Jump to content

Recommended Posts

Ovako do sada sam samo igram warcraft ali me je smorio pa sam pre neki dan skinuo sa neta starcraft 2 i odlucio da za koji dan kupim original pa me interesuje da li isti fazon kao i kod kod wc3, on sam radi updatove kad se kacis na bnett i da li mi treba stari deo starcrafta da bi novi mogao da picim posto u wc3 moras da imas reign of chaos (stari) da bi mogao frozen throne (novi) . hvalo ko brat

Link to comment
Share on other sites

Radice update i kad izadje expanzija ali ce moci da skida samo updejtove za wings of liberty.

Тј. за сада има печева само за Wings of Liberty (WoL), јер је само тај део трилогије изашао. Кад изађе експанзија, Heart of the Swarm (HotS), биће и за њу печева. Слично за другу ескпанзију, Legacy of the Void (LotV) — па ко дочека... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ovako do sada sam samo igram warcraft ali me je smorio pa sam pre neki dan skinuo sa neta starcraft 2 i odlucio da za koji dan kupim original pa me interesuje da li isti fazon kao i kod kod wc3, on sam radi updatove kad se kacis na bnett i da li mi treba stari deo starcrafta da bi novi mogao da picim posto u wc3 moras da imas reign of chaos (stari) da bi mogao frozen throne (novi) . hvalo ko brat

Ne treba stari. I roc i tft su ti wc3 and ne wc2 kapiras? Znaci za sada postoji samo wings of liberty i taj kad kupis on ce ti skinuti sam sve peceve pre nego sto udjes na bNet. Kad izadju ti nastavci (a nece skoro ne brini) mozes da ostanes na wings of liberty i igras sa ostalima koji nisu kupili expanziju (kao sto je tft za wc3) ili da kupis nastavak a istovremeno ce ti se pecovati i WoL.

~~

Link to comment
Share on other sites

expovi sluze za kampanju, ali sluze i za bnet

Ne treba stari. I roc i tft su ti wc3 and ne wc2 kapiras? Znaci za sada postoji samo wings of liberty i taj kad kupis on ce ti skinuti sam sve peceve pre nego sto udjes na bNet. Kad izadju ti nastavci (a nece skoro ne brini) mozes da ostanes na wings of liberty i igras sa ostalima koji nisu kupili expanziju (kao sto je tft za wc3) ili da kupis nastavak a istovremeno ce ti se pecovati i WoL.

meni ovo i dalje nije jasno, jel to znaci da necu moci da igram na bnetu sa nekim ko ima exp, to mi je potpuno sumanuto?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rekli su pre da ce svi moci da igraju sa jednim delom protiv svih. Odnosno da ce izaci patch koji ce ti update-ovati igru tako da mozesh da igrash sa drugarima koji imaju sve delove. Kao npr kad bi bio patch za StarCraft koji ti donosi jedinice za multi iz BroodWar-a.

Medjutim (!), izgleda da su pojeli govno, i da su promenili odluku...videcemo kad se josh malo priblizi Hearth of the Swarm.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ja sam tu exp. shvatio kao igru koja u singlplejeru sadrzi pricu o zergovima, a multiplejer, preko bneta, ce moci da igraju svi ljudi bez obzira koju exp. imaju...

bas bi bilo bezveze kada bih morao da izdvajam 6000 dinara za svaku exp.

mozda i gresim, ali bih voleo da bude ovako

Edited by ratluk~
Link to comment
Share on other sites

Kao shto sam vec rekao ali ponovicu:

- Prvo su rekli da ce moci da se igra MP sa bilo kojim od tri dela StarCraft 2, samo cesh morati da skinesh patch koji ti dodaje nove jedinice. Znaci ako si kupio WoL, a ne zelish da kupish Heart of the Swarm da bi igrao kampanju, i dalje cesh imati mogucnost da skinesh patch i igrash u MP sa novim jedinicama. Bicesh potpuno ravnopravan sa ostalim igracima koji recimo imao i WoL i HotS. Navodno 3 dela su podelili samo zbog kampanje.

- Kasnije su poceli da se neckaju, i sada josh uvek stoji u vazduhu to pitanje. Mozda ipak nece biti tako, mozda cesh ipak morati da platish obe ekspanzije da bi mogao da igrash ravnopravno. To bi bio sistem kao shto je do sada bio sa StarCraft + BroodWar ili WarCraft 3 i njegove ekspanzije.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

- Prvo su rekli da ce moci da se igra MP sa bilo kojim od tri dela StarCraft 2, samo cesh morati da skinesh patch koji ti dodaje nove jedinice. Znaci ako si kupio WoL, a ne zelish da kupish Heart of the Swarm da bi igrao kampanju, i dalje cesh imati mogucnost da skinesh patch i igrash u MP sa novim jedinicama. Bicesh potpuno ravnopravan sa ostalim igracima koji recimo imao i WoL i HotS. Navodno 3 dela su podelili samo zbog kampanje.

ovako sam i ja razumeo...al ako bude ovo drugo onda su stvarno alave picke i treba zapaliti ceo blizzard cim zavrse sve ekspove i diablo3:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

zashto chekash da izadju CE za 3u1? zashto jednostavno ne uzmesh CE svaki put kada izadje ? :) a da jesu alave pichke jesu! :D

Kao shto sam vec rekao ali ponovicu:

- Prvo su rekli da ce moci da se igra MP sa bilo kojim od tri dela StarCraft 2, samo cesh morati da skinesh patch koji ti dodaje nove jedinice. Znaci ako si kupio WoL, a ne zelish da kupish Heart of the Swarm da bi igrao kampanju, i dalje cesh imati mogucnost da skinesh patch i igrash u MP sa novim jedinicama. Bicesh potpuno ravnopravan sa ostalim igracima koji recimo imao i WoL i HotS. Navodno 3 dela su podelili samo zbog kampanje.

ja sam bio ubedjen da ce ovako i ostati? o.0 shta odluchili su da promene ovu odluku? i da li HoS izlazi stvarno na leto ili se cheka period oko nove godine?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...