Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

Bas sam prosle nedelje izvlacio brata iz bronze X...Bio je vetaran u bronze V, ako nije imao 200 elo MMR... Umro sam 2-3 poena za pobedu a -10-15 za poraz... strasno... Ali sve u svemu izgubio sam ukupno 5 partija od 50 dok nisam stigao do silver I, i to uglavnom 3v5 kada su dvoje iz tima bili afk ili offline, premade uglavnom... Ostalo sam dobijao i 4v5 lako... Sve u svemu Xin top i Zed mid i nema greske! Ja sam pravio quadre svaku drugu partiju sa Xinom...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Idemo

edit

btw ja sam tek pre mesec dana uzeo lvl 30, nisam josh odigrao ranked, gledam da uvezbam sve role. Za sada mogu da igram

top malaphite/pantheon

mid brand/talon

jungle fiddlestick/yi

adc ashe

support taric

kad budem igrao sa 2 heroja svaki lejn pocecu ranked, jer sam video da imaju neki placment mecevi pa mi to mozda pomogne da ne zabodem bash nisko

inace brand mi je main, sa njim i fiddlestickom sam bash dobar. Sa malaphitom i talonom malo loshiji ali isto prilicno dobro. Ashe i taric ok moze bolje ali uglavnom sa svima njima bi vec mogao da pikam ranked

imam kupljenog amumua i lux pa cu sa njima sada malo da pikam+ josh neke koji mi nisu zanimljivi

uvezbam amumua jungle, josh jedan support i adc i krecemo sa ranked, taman sad kad sam na odmoru :)

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Ja ispadam 6 puta iz promocije za platinum i prosetao sam se kroz g1-g5 i back jedno 5 puta do sad. Trenutno g2, 8 poena i kao iscupacu se. Dzabe, ima partija gde ja fejlujem i nema ko da iznese, a nazalost u 99% partija unistim svoj lejn ili jungle i opet izgubim. Prokletstvo pentakill-a, do sad sam ih napravio jedno 7-8 u rankedu i svaku partiju sam izgubio. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...