Jump to content

WTS/WTT Warlock


Unfearble

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

E ovako mali mutavche. Poshto se pravish mnogo pametan i shaljesh mi PM i govorish da sam lud jer sam pitao ko te boostuje. A vidish, ni ne znash da si me pre neki dan dodao na skajp da ti izbustujem tog loka sa reliunom za glad. Al jbg eto bash se tako potrefilo. Si ti svestan kolko ne znash? Ja sam ti resocket/reforge pola tvog geara, pa ti dechko nemash veze sa ovom igricom, a govorish meni da nisam normalan jer sam te pitao ko te boostuje?

30-1 kao wld malo ljudi moze da igra a te priche da ti se MMR resetuje kada se faction changujesh mozhesh nekom drugom da prichash poshto sam se ja lichno transfer/FC par puta i sve ostaje. Ti sa krit beltom, 6% hita (2% vishe), bez reforgovanih itema i bez minor speed na bootsima govorish kako nisi izbustovan i pravish se lud. Dobro nazalost sad to ne mozhe da se vidi jer sam ti ja reench/resocket par itema dok sam bustovo svog ortaka, inache bi ti ovo sve napisao ranije al nisam hteo da zajebem ortaka jer mu je trebao taj boost u 2v2. A sad poshto mu vishe ne treba jedva sam chekao da te isprozivam. Opet cu ponoviti da ti ne mozhesh napraviti 30-1 sa wld i malo igracha to mozhe chak iako je manji mmr, a chinjenica da si ti sa Licmijem odigrao 2-3 na 1300 mmr u 2v2 pomalo se kontradiktuje sa chinjenicom da imash 30-1 skor u 3v3 kao WLD. Tako da sad ti je bolje da cutish i zatrazis od admina da zakljuca ovaj topic i odesh ko popishan da se ne bi josh i isro po tebi.

Edited by BaklivaX
Link to comment
Share on other sites

E ovako mali mutavce. Poshto se pravish mnogo pametan i shaljesh mi PM i govorish da sam lud jer sam pitao ko te boostuje. A vidish, ni ne znash da si me pre neki dan dodao na skajp da ti izbustujem tog loka sa reliunom za glad. Al jbg eto bash se tako potrefilo. Si ti svestan kolko ne znash? Ja sam ti resocket/reforge pola tvog geara, pa ti dechko nemash veze sa ovom igricom, a govorish meni da nisam normalan jer sam te pitao ko te boostuje?

30-1 kao wld malo ljudi moze da igra a te priche da ti se MMR resetuje kada se faction changujesh mozhesh nekom drugom da prichash poshto sam se ja lichno transfer/FC par puta i sve ostaje. Ti sa krit beltom, 6% hita (2% vishe), bez reforgovanih itema i bez minor speed na bootsima govorish kako nisi izbustovan i pravish se lud. Dobro nazalost sad to ne mozhe da se vidi jer sam ti ja reench/resocket par itema dok sam bustovo svog ortaka, inache bi ti ovo sve napisao ranije al nisam hteo da zajebem ortaka jer mu je trebao taj boost u 2v2. A sad poshto mu vishe ne treba jedva sam chekao da te isprozivam. Opet cu ponoviti da ti ne mozhesh napraviti 30-1 sa wld i malo igracha to mozhe chak iako je manji mmr, a chinjenica da si ti sa Licmijem odigrao 2-3 na 1300 mmr u 2v2 pomalo se kontradiktuje sa chinjenicom da imash 30-1 skor u 3v3 kao WLD. Tako da sad ti je bolje da cutish i zatrazis od admina da zakljuca ovaj topic i odesh ko popishan da se ne bi josh i isro po tebi.

haha HIT! Morao sam uci i reci svaka cast

Link to comment
Share on other sites

E ovako mali mutavche. Poshto se pravish mnogo pametan i shaljesh mi PM i govorish da sam lud jer sam pitao ko te boostuje. A vidish, ni ne znash da si me pre neki dan dodao na skajp da ti izbustujem tog loka sa reliunom za glad. Al jbg eto bash se tako potrefilo. Si ti svestan kolko ne znash? Ja sam ti resocket/reforge pola tvog geara, pa ti dechko nemash veze sa ovom igricom, a govorish meni da nisam normalan jer sam te pitao ko te boostuje?

30-1 kao wld malo ljudi moze da igra a te priche da ti se MMR resetuje kada se faction changujesh mozhesh nekom drugom da prichash poshto sam se ja lichno transfer/FC par puta i sve ostaje. Ti sa krit beltom, 6% hita (2% vishe), bez reforgovanih itema i bez minor speed na bootsima govorish kako nisi izbustovan i pravish se lud. Dobro nazalost sad to ne mozhe da se vidi jer sam ti ja reench/resocket par itema dok sam bustovo svog ortaka, inache bi ti ovo sve napisao ranije al nisam hteo da zajebem ortaka jer mu je trebao taj boost u 2v2. A sad poshto mu vishe ne treba jedva sam chekao da te isprozivam. Opet cu ponoviti da ti ne mozhesh napraviti 30-1 sa wld i malo igracha to mozhe chak iako je manji mmr, a chinjenica da si ti sa Licmijem odigrao 2-3 na 1300 mmr u 2v2 pomalo se kontradiktuje sa chinjenicom da imash 30-1 skor u 3v3 kao WLD. Tako da sad ti je bolje da cutish i zatrazis od admina da zakljuca ovaj topic i odesh ko popishan da se ne bi josh i isro po tebi.

Vidi indijancu posto se pravis pametan,

pod 1. Pitao sam te jesi lud, jer me niko nije iz boostovo.

pod 2. Ti si mi reforge pola geara jel ja nisam igrao arenu od kad sam uzo t2, odnosno promenio ceo gear, nisam obracao paznju na reforge.

pod 3. Ti sigurno nisi taj ko ce reci da ja nemam pojma sa igricom.

pod 4. Wld uopste nije slab setup, pogotovu kad igras sa ljudima koj su vec to igrali, + je druid najbolji r druid u Evropi

pod 5. Pokusaj da ne igras arenu mesec dana, onda se faction changuj, i pogledaj svoj mmr, meni se resetovao.

pod 6. Moja je dobra volja sto sam ti dao da udjes na acc, i nemoj sada da se pravis mnogo pametan.

pod 7. Sa hittom sam bio cappovan pa sam kupio crit belt, sta ti tu nije jasno?

pod 8. Nemam Minor Speed na Bootsima jer sam kupio t2, pa nisam enchantovo.

pod 9. 2vs2 igram samo za poene, nit volim nit znam da ga igram, + to sto smo Licmi i ja odigrali 2-3, neznaci da je bila moja greska.

pod 10. A ja sigurno necu cutati, i sigurno necu otici ko "popishan" a ako hoces da se "iseres" po meni slobodno dodji, cekam te ;)

I bolje nemoj da si bezobrazan.

Edited by unfearble
Link to comment
Share on other sites

E ovako mali mutavche. Poshto se pravish mnogo pametan i shaljesh mi PM i govorish da sam lud jer sam pitao ko te boostuje. A vidish, ni ne znash da si me pre neki dan dodao na skajp da ti izbustujem tog loka sa reliunom za glad. Al jbg eto bash se tako potrefilo. Si ti svestan kolko ne znash? Ja sam ti resocket/reforge pola tvog geara, pa ti dechko nemash veze sa ovom igricom, a govorish meni da nisam normalan jer sam te pitao ko te boostuje?

30-1 kao wld malo ljudi moze da igra a te priche da ti se MMR resetuje kada se faction changujesh mozhesh nekom drugom da prichash poshto sam se ja lichno transfer/FC par puta i sve ostaje. Ti sa krit beltom, 6% hita (2% vishe), bez reforgovanih itema i bez minor speed na bootsima govorish kako nisi izbustovan i pravish se lud. Dobro nazalost sad to ne mozhe da se vidi jer sam ti ja reench/resocket par itema dok sam bustovo svog ortaka, inache bi ti ovo sve napisao ranije al nisam hteo da zajebem ortaka jer mu je trebao taj boost u 2v2. A sad poshto mu vishe ne treba jedva sam chekao da te isprozivam. Opet cu ponoviti da ti ne mozhesh napraviti 30-1 sa wld i malo igracha to mozhe chak iako je manji mmr, a chinjenica da si ti sa Licmijem odigrao 2-3 na 1300 mmr u 2v2 pomalo se kontradiktuje sa chinjenicom da imash 30-1 skor u 3v3 kao WLD. Tako da sad ti je bolje da cutish i zatrazis od admina da zakljuca ovaj topic i odesh ko popishan da se ne bi josh i isro po tebi.

I molim te nemoj da pises ch, kao peder.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne razumem poentu tvog zivota. Shto lazhesh kad nema potrebe? http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/%C3%B0ura/feed Ovde se jasno vidi kada si uzeo gear, i vidi se da si uzeo i 2k/2.2k/hot streak achievement (sve u istom danu) shto sve lepo govori o tebi, u zhivotu nisi presho 1800 i onda odjednom OPALA 2350sa team mmrom koji je prolly 2600+. Chak i da si igrao sa igrachima kao shto su Reliuna etc, velik deo tima lezhi na warlocku tako da ostajem pri svojoj tvrdnji da ti nisi igrao svoj acc tada. Ch/Sh/Zh pishem kako bi se malo lakshe razumelo da se ne brkaju lonchici, a i iz navike(nisam znao da samo pederi pishu CH/SH etc stvarno jbg)...I zashto bi neki igrachi kao shto je Reliuna IGRALI SA TOBOM? Ochigledno je da nisi imao nikakav previous xp u areni, postoje 2 opcije ti si im platio za boost, ili je njima trebao acc da izbustuju svoje ortake pa si im ti dao svog lika(tipujem na ovo drugo). Takodje da napomenem da nisi odigro nikad vishe arenu posle tog "tvog igranja" sa Reliunim, bash chudno vidim reliuna je migrirao i tako...2v2 sam izneo kao chinjenicu da nemash veze sa igricom. Da postoji i treca opcija ti si alt od Snutza/Azaela/Nadagasta/Filo zhivish u BGu ceo zhivot si igrao na US serverima i sada si reroll na EU

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...