Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

Igrao sam ad kog-a sve dok sinoc nisam probao ap. U stvari sve zavisi od tima protiv koga igras, ponekad vise odgovara kao ap dok nekad kao ad moze da izvuce partiju. Mozda je i do mene, nesto mi u poslednje vreme vise leze ap neko ad heroji.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Kog je odlican anti tank heroj slicno Poppy. Tu funkciju obavlja dobro i kao ap i kao ad / ali je overall ad jaci. Medjutim ap ume jako fino da iznenadi (ako se ide bas na ap, a ne ap/as combo) gde artiljerija zna da izmaltretira protivnike sa svojim 500+ pogocima ako Kog ume da se pozicionira pravilno i da sipa iz daljine.

Link to comment
Share on other sites

Promeni stil igre tj. predji sa ap na ad/crit/as, predji npr na melee i postace ti mnogo zanimljivije.

Ne znam da li ce to pomoci. Igram uglavnom Lux kao support. Danas sam probao Kog'maw ad build, ali nas je tim POJEO. Znaci bio sam potpuno useless do tamo nekog late game-a, ali tad mi nije nesto vredelo. Mozda jednostavno nisam navikao da budem carry, al ko ce ga znati.

On a lighter note, juce sam imao jednu od najboljih partija sa Lux. 33 assists posle 50 minuta partije :).

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

ja sam bio cho :D

Au, uvek sam hteo da napravim vise od 2 warmoga ali nikad nisam :D

Kolko si hp-a imao?

Ne znam da li ce to pomoci. Igram uglavnom Lux kao support. Danas sam probao Kog'maw ad build, ali nas je tim POJEO. Znaci bio sam potpuno useless do tamo nekog late game-a, ali tad mi nije nesto vredelo. Mozda jednostavno nisam navikao da budem carry, al ko ce ga znati.

On a lighter note, juce sam imao jednu od najboljih partija sa Lux. 33 assists posle 50 minuta partije :).

Pa mene obicno kad smori lol odma promenim nacin igre i dok se adaptiram na nov postane mi zanimljivo. Mozda bi mogao da probas nekog tanka ako ti vec ne ide kao carry, ili ipak probaj nekog melee carrya (ww, ap akali, xin etc.)

kako si to uspeo da budes useless ca kogom, pa on kad dinguje lvl6, pa nadalje, jebeno dominira lejnom :D

Upravo, meni kao ap na midu niko ne moze nista. Igrao sam i protiv swaina, karha, kat, akali, lb, ryze, vlad, tf etc. i niko mi nije mogao nista posle 6 lvl-a cak ni swain. Spamujem ih sa ultijem i void oozom i uvek dobijem kill.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

ja volim da se igram sa ap yiem, ali palo mi je na pamet da posle rabadina i rylaja napravim madred i nabijem neki as, i kad ukljucim ult da ubijem nekoga, problem je sto ako igra potraje malo duze od 30 minuta ap yi postaje useless, pogotovo ako neko ima disable i cubva ga za meditate :(

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Niko ne pominje tristanu? :P

Gubili smo partiju sve dok nisam izvuko 2 bloodthirstera, 2 dancera i infi edge, onda ni full jax nije mogao da mi prdne zbog lifesteala a inace me bukvalno samo leapom ubijao, a zadnji put je skocio i naleteo na "wtf ne mogu da mu skinem hp" xD

Link to comment
Share on other sites

ja volim da se igram sa ap yiem, ali palo mi je na pamet da posle rabadina i rylaja napravim madred i nabijem neki as, i kad ukljucim ult da ubijem nekoga, problem je sto ako igra potraje malo duze od 30 minuta ap yi postaje useless, pogotovo ako neko ima disable i cubva ga za meditate :(

Probaj da mu nastakuje ap / rabadon, rylai, (stackovi ?), rod of ages i da odes na lich bane. AP Yi i kasnije pravi problem ako samo sacekas da u team fight-u neko ostane na dovoljno malo hp-a da mozes da ga dovrsis sa alpha strike-om + prvi hit iz lichbane-a + double strike, jer onda zbog ulti-ja skaces opet i upravo si podelio ogroman aoe dmg celoj ekipi i efektivno si ih usrao.

Link to comment
Share on other sites

ja juce samo lossevi :S

idem da uplatim wow danas da malo iskuliram, i moram da kupim tastaturu, polomio sam je zbog jarvana nekog...

Meni pre neki dan...Rating 1880...Za nepuna 3 sata, pao na 1760...Pogledam sutradan ujutru match history - 10x defeat.Blam me bilo.

Link to comment
Share on other sites

Meni pre neki dan...Rating 1880...Za nepuna 3 sata, pao na 1760...Pogledam sutradan ujutru match history - 10x defeat.Blam me bilo.

mnogo places... zaboravio si drugare na extra low elo... ima da te inv da odigramo zajedno jednu... da se podsetis... :D juce sam popizdeo od randoma... i onda odlucim da gubim sa stilom...

kapiten sam...

random: ban noc, kassa, kart, ram...

sarma: nah random bans for this team... (nasus i teemo... slucajno sam kliknuo na njih... nisam ni gledao)

random: ok surrender at 20... our cap has mental issues...

sarma: hm... first pick... ok guys... jungling sion ROCKS... (instant lock)

random2: you kidding??? SION CANNOT JUNGLE!!!

sarma: ad sion cannot jungle???

random3: WTF??? you kidding me??? there is no AD sion!!!

random: you fucking noob... this is your first rank game???

sarma: well if it is and i am still your cap... ... ...

random: that doesnt mean anything i got 400 ranked games... there is no AD SION!!! surrender at 20...

random2: they will finish us in less then 15... jungling sion will feed them...

da ne duzim... malp je umro u trecem minutu... onda se portalovao na kulu i umro ponovo... da sam bio neki ozbiljan junak koji pisha krv za tim... izgoreo bih... ovako sam se smejao kao malo dete 30ak minuta... dok protivnici nisu bili prefidovani :D

zakljucak: AD sion ne postoji!!! a kada sam pocinjao da igram lol smejali su se na ap siona... tada ap nije postojao... dovoljno je da se promene recomended itemi da bi neki spec nestao :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...