Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

evo i ja da kazem nesto... bio sam igrom slucaja beta tester igrice ... i dan danas je ona ostala jedina igra koju sam igrao u proteklih par godina ... i dalje se borim sa 1200elom, ali ovaj sistem je mnogo poboljsao i sada je mnogo kvalitetnija igra.

cilj do kraja ove sezone stici i ostati cvrsto u 1300-1400 elu.

ps. ponosan sam na ovo , znam da svi prebace kada vide :

Corki_Splash_1.jpg

new+kayle+sin.jpg

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

POMOZITE DOBRI LOL LJUDI! :)

Treba mi adc/jungle/mid accounti za sutra, samo da mi se pozajme, da odigramo lan turnir na EASTU. Ne bi nista dirali cackali i slicno i naravno sutra u ponoc , kada se zavrsi turnir vratili.
I da, trebaju nam dobri accovi, sa runama , herojima itd, da bi mogli i da osvojimo turnir! HVALA UNAPRED NA POMOCI, PISITE U INBOX!

 

PRIORITET NA JUNGLE ACCU!

Edited by Silencioo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja sam na 1900 elo i mogu vam reci da sam bolje partije igrao na 1300-1400. Uvek imam bar jednog manmode lika koji uzme first blood i onda misli da je uvhatio boga za jaja i ako ga ne sredimo popusimo partiju bez problema. Sve u svemu igra je mnogo dobra, a sto je vise popularnija vise idiota ce biti u njoj tako da u rnakedu ako ne izadjete iz silvera tj ne odete preko 1500 elo u roku od nedelju dve, necete nikad.

Link to comment
Share on other sites

Nas 3 drugara igramo ali naravno uvek nam zaseru neki retardi. Desi se i da mi loshe odigramo, nismo nepogreshivi, ali veci deo partija gubimo jer neko drugi iz nasheg tima odigra jako loshe.

 

Generalno smo podeljeni na bot/top/jungle i svako moze da igra sve na tim pozicijama. Ja uglavnom igram top/jungle Jarvan ili ponekad Skarner dok je jedan drugar support i igra odlicno Tarica, Nunu i Soraku a drugi drugar igra uglavnom Caitlyn, Ez na botu, Shena jungle a ponekad i mid sa Lux.

 

Sva trojica radimo puno, i prilicno smo zauzeti ali odigramo po jednu-dve uvece. Kada bi nashli josh dvojicu mozda bi i bacili neki ranked :P. Nismo pr0, ali jako dugo igramo igre tako da nismo ni nubine i generalno znamo shta radimo. Ako ima neko zainteresovan nek baci PM pa da probamo.

 

a da, najbitniju stvar zaboravih. Igramo na east serveru [:D].

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...