Jump to content

PROCENA ACC-a


Torma

Recommended Posts

E,ovako drugari,najozbiljnije se razmisljam da prodam acc posle skoro 4 godine igranja,ali posto ne pratim cene,bilo kakva pomoc oko neke realne procene vrednosti bi mi dobro dosla....

U pitanju je paladin,250 dana played,10500+achivments poena,30+ FoS,main spec je holy,358 item lvl gear,jedan heroic item,znaci dosta dobar gear,offspec je retri,355 item lvl,epic 359 oruzje,3xt11,novi darkmoon card trinket,etc etc..sve u svemu,jeste da je retri offpec,ali razlike izmedju dva speca su minorne,sa oba moze da se raiduje sadasnji content opusteno.Naravno,sve je full socketovano i enchantovano.PvP gear nemam,posto ga ne igram u cati.

Titula imam ukupno 36,neke od bitnijih su: Battlemaster,Hand of adal,The Exalited,The Seeker,Chef,Bane of the fallen king,Ambassador,The diplomat,Guardian of cenarius,Argent Champion,Champion of Ulduar,Defender of the shattered world,Starcaller,Astral Walker....mislim da je to to otprilike.

Mounta ima 100+,ZG raptor,MGT mount,Winterspring frostsaber,Brewfest kodo,Swift alliance steed(insanity u toc-u na 10 man,ne moze vise da se uzme),Red proto drake,Green proto drake,Ironbound proto drake,Rusted proto drake,Volcanic stone drake(cata herocis achivments),Blue dragonhawk,Dark phoenix,svi Netherwing,Kurenai mounti,itd itd...

75+ petova,49 exalited reputacija,57k HKS,ako je nekom i to interesantno u banci se nalazi T6,T7,T8 i T9,svi arena weaponi od S5 do prosle sezone,preko 30 tabarda,tabard of the achivments i TABARD OF THE LIGHTBRINGER,epic tabard za shadowmourne legendary item.

Profesije Alch/Ench 525 obe,takodje su sve sekundarne profesije ukljucujuci i Archeology(12 rare odradjeno do sad) na max skillu.Na acc ima oko 15k golda,od altova imam unholy DK-a lvl 80,full t10 sa 280% red proto drakeom i druda 67 lvl.

Mozda sam nesto zaboravio,pisao sam na brzaka,ali u sustini to je to manje-vise.Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

bolje bi bilo kada bi dao armory link, moj drug je slicnog huntera prodao pred kraj wotlka za 500 evra ali je imao uberbolesni gear, pa cenim da bi mogao za 500-600 evra ako te ukenja, mada ima ljudi koji bi dali i vise, ali sada je malko lose vreme za to, ljudi vise kesa daju na mid/ pocetku endgame contenta.. samo pazi to kod nas tesko (u principu nema sanse da ti kod nas neko da taj kes), mozda na nekom stranom sajtu, ili preko donduleoneta..

Edited by Oockee89
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...