Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

sa 1368 do 1148 u 3 dana , u jednom nizu :)

cela1.jpg

pa kad se skroluje

cela2.jpg

i ovo je samo polovina , skor mi je cini mi se 2-24, u recimo 10 partija su likovi rejdzkvitovali iz nekih nebitnih razloga i onda kad sam pao ispod 1300 krenule su mega kretenske partije bez suportova sa fiderima i evo rezultata iznad :)

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

ivane zasto si mi obrisao post? :|

ja sam kriv bio ;)

ontopic: celo to se desava povremeno. i tu imas malo sanse da promenis bilo sta. jbg samo igraj pa ces kad tad doci na elo kom pripadas.

doduse ne svidjaju mi se heroji koje igras. ako zelis da podignes elo igraj od junglera rammus, lee sin. mid- xerath, cassio, karthus. top irelia, shyvana, trynda(ili slicni low elo rape heroji).

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

ja sam kriv bio ;)

ontopic: celo to se desava povremeno. i tu imas malo sanse da promenis bilo sta. jbg samo igraj pa ces kad tad doci na elo kom pripadas.

doduse ne svidjaju mi se heroji koje igras. ako zelis da podignes elo igraj od junglera rammus, lee sin. mid- xerath, cassio, karthus. top irelia, shyvana, trynda(ili slicni low elo rape heroji).

ma ni ne igram vise pa me boli q iskreno

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mislio sam da cu prelaskom na West se resiti problema zvanog flejmeri i trolovi (tj. vise retardi nego trolovi, no nebitno), i bilo je uzivanja igrati prvih nedelju dana. Potom, vracam se na staro sa nerviranjem, savrsen primer od juce, igrali smo 3 na 5, mada opet vise i 2 na 5 (Malph koji ili afkuje ili se setka po bazi), i namucimo protivnike da nam sruse Nexus, sa zavrsnicom neprijatelja u vidu "gg, very very easy noobs".

Dzizus, lepo je rekao Chegi, Rusi i Poljaci beze od.... Rusa i Poljaka.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Je l' se desavalo nekom da crashuje igra u sred partije, tj. samo da zamrzne, eventualno pojavi par linija razmucenih boja preko ekrana?

Meni se to desilo danas poslednje dve partije, pa moram da znam da li je to zbog novije verzije igre ili do mene.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...