Jump to content

WTS lvl 85 Conqueror Warrior - jako jeftino


moyo

Recommended Posts

alo ljudi koji vam je? Panto rekao sam ti da sam postovao za drugara. Imas njegovu adresu imas njegov telefon imas sve ako te je zajebao raskusuraj se sa njim. Zasto meni dajes negativnu reputaciju?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ne dajem tebi naglasio sam da si stavio za drugara mozda si i ovaj acc stavio za drugara pa moram da kazem ljudima sta se desilo

ja licno u tebe imam poverenje ali izgleda u tvoje drugare ne :D

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

alo ljudi koji vam je? Panto rekao sam ti da sam postovao za drugara. Imas njegovu adresu imas njegov telefon imas sve ako te je zajebao raskusuraj se sa njim. Zasto meni dajes negativnu reputaciju?

ok sry za rep- ali sve jedno nisi trebao da postujes za neke olose tamo.

ok ljudi ovo je dobar warr i jeftin za taj ach sto ima :) 3 najteze reputacije exalted. gz

.!.

Link to comment
Share on other sites

ok sry za rep- ali sve jedno nisi trebao da postujes za neke olose tamo.

ok ljudi ovo je dobar warr i jeftin za taj ach sto ima :) 3 najteze reputacije exalted. gz

1.Decko koji je prodao roga nije nikakav olos, Mrcha je od njega kupio roga sve regularno i to mu je odneo kesh na kucnu adresu u Novom Sadu.

2.Sta se tacno desilo je sledece: Pored roga na accountu je bio i priest 60-ti level koji je trebao da se prebaci na VANILLA account i da se uradio race change GOBLIN->UNDEAD + acc transfer.

Decko nije bio siguran da li to moze i konsultovao se pantom da li je to moguce i AKO jeste da panta to uradi za vanila cd key + transfer + account transfer + 100e. Znaci pantu bio account izasao 150e kao sto je on i trazio. Kad je napravio novi acc i prebacio priesta u UNDEAD-a nije uspeo da uradi ACC transfer.

Zvali su blizzard, i dobili sledeci odgovor: Posto nisu znali da ne moze da se transfer uradi sa Cata acc na lower acc blizzard ce izaci u susret i vrati CD KEY u Digitalnoj formi i 20 EVRA na karticu u roku od 7 do 10 radnih dana. Znaci ovde NIKO NIJE ZAVRNUT. U medjuvermenu se javio Mrcha i ponudio vise para za account, doneo pare na ruke i odneo account.

Drugar moj, sto je i prodavac accounta, nazvao je lepo pantu i rekao ako mu blizzard sve to ne refundira sto je i ne moguce da ce mu on poslati 3,000 RSD preko PostNet-a. Ovde je panta postao bezobrazan i poceo da preti itd itd.... Decko je popizdeo, dao mu je svoju adresu i spustio mu slusalicu.

3. @Takeshi, Moyo nije "mali seljak" koji "uzme pare od vise coveka(rofl seljaku)". Verovatno je stariji od tebe, a sto se tice "mali-veliki" Moyo je visok 2.05 :)

4. A ti Panto imas moj broj posto sam do sad kupio golda i stvari u vrednosti od preko 300evra od tebe a posto vidim da si poceo da se debilises na forumu i preko telefona zamolio bih te da to prestanes da radis posto ces samo sebi napraviti veliki problem, a to nije lepo zar ne? //Rile

Edited by Netherstorm
Link to comment
Share on other sites

@Netherstorm

1)jeste olos procitaj txt pa ces videti sto je olos

2)delimicno jeste tacna ali tvoj drugar je mene pitao da li ce biti problema ako prebaci heirlom iteme a ne da li ce trebati ceo komplet.

da skratimo pricu evo kako je bilo kada nije uspelo da prebacimo 60lvl priesta olos je poceo da cuti ja mu kazem poslacu ti kesh itd ali njega vise nije bilo , zvao sam ga svaki dan na mobilni nije se javljao , posle 4 dana pozovem ga na fiksni i kaze mi e brate panto lik dosao ponudio mi 250e i to nisam mogao da odbijem.

Ja ne verujem sta mi prica lik a ja njemu dao prvi dan migraciju i wow cd key i onda mi jos kaze brate panto cekaj ti lepo 10 dana i bliz ce tebi sve to vratiti :D

znaci cekam prvo 4 dana da mi kaze da me ispalio posle toga da cekam jos 10 dana bliz da dobijem sto sam njemu dao i pored tga duguje mi 500 din za migraciju tako da nije 3k dug nego 3600

i nisam nikome pretio samo sam rekao da cu doci po svoje pare ako treba i licno

3)moyo je uvek bio ok lik ali je postavio oglas za scamere morao sam da napisem istinu

4)rile da budem iskren ne znam ko si ti :D cimni me da se setim , kao sto sam kazes kupujes od mene gold i video si da je uvek sve kako treba mozda je ipak do tvog drugara/olosa ? a ne do pante koj se debilise preko foruma/telefona

a sta je lepo ili nije to ostavi meni da odlucim , veliki problemi su tu da se resavaju i ja cu ga resiti na laksi ili tezini nacin ali problem ce biti resen to ti garantujem

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Blizzard ce tebi da vrati tvoje pare i cd key, 500 dinara koje naplacujes kao uslugu mogu da ti sredim da ti posalje kad se sve zavrsi.

Moras priznati da si hteo malo da se izalavis nabrzaka, tako dobar acc a tako malo para a? pa si onda napravio malo previda i nisi video da ne moze transfer pa sad cekas SVOJOM GRESKOM da ih dobijes nazad. A da li je neko olos ili ne najbolje da pitate Mrchu, posto je on DOBIO STA JE PLATIO a ako sto smo zakljucili prodavac od tebe nije dobio sta je platio pa nisi ni ti zar ne? A vidim da si se bas namerio da "uteras" dug pa mogu da ti izadjem u susret, Beograd-Smederevo je samo 45-50km tako da ne moras da ides do Novog Sada.

Link to comment
Share on other sites

i dalje ne znam ko si ti ali ajde da predjemo prekeo toga

nije moja greska olos me nije pitao ali da kazemo da jeste sto se nije javlajo 4 dana sto mi nije rekao panto brate ispalio sam te itd

nego je hteo scam ,on je istog dana dobio bolju ponudu i mene samo iskulirao i smislio tu pricu sa migracijom dok ga ja nisam pozvao na fiksni

sto se tice uterivanje dugova ja nikome ne dugujem ja sam taj koj juri za pare ne obrnuto i tako ce ostati , nema razloga ja da prljam ruke za 3k din

da dodjem do bga mene kosta oko 3k do ns oko 5k bolje da dam te pare nekome kome trebaju da isprlja ruke i "posteno" zaradi ako me razumes

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

i dalje ne znam ko si ti ali ajde da predjemo prekeo toga

nije moja greska olos me nije pitao ali da kazemo da jeste sto se nije javlajo 4 dana sto mi nije rekao panto brate ispalio sam te itd

nego je hteo scam ,on je istog dana dobio bolju ponudu i mene samo iskulirao i smislio tu pricu sa migracijom dok ga ja nisam pozvao na fiksni

sto se tice uterivanje dugova ja nikome ne dugujem ja sam taj koj juri za pare ne obrnuto i tako ce ostati , nema razloga ja da prljam ruke za 3k din

da dodjem do bga mene kosta oko 3k do ns oko 5k bolje da dam te pare nekome kome trebaju da isprlja ruke i "posteno" zaradi ako me razumes

da da kapiram te, vidi se da imas ikustva oko tog uterivanja kad si sve tako lepo proracunao, ja bih ti se ovom prilikom javno izvinuo sto sam i pomislio nesto lose... ajde pa mi javi kako si prosao na kraju, verovatno ako budes jos bezobrazniji ostaces i bez tih 20 evrica i cd keya;)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam tek sada video ovaj posti i nisam ni znao da se tolika "panika" digla oko toga anyway ja sam account kupio od moyo-a

Culi smo se telefonom otisao sam do dnjega kuci dao mu pare na ruke on meni account sve je bilo korektno moyo je ok lik srkoz.

Za ostalo stvarno ne znam niti sam bio upucen.

Link to comment
Share on other sites

mda samo sto je oko 16h olos trebao meni da proda acc ali sam provalio odma da nesto odugovlaci posle toga ga vise nije ni bilo na skypu nise ni javljao na tel

ja sam se cuo sa njim oko 14h i lik mi kaze imam jednog lika hoce da dodje do NS ali ja cu tebi odma prodati i kasnije je uzeo deo novca od mene

i punu cenu od tebe zbog toga je scam

update :

sada sam pricao sa mrchom i evo sta je sam rekao Vladimir Kulic: saysjeb ja da sam znao za to nebi uzeo 100%

fora je u tome kada smo ja i olos pricali u 14h on se vec dogovorio sa mrchom da ce njemu prodati acc i nikada nije otkazao

nije dobio nista vise para to je bila prva laz njegova , mrca mu dao 150e nije ni znao za tu pricu

@netherstorm meni tvoj olos nije pozvao nego me kulirao 3-4 dana i ignorisao poziva dok ga nisam pozvao na fiksni

Edited by pantasd

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

+ rep za Pantu

Ako je u opste vise potrebno to napominjati. Sa deckom sam imao 6 ili vise trade-ova i niti jedan problem. Uzimao gc na odlozeno, kupovao naloge/prodavao... Tesko da je Panta probao bilo koga da zavrne ili da mu je to palo na pamet uopste...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...