Jump to content

Tenis 2011


Lucky

Recommended Posts

djokovic je u intervjuu za klanrur portal zahvalio forumskim hejterima na svom uspehu... naime stanoviti forumas sarmageddon mu je na mail poslao sve one price o nedorasloj sisici koja nema muda, koja fejkuje i trazi pomoc lekara, koja ne moze da dise samo kada je kriticno i kada je u izgubljenoj poziciji... novak se nada da su mu sada dovoljno gabaritna ista da mu se napasu svi pljuvaci koji se odnedavno ne javljaju na ovom forumu... HA - HA...

sto bi rekao muta nikolic: "zasto se radujete?!? pa ovo je sve normalno... sve je ovo normalno..."

nole otac...ali bitno je da su prvo botu prikazali kad je osvojio:|

off:

bota je srecan sto ce u novinama na prve cetiri strane biti novak, a na petoj u jednom pasusu njegovo priznanje institucija "nezavisne drzave kosova"...

Link to comment
Share on other sites

nije da ne bi bio koristan taj apoen od 2000, kad ovaj od 5000 kad vide negde šlogiraju se. Doduše, i ja sam video pet puta u životu tu od 5000 din :)

Čestitke Noletu, odlično je odigrao.

Ne znam dal' ste doduše snimili posle onaj ekskluzivni intervju na B92 kad pred kraj istog ulazi Ivan Ivanović da mu ovaj potpiše zastavu. Ko god da je sad urednik B92 kapiram da će da ubije nekoga. Ova Prva igra prljavo, nema šta.

Link to comment
Share on other sites

ko ih jebe kad su soroševci

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Isti je vlasnik B92 i Prve, nema tu šta neki uredničić da se pita. :)

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ne samo da ima smisla, vec je to i protivno zakonu [:)] (vlasnishtvo dve nacionalne frekvencije). Drzave nema...

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ova Prva igra prljavo, nema šta.

ja sam se izvrnuo od smeha kad sam cuo da su za vreme cholinog koncerta na uscu,koji je valjda isao direktno na rtsu,oni pustili neki stari cholin koncert:)))))))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam se izvrnuo od smeha kad sam cuo da su za vreme cholinog koncerta na uscu,koji je valjda isao direktno na rtsu,oni pustili neki stari cholin koncert:)))))))))))))))

Da, da, neki iz Sarajeva. Cela frka je oko toga ispala :)

A za doček, bilo bre dosta ljudi, ono koliko sam video na TV-u. Doduše, ne znam šta su toliko "dočekivali" kad je trajalo do pola jedanes' ili kad god, ali nema veze, važno da se narod veseli!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Neki M.Grujić je ovo objavio, ali ja ne mogu da verujem da se ovakve stvari zapravo događaju :)

Bojana je definitivno proživela scenario lošeg filma pošto je u subotu završila takmičenje na turniru u Vašingtonu, a u nedelju se ukrcala u avion za Dalas, pa odatle otišla za Albukerki. Međutim, srpska teniserka je kao i čuveni Duško Dugouško trebalo da skrene levo kod Albukerkija, pa je umesto u Karlsbadu u Kaliforniji, u nedelju uveče završila u istoimenom gradu u Nju Meksiku zahvaljujući agentu koji joj je bukirao kartu za pogrešnu destinaciju.

Talentovana igračica je naslutila da je na pogrešnom mestu kada je videla zbunjenost slučajnih prolaznika koje je pitala za turnir. Bojana je čekala 15 minuta taksi i nazvala organizatore koji su joj poslali vozilo i zatim ustanovili da se Srpkinja nalazi u pogrešnom Karlsbadu.

Jovanovskoj nije preostalo ništa drugo već da prenoći tamo i u ponedeljak ujutru je krenula u pravi Karlsbad gde je stigla pola sata pre početka meča i to zahvaljujući koleginicama koje su pre toga igrale susrete od po tri seta. Srpska teniserka je imala 15 minuta da se odmori pre zagrevanja, a kada je konačno izašla na teren uspela je da prevaziđe sve probleme sa kojima se suočila i osvoji prvi set - 6:3.

Nažalost, to je bilo sve od Bojane jer je Vinči, koja je postavljena za devetog nosioca, prvo tesno stigla do izjednačenja, a zatim i lako dokusurila premorenu srpsku teniserku za prolazak u drugo kolo - 6:4, 6:1.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...