Jump to content

ADEPTHO BH OPEN


adepto

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koja je procedura oko uplata i prijavljivanja ekipa ?

da li se u prijavi ekipe pise i ko su igraci ?

Ne moras da pises ko su igraci , dovoljna je fotokopija izvoda iz maticne knjige rodjenih i fotokopija uverenja o drzavljanstvu .

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

ajde prestanite vise sa trolovanjem i trovanjem topica svakakvih glupostima, prvobitni cilj turnira jeste da podigne domacu scenu na visi nivo a uz to ce podici iz rejting cijelog balkana,bosanskim ekipama je previse i 80e jer ovde najveci ufur je 75KM/38e ali to nije razlog za ovakve uplate pravi razlog je gore naveden da privuce sto vise gejmera iz bosne. ko nema pare neka gleda od kuce, srbi, makedonci i ostali se takodje smatraju strancima. nece biti moguce da se neka ekipa koja nije iz bih prijavi kao takva jer ce se sve provjeriti pa ko misli da ce moci neka pokusa slobodno.

@DuHast Pita je bosanac, rodjen i zivio jedno vrijeme u sarajevu.

@zoom kakva korist od ovog silnog hejta? ako ti se ne dolazi ti nemoj i to je to.

@vladica adepto je firma koja se bavi prodajom racunara i racunarske opreme(glavni distributer SS) prema tome i u tom najgore slucaju ne bih bio problem da se stvori tih "8000e" o kojima pricas, 200e je mozda puno za tebe ali za evropske ekipe nije.

mislim da sam vam ovim postom dao neke odgovore.

Edited by adepto
Link to comment
Share on other sites

jedino meni nisi odgovorio da li ste razmatrali mogucnost b turnira? :) 4x50e = 200e, na svake 4 ekipe se garantuje 1 slot na a turniru i privuci cete vise ekipa :)

ne, to je obaveza vise za sve,u tom slucaju bi se i turnir morao produziti za dan-dva a ovako je predvidjeno da traje sve 5 dana. 3 mjeseca smo sve unapred najavili upravo kako bi i mozda neka balkanska ekipa skupila pare po bnekim mojim procjenama po igracu bi izaslo 80-100e citav turnir mozda i manje, sto znaci da vam treba 1e/dan.

Edited by adepto
Link to comment
Share on other sites

ko nema pare neka gleda od kuce, srbi, makedonci i ostali se takodje smatraju strancima. nece biti moguce da se neka ekipa koja nije iz bih prijavi kao takva jer ce se sve provjeriti pa ko misli da ce moci neka pokusa slobodno.

Kako si jadan i bedan. Zbog takvog stava ces imati sest ekipa na turniru.

Edited by nightfury`
Link to comment
Share on other sites

Kako si jadan i bedan. Zbog takvog stava ces imati sest ekipa na turniru.

pogresno si me shvatio,nisam nacionalista niti rasista... cilj nam je da privucemo sto vise igrace iz ionako propale drzave.Na turniru ce biti samo 16 evropskih ekipa tako da neznam o cemu ti zapravo ovde pricas? sa balkana ocekujemo ucesce ozbiljnijih ekipa bgdonline,entity,hsbg,style,newave i slicno... naravno da nismo ocekivali 20+ ekipa sa balkana upravo iz razloga sto vecina nemaju para da plate ucesce ja i da stavim 100e pola vas opet nece doci, ko meni garantuje vas dolazak u tom slucaju, vi ispalite i sta ja da radim? imate vremena, kome je stalo skupice te pare i docice ovde da igra,turnir ima veliki coverage,velike ekipe,veliku javnost i samim tim ce ekipe sa balkana koje budu igrale imati dobru "reklamu" svaki mec na hltvu prati 500ljudi jos kad igra fnatic taj broj mnogo poraste.eto ovakva rasprava nikuda ne vodi pa ne bih zelio vise da se raspravljam, nadam se da nisam nikog uvrijedio sa mojim postovima. Ukoliko imate bilo kakvih pitanja obratite se na sajtu adeptobhopen.com sto se tice uplata i svega ostalog, odgovaracu i ovde.

@kassad neko te je dezinformisao, INSAN(samir) iz eki team je organizovao ESWC , on apsolutno nema veze sa ovom organizacijom

Edited by adepto
Link to comment
Share on other sites

Besplatan prevoz, smeštaj, hrana i piće.

Autoprevoznik, firma Đukanović, na račun Crnogorske vlade.

Kontakt ; djukanovic_srbi_za_srbe@hotmail.RS

ahahahahahhahaahahhaha +1

-organizuj ti turnir samo sa bosance pa dizi rejting kome hoces....80e i 200e...sto znaci da mi treba da punimo tudji dzep? a jos 5 dana smestaj da nadjes...za te pare dao bi da me jebe ceo stadion xD....i na kraju krajeva cisto sumnjam da ce doci fnatic...to je po meni samo izgovor kako bi sto vise ekipa doslo...sve u svemu GL ako sve uspe!!!

Link to comment
Share on other sites

ahahahahahhahaahahhaha +1

-organizuj ti turnir samo sa bosance pa dizi rejting kome hoces....80e i 200e...sto znaci da mi treba da punimo tudji dzep? a jos 5 dana smestaj da nadjes...za te pare dao bi da me jebe ceo stadion xD....i na kraju krajeva cisto sumnjam da ce doci fnatic...to je po meni samo izgovor kako bi sto vise ekipa doslo...sve u svemu GL ako sve uspe!!!

sto se pravis pametan, kad nisi? izvoli http://www.fnatic.com/news/8592/FnaticMSI-CS-in-Sarajevo.html

drugo sta se vi mjesate u poslove organizacije, to kolika ce biti kotizacija i kako za koga, to je nasa stvar... ako ti se svidja dodji ako ne ne moras(to su samo 2 opcije)eto toliko od mene... svi koji dolazite vidimo se na ljeto mozda bacimo i neki rostilj ako bude fino vrijeme

Edited by adepto
Link to comment
Share on other sites

Ako dodje Na'Vi, dzabe i fnatic dolazi :tf:

Inace GL sa organizacijom, ali ljudi su u pravu, ovo je ipak jako veliki ufur za ekipe sa balkana, kojima se prakticno ni ne pruza sansa da osvoje neku nagradu sem ove podloge koju dobiju uz ufur i prilike da odigraju mec vs. neke top ekipe. Jedino ako idete na varijantu da vam dodje vise svetskih top ekipa. GL u svakom slucaju.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...