Jump to content

ADEPTHO BH OPEN


adepto

Recommended Posts

ahahahahahhahaahahhaha +1

-organizuj ti turnir samo sa bosance pa dizi rejting kome hoces....80e i 200e...sto znaci da mi treba da punimo tudji dzep? a jos 5 dana smestaj da nadjes...za te pare dao bi da me jebe ceo stadion xD....i na kraju krajeva cisto sumnjam da ce doci fnatic...to je po meni samo izgovor kako bi sto vise ekipa doslo...sve u svemu GL ako sve uspe!!!

sto se pravis pametan, kad nisi? izvoli http://www.fnatic.com/news/8592/FnaticMSI-CS-in-Sarajevo.html

imas 2 opcije kao sto sam napisao, to je stvar organizacije oko kotizacija. svi koji dolazite vidimo se na ljeto,dobar cs, dobra zabava, jos samo da nas vrijeme posluzi.

Edited by adepto
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne bih da hejtujem, zelim sve najbolje orgi koja se trudi da ovako nesto uradi oko kantera .. ali mi mirise na ispalu ekipa kao na WFG-u.

Na kraju ce samo pita da dodje sa fnatic-om jer mu glupo da ispali zemlju, uglavnom pricao sam sa kecmanom kaze da dodjemo gavra,on , ja, haso i mujo :)

ova dvojica zbog ufura cisto :P

Edited by phanat1c

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

ne pravim se pametan...i ok svaka cast doci ce fnatic...al ti hoces da neko drugi izdvaja po 200 evra i puni njima dzep jer im vi lizete dupe a ekipama iz bosne ufur 80e....velika je razlika i ispada da ekipe sa balkana nadohnadjuju nagradu onima koji placaju 80e...necu da hejtujem ili smaram GL sa turom ...

Link to comment
Share on other sites

ne, to je obaveza vise za sve,u tom slucaju bi se i turnir morao produziti za dan-dva a ovako je predvidjeno da traje sve 5 dana. 3 mjeseca smo sve unapred najavili upravo kako bi i mozda neka balkanska ekipa skupila pare po bnekim mojim procjenama po igracu bi izaslo 80-100e citav turnir mozda i manje, sto znaci da vam treba 1e/dan.

ne znam samo kako si izracunao da ljudima iz srbije/makedonije itd... treba 80-100e za ceo turnir :/ 40e ucesce 50e je prevoz busom (npr NS-Sarajevo-NS) + hrana + pice 5 dana a gde ce spavati ljudi ? vishe kao 150-200e :/

ja znam da sam ja potrosio skoro 100 jura za 2 dana u sarajevu na qESWC josh smo svi spavali kod balroga i ufur je bio 25 maraka po coveku ...

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

ne pravim se pametan...i ok svaka cast doci ce fnatic...al ti hoces da neko drugi izdvaja po 200 evra i puni njima dzep jer im vi lizete dupe a ekipama iz bosne ufur 80e....velika je razlika i ispada da ekipe sa balkana nadohnadjuju nagradu onima koji placaju 80e...necu da hejtujem ili smaram GL sa turom ...

e mito aj nekanjaj vise keve ti prebicu te u sk :tf: i sta te boli patka za ovaj ufur kad neces otici ni na jedan turnir van Srbije :D

Link to comment
Share on other sites

haha... Pa neko ko zivi 30min voznje od tog event-a nece sigurno da bleji tamo i da placa smestaj i hranu za tih 5dana~~~

Pa ekipama iz BIH za pice/hranu/smestaj/put treba oko 20e za 5 dana.... A da dodje neka ekipa iz Srbije treba joj 200e za tih 5 dana!

OK MATORI

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

Ipak je ovo CS turnir a ne fakuletet pa da se deli na strance i domace xD

I razumeo bih da se burzujske drzave racunaju kao stranci pa da im uzmete vise kesa kad im i ovako nista to ne znaci.. Ali da se Srbija, Makedonija, Crna Gora tako racunaju.... Nema smisla. Ipak smo sirotinja bre.

U svakom slucaju, gl. Bice to efektno ali koliko efikasno videce se ;)

Link to comment
Share on other sites

@prota Da naravno.

@prota2 mani se toga srbi,bosnjaci,hrvati... svi ste dobrodosli

@Untoched manite se te price oko ufura sve je receno vec, u bih imas 2-3 organizovane ekipe koje rade, ostalo su mixevi koji se nece ni prijavljivati na event ovakvog tipa,nema potrebe da vi brinete za to kako i sta sve je izneseno na sajtu pa ko me se svidja neka nas posjeti ko me ne neka ostane kod kuce

Edited by adepto
Link to comment
Share on other sites

Zna se na sta sam mislio... :)

e7eveNN, ali na moru neces moci da sedis preko puta Na Vi-a dok te budu punili, ako se uopste padnes sa njima, i dok ti ti bude rastao skill za tu jednu mapu sto ce te naguziti :P Dobro, malo sale :), naravno ova prica je vezana za ekipe koje vezbaju i koje misle da su dorasle ovakvom takmicenju, skandal je malo ovaj ufur, ali dobro "ko ce koga ako ne svoj svoga" :D

Link to comment
Share on other sites

Zasto se svi vi zalite na ufur, kada niko od vas ni ne razmislja da ode na turnir ? Bio je skoro wgf, otisao je bgd, sbc, i ination, a bio je 80e ufur, imao si placen smestaj ako prodjes grupe, manje ti je trebalo za put isao si vozom itd pa se opet niko osim te 3 ekipe iz Srbije nije pojavio, a sad se nesto zalite za ufur, kao dosli biste,a jos je i leto,more zajebancija i to...

Realno ovo je turnir za ozbiljnije ekipe (koliko je to uopste moguce kod nas) koje ce da se iscimaju da odigraju dobar kanter ili sta vec, prestanite da davite coveka za dzabe, kad i da smanji ufur na 80e opet 90% ne bi doslo na turnir, on je ufur odredio ko moze da dodje docice ko ne, nece i to je to... nhf

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Zasto se svi vi zalite na ufur, kada niko od vas ni ne razmislja da ode na turnir ? Bio je skoro wgf, otisao je bgd, sbc, i ination, a bio je 80e ufur, imao si placen smestaj ako prodjes grupe, manje ti je trebalo za put isao si vozom itd pa se opet niko osim te 3 ekipe iz Srbije nije pojavio, a sad se nesto zalite za ufur, kao dosli biste,a jos je i leto,more zajebancija i to...

Realno ovo je turnir za ozbiljnije ekipe (koliko je to uopste moguce kod nas) koje ce da se iscimaju da odigraju dobar kanter ili sta vec, prestanite da davite coveka za dzabe, kad i da smanji ufur na 80e opet 90% ne bi doslo na turnir, on je ufur odredio ko moze da dodje docice ko ne, nece i to je to... nhf

g1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...