Jump to content

Torrenti i trackeri


ZivkeTP

Recommended Posts

Nema potrebe da juris level trackera, moze da bude i level 20, ali ako nema onih stvari koje tebe interesuju i koje ti trebaju, ne treba ti account tamo. Ja sam koristio najvise hdbits zbog dobrog bonus sistema, trancetraffic i ponekad FTN kad okace neki dobar movie pack ili seriju. Ne znam koju konekciju imas, ali ako ti je slab upload bolje potrazi neki tracker sa dobrim sadrzajem i dobrim bonus sitemom ( cini mi se da je ip torrents bio dobar ).

Ima jedan bugarski tracker, verujem da vecina zna na koji mislim, koji je za nase brzine vr' :D pogotovo sto ne diraju i ako imas slab Share Ratio.

Link to comment
Share on other sites

Ne jurim ništa, sem možda CHDBitsa(kažu po kvalitetu ripova se može porediti sa HDBitsom), već me interesuje trenutno stanje. Sa širenjem interneta i broja malih "hakera", koji su pravili trekere samo zbog te liste kako bi bili ekskluziva, bez ikakvog vrednog sadržaja, čiju su bazu korisnika punili najviše trgovci nalozima.

Pogledaj samo onaj link gore, The Balcan Torrent Community, čemu :fp:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sirenju informacija, druzenju i raznih vrsta pomoci, nalazenju torrenata... nebo je granica ;)

@b4ne

Al mi je poznat taj nik ;) Bese tebi ranije Bit-HDTV bio vr' :D Zamunda je vr' :P

CHDBits je za neke i bolji od HDBitsa jer imaju svoju suplyjere i sourceve, kvalitetne encodere, brze se pojavljuju stvari... A po nekim statistikama CHDBits je vec uveliko ispred HDBitsa

www.unitedbc.info

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...