Jump to content

ADEPTHO BH OPEN


adepto

Recommended Posts

AdBiH:

Registration fees lowered to 100e decision Adepto BH Open organization because of the difficult economic situation in balkan.To same goes for teams that come out of the Balkans. Prizes are not change they remain the same.

infidel

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AdBiH:

Registration fees lowered to 100e decision Adepto BH Open organization because of the difficult economic situation in balkan.To same goes for teams that come out of the Balkans. Prizes are not change they remain the same.

dante ljubavi najjaci si! <3 HAHAHAAHAH

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja ne znam sta je vama cilj da nabijete postove ili sta ufur jeste mozda kad pogledate veliki 200e prosecna srpska plata ali ovo kao sto je lik napomenu nije za sve klanove vec za momke koji vezbaju,trude se i stalno igraju (BGD,DPS,HSBG,ENiTiY...)Zato ako nemate 200e ima te hltv pa gledaj!

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sta je vama cilj da nabijete postove ili sta ufur jeste mozda kad pogledate veliki 200e prosecna srpska plata ali ovo kao sto je lik napomenu nije za sve klanove vec za momke koji vezbaju,trude se i stalno igraju (BGD,DPS,HSBG,ENiTiY...)Zato ako nemate 200e ima te hltv pa gledaj!

Ha Ha Ha, momce a put, i nesto da pojedu? o_O

Edited by m3hanizam

1970

Link to comment
Share on other sites

svi se bune,oce ozbiljan turnir...sad kada ga neko pravi,opet to nezadovoljstvo..da se takav turnir pravio i u Srbiji cena bi bila ista ili mozda veca..citam 5 strana o "kako tolika cena?".."sta nama vise nego Bosancima?"..itd.zbog vasih komentara niko nece spustati cenu.

gl organizaciji !!!!

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

sve to stoji ali je jako lose ciganiti i pljuvati po organizaciji koja oce da podigne cs na neki nivo,a svaka ekipa koja smatra sebe ozbiljnom ce imati i 500eura za ufur.jer 99% njih bi islo tamo iako zna da ne moze da postigne nikakav rezultat,nego samo da odigra mapu vs top tima ili da moze da ih gleda uzivo.isti ti pljuju a i sto je neko vec pomenuo i sa ufurom 100e nece im doci 5 ekipa iz Srbije.

Edited by ron10

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

tesko je ljudima udovoljiti...da je bilo u septembru..opet bi bilo ..''imamo fax'',da je zima..''nova godina,zimovanje''....jbg...o tome ti ja i pricam,svako ko je ozbiljno shvatio igru doci ce na turnir i da je ufur 500e.a ti nama da smanjis i na 50..necemo..da bi imali vise za more. ;)

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...