Jump to content

LoL - 20.03.2011. - Turnir


Recommended Posts

Pozdrav svima!

ovako, planiran je turnir u League of Legends (LoL) u Paracinu - igraonica KobaltGame...turnir je planiran za 20.03.2011. (nedelja) sa pocetkom u 12h

Detaljnije:

-- 3v3

-- The Twisted Treeline mapa

-- Turnir se odrzava u igraonici KobaltGame u Paracinu, dakle, svako ko zeli da ucestvuje mora doci ovde...

-- Igra se sa EU acc ( LvL30 NIJE OBAVEZAN za ucestvovanje na turniru)

-- Registrovanje i ucestvoranje tima (3v3) na turniru kosta 900din

-- Sistem eliminacije ce biti odredjen u zavisnosti od broja prijavljenih ekipa

Nagrade:

--1. Mesto dobija 50% od ukupne uplate ekipa na turniru

--2. Mesto dobija 839RP (Riot Points) za svakog clana u timu

Prijava:

-- E-mail ili Facebook: lolparacin@hotmail.com (na Facebook-u prijava iskljucivo Privatnom Porukom)

-- ili licno doci u igraonicu KobaltGame u Paracinu, preko puta Pozorista.

-- ili pozivom na telefon: 062/ 8-347-661 Sandro

Vise Informacija:

-- Na e-mail ili Facebook-u mozete poslati privatnu poruku.

-- Broj telefona: 062/ 8-347-661 Sandro

NAPOMENA:

-- Kada popunjavate registraciju na e-mailu ili Facebook-u, molimo vas da navedete IME TIMA kao i LoL Nick svakog clana tima. Svaka promena (ako ste vec prijavili tim, pa zelite da zamenite nekog clana i sl...) mora biti evidentirana kod organizatora, dakle, mora se svaka promena prijaviti PRE pocetka turnira.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na reply,

Trenutno ima 4 ekipa...nadam se da ce biti vise do 20.03.2011.

Ovo je prvi turnir u LoL-u koji se pravi u Paracinu, mada mislim da nije bio ovakav turnir u blizoj okolini (Cuprija, Jagodina), bar kako sam ja obavesten...ali ko zna, mozda i jeste, ali ja nisam cuo za to :P

S obzirom da je ovo prvi u Paracinu provereno, a i da je ovo relativno "nova" igrica za ovaj kraj ovde, iskreno se nadam da ce biti bar 8 ekipa, da bi napravili nesto sto bi smo mogli nazvati "turnirom"...

Takodje, sto se tice organizacije, potrudicemo se da bude sto bolje i bez nekakvih problema...najvise sto me brine, iskreno, jeste to kao sto vecina LoL igraca zna, da hoce malo LoL serveri da zezaju, iskljuce que zbog "popravki" ili neki maintance ne planirani...jer sve igre bi isle preko tih servera, za neke privatne servere/LAN server i slicno nisam cuo, a iskreno i ne bih pravio turnir na tim serverima ako ih i ima uopste...

Vidim da je -eXeCUt0r- iz Novog Sada i pantasd je iz Smedereva, ne bas blizu Paracina...to mi daje malo vecu brigu, tj vecu odgovornost u slucaju ako bi ste vi ili jos neko dosao, a da nesto ne bude u redu, bili bi ste u velikom trosku (put i ostalo), a i ne zelim...kako da kazem...da se brukam pred svetom ;p

naravno, ne kazem da ne bih zeleo da dodjete, bio bih ponosan (iskreno) ako bih uspeo da dovedem ljude sa drugog kraja Srbije :)

U svakom slucaju, redovno cu posecivati ovaj post i postovati sve novije informacije u vezi turnira...

btw, hvala Lucky :)

Link to comment
Share on other sites

Podrzavam turnir i rado bih dosao ali iskreno malo daleko mi iz PG da dolazim zbog nekoliko ekipa :). Inace razlog sto vam pisem jeste zato sto zelim da napravim jedan solidan tim za 5VS5. Posto posle duzeg vremena igranja sam shvatio da normalan igrac veoma tesko moze da se nadje rakoh da probam ovako, ja i moja jos dva druga pravimo tim za 5vs5 i kao sto vidite trazimo jos ljudi koji su spremni da igraju lol i da ga konstantno vjezbaju. Znaci trazi se samo da su ozbiljni ljudi i da ne misle da sve znaju i da igraju najbolje na svije tj da oce da nacuce, da znaju da igraju sa vise vrsta heroja i da imaju kompletne rune... Cilj stvaranja ekipe jeste isprva igranje na ESL GO4LOL, a ako se ispostavi da smo napravili ok tim mogli bi da se proguramo i na WCG... Zainteresovani neka se jave u igri na EU serveru! Moj nick u igri N1ghTmneP1

P.S. Izvinite sto iskocik iz teme. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

U Brckom se 21. 05. 2011 godine u Igraonici Crash kod parka organizuje turnir u Doti 5v5 ! Igra se -CM mod a cena uplate po ekipi iznosi 25 eura ili 50 KM. Nagradni fond iznosi 100 % od uplata . Cilj nam je privuci sto vise ekipa tako da uvaj turnir postaje nesto znacajnije sto se tice Dote kod nas u regiji . Ovakav turnir prvi put organizujemo ovde u Crash-u te se nadamo da ce vas doci sto vise da pokazemo sta znamo a i zgrnemo neku paricu

za sve informacije obratite mi se na facebook ili putem telefona : 00387 65 070 817.

e-mail maddox065@yahoo.com

facebook ID : urbanfetish_dc@hotmail.com

Unapred zahvalan : Waiting_Lily

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...