Jump to content

Prodajem acc sa vise dobrih likova


Koshimata94

Recommended Posts

Pozdrav...odlucujem da prestanem wow i posvetim se necemu drugom nakon 4 godine igranja...na svom akauntu (ciji sam vlasnim sa svim informacijama) imam nekoliko likova:

Rogue: 85lvl Informacije-rogue je kreiran 2006 sa dobrim /played od 100+ dana,35+ mountova,2x legendarna oruzjua (illidan glave-off hand) i Thoridal Sun (Kill jaeden bow)!5300+ achivment poena (FoS 16) sa mnostvo "retkih" zezancija koje inace ne mogu vise da se nadju!Od profesija ima LW i Skinning (oba su low 300) mada po zelji moze da se unapredi to 525 (u banci imam 80% retkih recepata za LW ukljucujuci full tbc/vanilla/wotlk sa nekoliko cata) imam 20 reputacija! :) Rogue takodje ima full banku sa svim slotovima popunjenu uglavnom opremom iz vanille , tbc-a , wotlk-a , cate (oprema za sepurenje okolo sa gemovima , enchantima na vreme).Rogue ima full tbc clear sa full opremom u banci i 10/12 25heroic achiv pre cata dosta :) titula 10+... ARMORY LINK http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/koshimata/simple (low 342 cata item lvl) mada kao sto rekoh full vanilla/tbc/wotlk oprema je u banci/torbici :)

Warrior 85lvl: Warrior-a sam poceu da igram u tbcu-u 2 meseca pred kraj ... ima najvise zezancija od svih likova (51 mount) vazniji su icecrown mount , albino drake , netherdrake,ground mamoth VoA25 low drop za 2 osobe) takodje fali 1 achivment za rusted proto drake (ulduar10) mada to moze da se resi ukoliko zelite...warrior ima 23 reputacije , 15+ titula (vaznije light of dawn , bane of fallen king)!/Played na warrioru je 47 dana i vrlo je postovan na serveru kao stari raider (igrao sam za najace guilde).Warrior takodje ima full opremu od vanille pa sve do cataclysm sa item lvl-om 557 PVE TANK / DPS oboje dobar gear (60% epic) 8/12 progress u cata... od profesija imam BS i Minning 525 oba (BS sam najaci na serveru sa 99% recepata u igrici)! Achivment poeni 5700+ (FoS 13)! AMORY LINK : http://eu.battle.net/wow/en/character/hellscream/sova/simple

Ovo su bili raiding likovi a imam nekoliko manjih ukoliko zelite da nastavite ili igrate neku drugu klasu:

Priest 77 (full t6 oprema stari tbc lik) server : Haommarash...officir stare guild 21 lvl...

DK 80 (full epic wotlk oprema spreman za lvl-ovanje)

Hunter 70 (full brutal i guardian pvp oprema spreman za lvlovanje sa acc bind itemima (full)

Warrior 70 (epic brutal set/wepon spreman za lvlovanje sa)

Paladin 50 (full lvling Acc Bind oprema)

Mage 60 (full pvp sa acc binds opremom full)

Napomena: Cena po dogovoru (nikako necu traziti mnogo)...mozete mi se javiti na fb Aleksandar Sale-Sovlj , email-u sova.virus@yahoo.com ili jednostavno preko mobilnog telefona 0628329751 :)

PS. Jedini sam vlasnik sa svim cd keys , zadnjom uplatom gamecard-a,Secreat Q,Email-om (dajem kopiju licne karte takodje)! Preferiram da je kupac iz ns-a ili okoline

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...