Jump to content

(Counter-Strike: Source)


Recommended Posts

Vidim da vas je dotakla ova tema ,ok pricajte sta ocete ali realno slikajte vase ploce,graficke karte,procesore,ramnemoriju. Onda sami zakljuciti zasto vecina ljudi igra 1.6 Ja sam u CSS 3 godine i pravio sam analizu zasto je 1.6 popularniji od CSS u srbiji ,i svi su mi se zalili da nemogu da igraju CSS jer im je krs komp i jako star i ne podrzava CSS ,cak i u nekim igraonicam... nemojte da mislim da vredjam bilo koga ali jednostavno ko zivi u srbiji zna da je jako tesko ziveti kamoli kupovati jake kompjutere...

Edited by ScoяpioN
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A kolko sam ja skapirao, ti mislis da smo mi neka burzujska zemlja i da imamo dobre kompjutere, igrali bi sors? To je pogresno na toliko nacina, veruj mi. :)

no, nek se odrzi cs:s turnis, nek bude ekipa, i posle 1.6 , i posle toga opet 1.6, pa opet 1.6, i svi srecni. :D

Link to comment
Share on other sites

A kolko sam ja skapirao, ti mislis da smo mi neka burzujska zemlja i da imamo dobre kompjutere, igrali bi sors? To je pogresno na toliko nacina, veruj mi. :)

no, nek se odrzi cs:s turnis, nek bude ekipa, i posle 1.6 , i posle toga opet 1.6, pa opet 1.6, i svi srecni. :D

a mozda bude CS:S pa opet CS:S i posle opet CS:S

Link to comment
Share on other sites

Vidim da vas je dotakla ova tema ,ok pricajte sta ocete ali realno slikajte vase ploce,graficke karte,procesore,ramnemoriju. Onda sami zakljuciti zasto vecina ljudi igra 1.6 Ja sam u CSS 3 godine i pravio sam analizu zasto je 1.6 popularniji od CSS u srbiji ,i svi su mi se zalili da nemogu da igraju CSS jer im je krs komp i jako star i ne podrzava CSS ,cak i u nekim igraonicam... nemojte da mislim da vredjam bilo koga ali jednostavno ko zivi u srbiji zna da je jako tesko ziveti kamoli kupovati jake kompjutere...

Aman covece nije stvar u kompijuterima i to ce ti reci svako ko igra 1.6, mnoge druge stvari su u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

scorpion - to nema veze sa fps-om, i rachunarima...zasto je svetska CS scena aktivna najvise na cs 1.6 ? svi moguci turnir,sponzori,najbolji top pro igraci igraju i dalje 1.6..pokusali su source i zabatalili..sto ? da mozda nemaju oni dobre kompove? nemaju para? ne prichaj kojeshta...nego igra nije igriva kao 1.6,iako je graficki slazem se 10x lepsa...i to uostalom za ovaj post o TURNIRU nije ni bitno.... ;)

Edited by HogaRkbp

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Nije da igra nije igriva, nego je stil igre totalno drugaciji... Istina je da se u svetu mnogo vise igra 1.6 zbog toga sto je izasao pre 10 godina, a pre toga su se igrali 1.3, .... ,1.5,1.6 ... koje su manje-vise slicne igre, dok je source dosta drugaciji u smislu, isto je tacno da ako umes da pucas u 1.6 da ces za 2 meseca moci da pucas i source-u. Istina je da ste naviknuti na 1.6 zato sto ga igrate 10 godina, ali da igrate source 3 meseca, znali bi o cemu pricam, a i pola vas odavde nije ni pokusalo da krene da igra.

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam ga, video kakav i smucio mi se zivot, znaci to uopste nije stvar. Ne igram kanter dugo, igram ga 3 godine i uopste nisam "naviknut" al source, je tolko nekako bedan, kao sto je receno kretanje i sve ostalo, jeste on realniji i bolja je graficka, al' igrica je igrica, ona nije realna i igrica ne mora da bude realna da bi bila dobra...Nije to taj osecaj kada ubijes nekog, vrlo je lakse...Imam jako dobru masinu i ouopste mi nije problem da predjem na source, al to nikada necu uraditi ...

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam ga, video kakav i smucio mi se zivot, znaci to uopste nije stvar. Ne igram kanter dugo, igram ga 3 godine i uopste nisam "naviknut" al source, je tolko nekako bedan, kao sto je receno kretanje i sve ostalo, jeste on realniji i bolja je graficka, al' igrica je igrica, ona nije realna i igrica ne mora da bude realna da bi bila dobra...Nije to taj osecaj kada ubijes nekog, vrlo je lakse...Imam jako dobru masinu i ouopste mi nije problem da predjem na source, al to nikada necu uraditi ...

Svako ima pravo na svoje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

PRIJAVLjENE EKIPE:

1.ڲcoяpioN™ (PLATILI)

2.MIX ekipa (PLATILI)

3.Rasta Gaming (Rasta.DmG) (PLATILI)

4.Vision

5.w.I.w

6.PsYcHoS

7.New Gamers

8.BETONcm

9.Rakija Connecting People - RCP

10.Red Devils

11.barbi art011

12.FORSAKEN Gaming

PRIJAVLjENE EKIPE:

1.ڲcoяpioN™ (PLATILI)

2.MIX ekipa (PLATILI)

3.Rasta Gaming (Rasta.DmG) (PLATILI)

4.Vision

5.srb.CCT

6.PsYcHoS

7.New Gamers

8.BETONcm

9.Rakija Connecting People - RCP

10.Red Devils

11.barbi art011

12.FORSAKEN Gaming

13.blabla

Link to comment
Share on other sites

PRIJAVLjENE EKIPE:

1.ڲcoяpioN™ (PLATILI)

2.MIX ekipa (PLATILI)

3.Rasta Gaming (Rasta.DmG) (PLATILI)

4.Vision

5.srb.CCT

6.PsYcHoS

7.New Gamers

8.BETONcm

9.Rakija Connecting People - RCP

10.Red Devils

11.barbi art011

12.FORSAKEN Gaming (PLATILI)

13.blabla

14.RFB

Link to comment
Share on other sites

Vidim da vas je dotakla ova tema ,ok pricajte sta ocete ali realno slikajte vase ploce,graficke karte,procesore,ramnemoriju. Onda sami zakljuciti zasto vecina ljudi igra 1.6 Ja sam u CSS 3 godine i pravio sam analizu zasto je 1.6 popularniji od CSS u srbiji ,i svi su mi se zalili da nemogu da igraju CSS jer im je krs komp i jako star i ne podrzava CSS ,cak i u nekim igraonicam... nemojte da mislim da vredjam bilo koga ali jednostavno ko zivi u srbiji zna da je jako tesko ziveti kamoli kupovati jake kompjutere...

a gde si vrsio tu tvoju analizu ? Pitao gamere sa comunitija ?

Evo ja cu da izvrsim neku svoju analizu ovde.

Zasto je cs 1.6 popularniji od css-a u drzavi Srbiji ? Mozda zato sto 1-2 puta , a desi se nekad i vishe puta mesecno ima LAN turnir u 1.6 ? Mozda zato sto postoje turniri u 1.6 tipa WCG/ESWC/ gde pobednik turnira ide da se takmici na nekom vecem svetskom desavanju ? Da ne pricam koliko online kupova/liga organizuju ti klinci na njihovim "komunama". Ovo je prvi css turnir za koji sam ja cuo da se odigrava u nekoj igraonici :/

Igrao sam source par puta u zivotu 2005 na wcg-u i posle toga sa drugarima iz kraja , eto te 2005 sam poceo da idem na lan turnire i drugi turnir koji sam igrao je bio source zasto npr ja nisam nastavio da igram source ? Verovatno zato sto mi se nije svideo gameplay , spray , animacija i kretanje igraca a mozda ja ipak nisam jedan od onih zaludjenih ljudi koji obozavaju igrice sa sto boljom grafikom :/

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

a gde si vrsio tu tvoju analizu ? Pitao gamere sa comunitija ?

Evo ja cu da izvrsim neku svoju analizu ovde.

Zasto je cs 1.6 popularniji od css-a u drzavi Srbiji ? Mozda zato sto 1-2 puta , a desi se nekad i vishe puta mesecno ima LAN turnir u 1.6 ? Mozda zato sto postoje turniri u 1.6 tipa WCG/ESWC/ gde pobednik turnira ide da se takmici na nekom vecem svetskom desavanju ? Da ne pricam koliko online kupova/liga organizuju ti klinci na njihovim "komunama". Ovo je prvi css turnir za koji sam ja cuo da se odigrava u nekoj igraonici :/

Igrao sam source par puta u zivotu 2005 na wcg-u i posle toga sa drugarima iz kraja , eto te 2005 sam poceo da idem na lan turnire i drugi turnir koji sam igrao je bio source zasto npr ja nisam nastavio da igram source ? Verovatno zato sto mi se nije svideo gameplay , spray , animacija i kretanje igraca a mozda ja ipak nisam jedan od onih zaludjenih ljudi koji obozavaju igrice sa sto boljom grafikom :/

e ljudi ostanite vi na 1.6 boli me bas nemam nista protiv vas zaostali ste u razvoju sve su te lepe organizacije a opet si zaostao ja volim CSS i nastavicu da se borim za njega, vamacu organizovati Lan sa 32 ekipe ali nece biti priblizan ko sto cemo napraviti za CSS neka dodju i pet ekipa ali bice kako treba GL end HF nije tema sta je bolje .dobicete video od CSS LAN TURNIRA :* LOVE CSS <3

Edited by ScoяpioN
Link to comment
Share on other sites

e ljudi ostanite vi na 1.6 boli me bas nemam nista protiv vas zaostali ste u razvoju sve su te lepe organizacije a opet si zaostao ja volim CSS i nastavicu da se borim za njega, vamacu organizovati Lan sa 32 ekipe ali nece biti priblizan ko sto cemo napraviti za CSS neka dodju i pet ekipa ali bice kako treba GL end HF nije tema sta je bolje .dobicete video od CSS LAN TURNIRA :* LOVE CSS <3

Sve najgore vama i sorsu.

Link to comment
Share on other sites

e ljudi ostanite vi na 1.6 boli me bas nemam nista protiv vas zaostali ste u razvoju sve su te lepe organizacije a opet si zaostao ja volim CSS i nastavicu da se borim za njega, vamacu organizovati Lan sa 32 ekipe ali nece biti priblizan ko sto cemo napraviti za CSS neka dodju i pet ekipa ali bice kako treba GL end HF nije tema sta je bolje .dobicete video od CSS LAN TURNIRA :* LOVE CSS <3

hvala na komplimentima !

drago mi je sto sam "zaostao" sa svim tim organizacijama.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ovde nije mesto da se raspravlja sta je bolje.Svako ima pravo na svoje misljenje.Ko zeli doci ce na lan, naravno zeleo bih da bude sto vise ekipa, ali mislim da ce ovaj lan iako je prvi prevazici sva ocekivanja igraca.

Edited by Uriels
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...