Jump to content

League of Legends podforum


Recommended Posts

Meh, igra se LoL dosta ali ne vidim chemu deo foruma koji tje da umre za mesec dana, pogledajte samo HoN forum.

Mozda nije losha ideja da se napravi MOBA pod-forum koji tje biti mesto za diskusije o igricama kao shto su LoL i HoN, Demigod/Bloodline Champions i Rise of Immortals.

Link to comment
Share on other sites

to se i sada svakako desava. postoji relativno lako resenje

napravi se sticky sa pravilama tog podforuma, gde je iskljucivo zabranjeno ulaziti u debilne diskusije tipa "hon je bolji od lola zato sto..." ili dota je bolja od hona zato sto...", jer to nikada ni ne budu diskusije, nego se tu uvek ljudi cimaju da dokazu kako je igra koju najvise igraju, zapravo, najbolja.

a svaki mod koji naidje i vidi pocetak trolovanja i zapocinjanje debilnih diskusija, samo obrise lepo postove i kaze "hae poz"

Link to comment
Share on other sites

a šta ako napravimo jedan podforum pa onda krenu LoL-ovci da hejtuju HoN-ovce i tako nešto? :)

Ne znam da li si ozbiljan ili ne (troll-detector mi je na nivou seksualnog zivota [:D]) ali hejtovanja izmedju igracha LoL-a/HoN-a/Dote ima dosta i bez takvog podforuma. Ako se taj MOBA podforum napravi bar tjemo imati sav taj hejt u okviru jednog dela plus par normalnih moderatora/strogi pravilnik ponashanja i forum ne mora da dozivi totalni fejl.

General MMO forum funkcionishe, valjda tje i MOBA igrachi u jednom trenutku dotstitji taj nivo zrelosti (derp!). :]

P.S.

Ostavite Dota forum kakav jeste, ali recimo moze da se napravi "MOBA Games" i dole odvojeno "DotA Allstars" u okviru Multiplayer Games.

Link to comment
Share on other sites

MOBA podforum (koji je ravnopravan sa wc3, quake/doom, mmorpg, etc) gde idu sve igre i modifikacije MOBA tipa:

BloodLine champions

Defense of the Ancients

Demigod

Heroes of Newerth

League Of Legends

Rise of Immortals

Neka me ispravi neko ako sam negde pogresio, mada mislim da su ovo sve igre za sada

Edit:

MOBA - Multiplayer Online Battle Arena

Edited by Kaurin
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...