Jump to content

League of Legends podforum


Recommended Posts

evo napravicu paralelu sa postojecom strukturom radi lakseg objasnjavanja. mozda mi je zardjala forum terminologija pa failujem da objasnim.

forum/kategorija: kao sto je sadasnji COUNTER STRIKE

podforum: Team fortress 2

moj savet (ne mislim da je najpametniji i najbolji, samo mislim da bi se uveo neki red u taj moba haos)

varijanta 1:

forum/kategorija: Multiplayer Online Battle Arenas

podforum: DotA

podforum: HoN

podforum: LoL

varijanta 2:

forum/kategorija: Multiplayer Online Battle Arenas || opis: HoN, DotA, LoL....

obe varijante bi uvele red po mom misljenju. prva varijanta je mozda malo preglednija, logicnija.

flame bi mogao da se zabrani, ili da se izoluje u topice tipa dota vs hon, pa nek pishu do mile volje tamo. ali ako krene ta bolest da se rasipa na druge topice, ja bih voleo da se to sankcionise

Link to comment
Share on other sites

meni je upravo proradio, crko je sinoc oko 1-2 i uopste nije radio do pre par sati...

i da, drkali su se oko patcheva, tj. ovog novog heroja + su bafovali i nurfovali ne znam tacno koga.. valjda ce sad raditi normalno jebem li ga

edit OVER 9 000 !!11!

approx wait time ~2sata, great

Edited by ven0m
Link to comment
Share on other sites

:/

Ja od pocetka igram na americkom, u vecini igraonica (3D etc.) ima samo americki server. Sad mi je kasno da se prebacim. Nisam probao evropski, kapiram da je mnogo lakse i da je ping ~70 ms samo da se mnogo teze nadje game.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

ne, mnogo ti duze treba na americkom da nadjes game (ili je bar meni posto sam tamo low lvl i dalje).

na evropskom mi je approx time za solo queue (normal) 18 sekundi, dok je za ranked par sekundi duze.

Kul. Cuo sam price (od likova koji igraju na evropskom) da ti treba po 2 - 3 min da nadjes game.

Na americkom je isto tako ~20 sec.

Jel postoji neki nacin da se migrira sa us na eu? Ne mogu da krecem ispocetka vec imam 3 full rune page-a i mnogo championa.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Na evropskom serveru sam cuo da je client malo nestabilniji patch se dodaje par dana kasnije aliz ato ping ce ti biti oko 50 u proseku sem kad te stave da igras na "americko-evropskom" serveru sto se dosta cesto desava u poslednje vreme... sto se tice duzine qua broj giraca na evropskom servru je postao veci nego broj giraca na us pre jedno 2 meseca i to se sve vise i vise uvecava... mislim da je i stanje sto se tice skilla na evropskojs trani :)) za nedelju dve ce se sastati top timovi eu i us pa cemo videti :) i meni bi bilo mrsko da pravim novi acc za eu... ali ne znam sta da vam kazem ping bi bio presudan faktor :) ne znam kakos te mogli uopste igrati sa 100+ pingom xD

Link to comment
Share on other sites

Jel moze mala korekcija, da se pomeri da bude predzadnji u toj sekciji? Tako da se glavni MMO podforum opet vrati na dno liste? Navikao sam da kliknem automatski na donji link, iznenadjenje iznenadjenje, to nije to. :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...