Jump to content

Veliki Brat


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam danas razmišljao kako nešto izgleda da jenjava interesovanje ljudi za tim. Nismo mi baš omatorili za ovih par godina, ili šta god, ali imali smo topic i za prvog velikog brata, pa drugog, pa VIP ... itd. Sad skoro da nikoga ni ne zanima. Moguće da je to zato što su u međuvremenu stigli i Farma, Dvor itd pa je jedan deo naroda koji nije omađijan time, prosto postao smoren.

A topic ko topic, kapiram da će lako neko otvoriti novi kada onoj sa klinki iz šahta ispadnu sise ili se neko potuče :)

Link to comment
Share on other sites

pa ,,smorilo'' je ljude , bio je veliki hajp za prvim velikim bratom,a sad 10 dana godisnje ukupno se ne emituje neki reality,prakticno uvek ima neko sranje da se ,,prati'' , i posle par godina koliko vec se emituje , naravno da je smorilo ljude

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da je za prvog velikog brata bilo onoliko interesovanje ovde jer je bio prvi takav rijaliti. Kasnije su svi skapirali o čemu se tu radi.

Nisam mnogo video ko je sve ušao. Ali ono što sam primetio je da je ovaj najveći do sada, čak su sklopili našeg velikog brata sa hrvatskim big brotherom, pa je sada zajednički rijaliti i prikazuje se na obe televizije. Kapiram da opet učestvuju i Bosna, Makedonija i Crna Gora. Pošto je te veličine rijaliti, morali su da ga naprave posebno. Pa su ušli patuljci (jebeni freak show), ušla je i ona sisata što je okačena u klinkama pre koji dan. Kaže mi drugar da je ušao i vodja navijača Njukasla, i ona mala što se futala kod Arene.

Ne planiram da potrošim ni jedan sekund na rijaliti šouove, ali me zapanjuje količina ljudi oko mene koja planira ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...