Jump to content

WTS prodajem cataclysm account


zivlaks

Recommended Posts

Prodajem account na Sylvanas-u ima warrior-a lvl 85 fury gear ilvl 356 (3/5 T11 fury of angerforge etc. ) , PvP gear ilvl 360 (vicious 4/5 i vicious sekira)-3,4k resilience i tank gear oko 350.

Exalted je sa svim cataclysm reputacijama , ima drake of the north wind mounta(1% drop rate) i 280% riding. Ima na account-u 3k golda i hunter sa full experience heirloomima i bow heirloom lvl 37, paladin lvl 38 ima i druid 27 sa po nekim heirloom itemima.

imam SAV info znaci licnu kartu, kutije od originala i cataclysm ako vam trebaju sa keyevima( druge ekspanzije su kupljene preko neta) SQ i email. Account nikad bannovan, lik dobre reputacije na serveru u guildi koja raiduje normal content.

Cena: ~100 evra

dve opcije za trade:

1. lice u lice u nekoj igraonici u Novom Sadu

2. posaljete mi pare na racun pa vam dam sav info - ovo iziskuje dosta poverenja i mislim da je za kupca bolja prva opcija.

PM za info/armory link NE ODGOVARAM NA REPLY U OVOJ TEMI.

Edited by Stevan021
Link to comment
Share on other sites

Ganja nije to pljacka idiote nego ti si glup sto prodajes za 7k...izracunaj kolko kostaju svi cd-ovi i onda vidi likove sta ima...kolko je vremena potrosio...

Gana jos nesto :P ako poredis tvog paladina sa ovim warrior-om bolje nemoj :PP 1.5k achiv i full blood pvp gear -.- grow up and dont bother ppl around

Link to comment
Share on other sites

Ganja nije to pljacka idiote nego ti si glup sto prodajes za 7k...izracunaj kolko kostaju svi cd-ovi i onda vidi likove sta ima...kolko je vremena potrosio...

Gana jos nesto :P ako poredis tvog paladina sa ovim warrior-om bolje nemoj :PP 1.5k achiv i full blood pvp gear -.- grow up and dont bother ppl around

Slusaj malisa ovo sam napisao zato sto je stevan ovako meni upao u temu i pravio se pametan bez razloga.

A inace idioti su ti keva i cale sto su napravili takvog jadnika malog...verovatno su te pravili pisackom...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ponasanje ovog Ganje neprikladno za ovaj forum i da ga treba odstraniti takodje njegova cena njegov problem moze da stavi i za 300e da prodaje ako hoce... e sad dal ce to neko kupiti...

A kada Stevan psuje majku i razne druge psovke pise po forumu onda je prikladno? :) Takodje Ganja ne bi napisao to sto je napisao da je Stevan na vreme uklonjen sa foruma zbog svog ponasanja, al opet nije na meni da odlucujem nazalost :>

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...