Jump to content

Misfits


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ali svaki jebeni probation worker ne izdrzi vise od 3-4 epizode xD carski xD

sa druge strane, bas se vidi da je kvalitet serije opao u odnosu na prvu i drugu sezonu, ovaj novi mi je bleda kopija nathana

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pa nije baš, ovaj se dobrano držao ... trebalo bi da je došao početkom druge sezone, i ostao sve do sada, do polovine treće ... nije to malo :)) A za kvalitet, pa sad baš kao teraju neku priču ne znaju ni oni šta bi, to stoji, videćemo kako će je okončati pa moguće da više neće ni da rade.

Link to comment
Share on other sites

Počeo da gledam pre nekih 15-ak dana na preporuku ortaka i super mi je serija. Naravno, odgledao već sve do sada jer "plot" je bukvalno vrh, mada bio sam malo skeptičan kada sam odgledao prvu epizodu u fazonu da će onakav lo-fi uništiti seriju... Sa druge strane, tu sam resetovao očekivanja pa mi je možda i zbog toga sada odlična.

Postoje neke yaoming.jpeg scene, ali većina njih je propraćeno jako dobrom trakom in the background. Inače, generalno, soundtrack me je oduševio.

Sve preporuke od mene za Misfits!

Link to comment
Share on other sites

Da, da, videćemo... Nekako mi se cela serija prebacila u nekom predvidivom toku, tako da je moguće da neko od njih pogine u sledećoj, pa onda crnja iskoristi svoju moć, naravno uz neku dramatičnu priču da li bi trebalo ili ne, obzirom na posledice koje slede... Mada, bilo bi možda više kul da ne iskoristi i tu se sezona završi.

Šta znam, u onom tizeru za osmu epizodu kao fazon svi nadzornici se vratili iz mrtvih... Malo mi je to izlizano i ne uklapa mi se nikako, ali videćemo kako su to odradili.

Edited by Alex^^
Link to comment
Share on other sites

'ladno je gotova sezona, ja nešto nisam izvalio da će biti samo osam epizoda (što je jedna više od druge sezone a dve više od prve :))

Šta znam, ok je epizoda, nije toliko loša, ima naravno twist na kraju i sve to.

Čitam sad da je mala crnkinja rekla da neće više biti u seriji:

"I wont be coming back for series 4 but I can't wait to see it! I've had an amazing time in misfits- it has been epic!xxx"

ali ono što me je još više iznenadilo je da neće ni Sajmon tj. Iwan:

On December 18, 2011, a behind the scenes video for the season finale was released online, and Iwan Rheon announced leaving the show as well.

Tako da sad to dosta menja priču te eventualne četvrte sezone. Ajd' crnkinja tj. Antonia (Ališa) manje više, ali Sajmon je praktično bio glavni lik i neko ko je nosio taj trip od sredine druge sezone pa nadalje.

A i kad pogledaš, sad ovo troje što su ostali, jak su tim sa moćima - ovaj može da se podeli, ova je naučnik a ovaj diže iz mrtvih al' mu to ničemu ne služi kad svi postaju zombiji :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Čisto da podsetim na one koji su pratili seriju (čoveče ovaj poslednji post je napravljen pre više od dve godine), krajem decembra je završena i poslednja, peta sezona. 

 

Ja je pogledah tek ovih dana.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Misfits_(TV_series)

 

U svakom slučaju, skoro kompletna ekipa glumaca je izmenjena još tokom četvrte sezone. Što se tiče pete, ima osam epizoda i izuzev poslednje dosta su interesantne. Poslednja je malo "problematična" i ima čuveni "ne znamo šta da uradimo pa hajde ovo" fazon 

 

putovanje kroz vreme :)

 

ali pored toga, vrlo gledljiva sezona, posebno za one koji su ispratili sve prethodne pa bi da imaju "zaokruženu celinu".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...