Jump to content

Tenis 2011


Lucky

Recommended Posts

A jesi li ti svestan da si linkovao istrazivanje koje je obavljeno u americi, i da su svi ti 'nasilnici' amerikanci?

"Sektu kundalini joge je osnovao jogi Badžan (Bhajan)" :fp:

Kad procitam ovako retardirani tekst, shvatim da zivimo u zemlji gde svako moze da se bavi svakim poslom bez obzira na obrazovanje i bez posledica za gluposti koje napise.

"Bhajan" (cita se badjan a ne badzan) je indijska rec, i oznacava vrstu njihove duhovne pesme, i to nije nikakva sekta.

"Poznato je da su današnja sportska takmičenja nastavak paganskih gladijatorskih borbi u kojima su gubitnici bili osuđeni na smrt. Grimase pobednika u današnjim sportskim takmičenja identične su grimasama gladijatora koji su zadavali smrtni udarac svojim suparnicima. To nisu lica ispunjena radošću kao u slučaju susreta sa svojim detetom, bratom, sestrom ili nekim voljenim, već demonski izraz lica koji odražava duhovnu bolest čoveka."

Komentari su zaključani. :tf:

Jasno mi je zasto su zakljucani komentari [roflmao]

"Često je komunikacija sa demonima, kao pravi uzrok “velikog uspeha” u ovom svetu, pokrivena pričama o “promeni dijete” i slično. Hinduistički okultistički koncept predstavlja generator za brojne besmislene dijete kao što su: ishrana po krvnim grupama, konzumiranje plodova samo sa domaćeg podneblja, makrobiotička ishrana sa neobičnim kombinacijama namirnica, i mnoge druge, od kojih je danas najpopularnija “bezglutenska dijeta”."

Koji jebeni idiot je pisao ovo?

Pa celijaklija je bolest netolerancije ljudskog tela na gluten (koji se nalazi u psenici npr). I ta bolest je jako cesta, zena mog brata je ima, moj sestric je ima, i postoje razno oblici, od vece do manje netolerancije.

Ko bre dozvoljava da se objavljuju ovakvi tekstovi..

Nije ni cudo sto ne citam nista od domacih novina.

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Znam ja vrlo dobro sta sam linkovo , i nije da delim misljenje tekstopisca vec mi je bio zanimljiv tekst kao jos jedna od teorija zavera :)

Lik koji tekst je izvesni Miroljub Petrovic sto i pise dole na kraju , veliki zagovornik teorija zavera , hriscanstva protiv evolucije , i tako to na tu temu , koga zanima nek ga

izgugla ima nekakva ''predavanja'' koja on drzi.

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam kapirao zbog cega ga ljudi smatraju arogantnim . Covek je stariji od 90% danasnjih igraca i to sto je mozda vise okrenut porodici i sebi nego druzenju i sprdanju

sa ostalima kao Djokovic , nije uopste arogantno. Mozemo onda da kazemo i za Zimonjica da je arogantan, vrlo su slicni po ponasanju i temperamentu po terenu i van njega.

Isto tako ne kapiram sto je govno , i sto se u Srbiji toliko vise gotivi onaj spanski cigan nego federer , koji je genije za ovog shot-grindera...

Link to comment
Share on other sites

Na sta mislis , na pricu tokom ceremonije dodele pehara ili intervjua posle?

Na dodeli svi laprdaju isto diplomatsko sranje , a igracevo je pravo dal ce da se smeje ili mrsti. A za intervju , nisam nesto mnogo pratio to jer me mrzi da guglam te klipove ,

posto na nasim sportskim televizijama jedva dobijes i novakov intervju a kamoli tudj. Nije mi se svidelo ovo sad posle US Opena kad je rekao sta je rekao , jer nije bio ponizan, al iz kad bih to posmatrao iz neutralne perspektive jebiga u pravu je bio , samo sto se to precuti i nastavi se dalje.

Link to comment
Share on other sites

Na sta mislis , na pricu tokom ceremonije dodele pehara ili intervjua posle?

Na dodeli svi laprdaju isto diplomatsko sranje , a igracevo je pravo dal ce da se smeje ili mrsti. A za intervju , nisam nesto mnogo pratio to jer me mrzi da guglam te klipove ,

posto na nasim sportskim televizijama jedva dobijes i novakov intervju a kamoli tudj. Nije mi se svidelo ovo sad posle US Opena kad je rekao sta je rekao , jer nije bio ponizan, al iz kad bih to posmatrao iz neutralne perspektive jebiga u pravu je bio , samo sto se to precuti i nastavi se dalje.

Pa onda nemoj ni da pricas ako ne znas. Arogantno je govno zato sto je arogantan i ponasa se kao govno.

Pogledaj samo sta je rekao posle ispadanja u polufinalu US OPENa.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

realno,koliko god sam drkao na federera i sam ga velicao kao najveceg ikada,sve je pokazao kad je poceo da gubi od djokovica...rivalitet sa nadalom mu nije toliko puno smetao,koliko cinjenica da ga bolesljivi djokica sabija kad hoce i koliko hoce i tu je poceo da pokazuje da nije ni priblizni sampion ko sto jeste,a kad se pogleda realno da mu je najveca konkurencija tokom vladavine bio endi rodik,i eventualno hjuit dok su nadal i djokson sazrevali,onda je jasno koliko su se njemu do jaja stvari poklopile da bi ostvario ovo sta je postigao...nemojte da me shvatite pogresno,ne umanjujem njegove uspehe,vec hocu da kazem da rodzer federer iz najboljih dana,nije bolji od ovogodisnjeg novaka djokovica,proslogodisnjeg nadala ili recimo huana karlosa ferera iz 2003 :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa onda nemoj ni da pricas ako ne znas. Arogantno je govno zato sto je arogantan i ponasa se kao govno.

Pogledaj samo sta je rekao posle ispadanja u polufinalu US OPENa.

Kapiram ja da on to nije trebao da kaze , ali nije uvredio nikoga zato sto je bio iskren . Djokovic je zasluzio tu pobedu , ali kad izgubis mec nakon sto imas dve mec lopte , ne znaci da si igrao losije ... Glupo je reci da je onaj forhend nekakav vis maior ili skill , to je bila cista sreca, a to najvise boli , kad onog sa kim igras sere.

Link to comment
Share on other sites

Sad i ti lupetas. Pa onda je svaka lopta u tenisu user jer je mogla da padne negde drugde pa da bude aut / pa da protivnik stigne! Ako protivnik raspali takav forhend nije mu se omaklo pa je imao srece vec je hteo tako da je raspali. I nisam ja kriv ako izgubim mec osim ako igram prvi put pa serviram 8/8 u mrezu po setu. Tako da njegova izjava da je ON kriv sto je izgubio i da je Djokovic imao srece sto je pokusao pacerskim poenom da dodje do preokreta je krajnje arogantna. Kaze se "bio je bolji, sve pohvale".

Sad sam se setio jos jedne "dobar je Novak, ali pravo rivalstvo u danasnjem tenisu je izmedju mene i Rafe". Je li je? Za drugo mesto mozda!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro jebiga , mozemo sad da kenjamo i da se busamo kad je poceo da hara gde god ode , ali pre par godina je on uvek bio onaj koji ce ispasti u polufinalu, i naviko se na to, dok federer nije i jebiga sad reaguje ko sisica... Kao sto Nadal sere celu godinu kako mu je predugacka i preteska , a potpisuje silne egzibicione matcheve po juznoj americi , i jos negde ne znam tacno gde , jer nagrada je milion evra... Plus je lik uclanjen u neki fudbalski klub u majorci, i kao igra tamo kad stigne profesionalno .

Ne kazem ja da je federer bolji covek , i ja smatram da je novakov karakter bolji i da je njegovo ponasanje super , ali gledati federera i njegov stil igre , od sprdanja u pocetnim kolima do polufinala i finala , je bar meni jizz :P

Link to comment
Share on other sites

Federer je dokazao da nije veliki covek time kako je poceo da se ponasha kada je poceo da gubi na redovnoj bazu. I dalje je veliki igrac tenisa i veliki shampion, ali se otkrio kao "gmaz", arogantno govno ili kako su ga vec ovde sve nazvali (zasluzio je :D).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Federer je dokazao da nije veliki covek time kako je poceo da se ponasha kada je poceo da gubi na redovnoj bazu. I dalje je veliki igrac tenisa i veliki shampion, ali se otkrio kao "gmaz", arogantno govno ili kako su ga vec ovde sve nazvali (zasluzio je :D).

Pa zar nije oduvek bio takav, još kao klinac, čak je i reklame na tu temu pravio? Sad se samo vratio tome. Nije valjda neko pomislio da je "našao svoj mir i promenio se".

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro jebiga , mozemo sad da kenjamo i da se busamo kad je poceo da hara gde god ode , ali pre par godina je on uvek bio onaj koji ce ispasti u polufinalu, i naviko se na to, dok federer nije i jebiga sad reaguje ko sisica... Kao sto Nadal sere celu godinu kako mu je predugacka i preteska , a potpisuje silne egzibicione matcheve po juznoj americi , i jos negde ne znam tacno gde , jer nagrada je milion evra... Plus je lik uclanjen u neki fudbalski klub u majorci, i kao igra tamo kad stigne profesionalno .

Ne kazem ja da je federer bolji covek , i ja smatram da je novakov karakter bolji i da je njegovo ponasanje super , ali gledati federera i njegov stil igre , od sprdanja u pocetnim kolima do polufinala i finala , je bar meni jizz :P

zakopavas se dublje jer nisi u pravu,pricas o necemu,sto si nekada,mozda cuo i video i na osnovu toga rezimiras...federer se toliko muci u poslednje dve godine,da ne pamtim kad je kao otresao nekog bitnijeg kao slinu,nema tu uopste nekog sprdanja,sem eto tog nekog tvinera sa vremena na vreme...nadal nije uclanjen u neki fudbalski klub,vec je u upravi majorke posto je njegov stric igrao za nju i postali su akcionari,ali su iz te price isto izasli zbog sukoba sa vecinskim vlasnikom...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...