Jump to content

Probna vozacka dozvola


Recommended Posts

so? :) ne shvatam poentu i dalje.

i pasoši mnogih zemalja na svetu izgledaju kao zdravstveni karton neke SSSR zemlje, pa su validni za putovanje.

pise da je rok vaznosti godinu dana, svaki iole inteligentan policajac bi trebalo da provali da tu nesto bas nije kako treba

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Dakle, preko 21, smeš sam u kola lol. Klinci kad kreću uveče u grad da uračunaju par hiljada mito za pandure u troškove izlaska ili da vode ćaleta u diskoteku :p

istripovali su panduri, nece da uzmu mito u 90% slucajeva:)

ma, klasicni sistem nase vljade, imamo problem sa sredjenoscu saobracaja? nista, ukidamo saobracaj!

prosli sistem peglanja voznje je bio blago receno smesan, ali ove kuke i kvake sada su stvarno prelol.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

a kako ide prica sa IDL? moze da je uzme svako? i onda uz nju samo prikazes i svoju vozacku?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, a da li smem ja sad da vozim bez vozacke dozvole, samo sa uverenjem iz auto-skole da sam polozio?

Procedura za vadjenje ove probne dozvole je katastrofalna, bar u Ks-u. Prvo zakazete datum da odete za dozvolu (ne kapiram taj fazon), u mom slucaju je to tek 29. mart, a tek onda ko zna kad vam stize dozvola (iz Bg-a, zaboga ne mogu da odstampaju obicnu papirnatu dozvolu ovde)

Da li smem sa ovim znakom P (zalepicu vec nesto), i ovim uverenjima (o polozenom i lekarsko uverenje), i naravno sa uplatnicama (takse i to) - znam da su im te uplatnice najbitnije :-)

stvarno ne mogu da cekam mesec dana :D

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...