion ne traje duze od 20 minuta, a kreces od treceg levela, Xin je heroj sa kojim mozes priustiti (isplati se imati) sva tri skilla na tom nivou, komotno glumis ludaka po mapi.

Link to comment
Share on other sites

dominion je govno glupo prebrzo sa retardima,ne igrivo totalno,uopste mi se ne svidja. dobro je samo ako fali malo IP,pa da se odigra partija na silu od 15 minuta i eto. Inace , uzeo sam skoro svoj prvi pentakill i to sa nasusom , suze su mi isle od smejanja, cak je lik rejdz kvitovo posle mog carevanja

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...