Jump to content

(Counter-Strike: Source)


Recommended Posts

S obzirom da niko od vas nije aktivno igrao css, moram vam reci da ste dobri... Mi kao najjaca ekipa u css smo se juce na nuke mucili sa vama :P

A prijatelju mica me tera da instaliram a ne da sam noga u css vec.. :D jedina dobra stvar sto sam uradio je 2 hs u kuci prvu na infu i tyt :D

U css nema taj osecaj ko ce koga da ubije bash je random :/

Bolje da se zadrzhimo na 1.6 ;D

hahaha

^.^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajmo malo manje spama ljudi, sve drugo je ok :)

što se sorsa tiče, nešto mi ne deluje da će proći ta ideja kod nas, ali što da ne.

Hvala na tvom misljenju ali najlakse je reci nece proci za sada ima dovoljno broj ekipa da se odrzi ,i radicemo na tome da se CSS prosiri ,precice te i vi kada svatite da je realni od 1.6. Samo trebati pojacati vase masine i sve ok 1.6 moze da igra win 1 a naravno da ga KGB i ostali hostovi nesire jer im trebaju duplo jace masine i vise prostorta za CSS server itd on na jednoj masini moze 6 servera 1.6 a za tu istu masinu moze dici 2 CSS servera... A i to je veliki problem u srbiji mnogo zaostaje kao zemlja a kamoli u svemu ostalom ....

Link to comment
Share on other sites

A gde je to toliko aktivan sors, pa smo mi toliko zaostali? Uostalom zasto smatras da svi imaju drvene kompove? Jednostavno kretnja u sorsu je previse retardirana, a pogotovo pucanje. I da ljudi ce pre preci na csp, nego na ovo, jer je ovaj 1.06 predobar, i plus je 700x optmizovaniji od sorsa iako je tek beta pa i sa "drvenim" kompovima mozes imati 100 fpsa..

edit: A da je toliko dobra igrica, kao sto navodis, sigurno cgs i ostali turniri ne bi propali tek tako.

Edited by serdaajZMA
Link to comment
Share on other sites

Hvala na tvom misljenju ali najlakse je reci nece proci za sada ima dovoljno broj ekipa da se odrzi ,i radicemo na tome da se CSS prosiri ,precice te i vi kada svatite da je realni od 1.6. Samo trebati pojacati vase masine i sve ok 1.6 moze da igra win 1 a naravno da ga KGB i ostali hostovi nesire jer im trebaju duplo jace masine i vise prostorta za CSS server itd on na jednoj masini moze 6 servera 1.6 a za tu istu masinu moze dici 2 CSS servera... A i to je veliki problem u srbiji mnogo zaostaje kao zemlja a kamoli u svemu ostalom ....

realnije =/= bolje

"CSS buducnost" ideja nece proci kod nas (a ni u svetu). Ako CSS nije poceo da se igra za ovih 6-7 godina kolko vec postoji ne znam zasto mislis da je bas sada prelomni trenutak za prelazak... Kod nas kao i u svetu je dominantan CS 1.6, ne zato sto je manje zahtevan od sorsa vec zato sto je "igriviji". Stvari koji mi najvise smetaju u sorsu su kretanje i animacija headshota (kad napravis hs, protivnik samo padne i nekako nije isti osecaj).

Za ovaj turnir bih se i ja prijavio samo zato sto je igraonica brutalna, ali jebi ga nema se para trenutno.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na tvom misljenju ali najlakse je reci nece proci za sada ima dovoljno broj ekipa da se odrzi ,i radicemo na tome da se CSS prosiri ,precice te i vi kada svatite da je realni od 1.6. Samo trebati pojacati vase masine i sve ok 1.6 moze da igra win 1 a naravno da ga KGB i ostali hostovi nesire jer im trebaju duplo jace masine i vise prostorta za CSS server itd on na jednoj masini moze 6 servera 1.6 a za tu istu masinu moze dici 2 CSS servera... A i to je veliki problem u srbiji mnogo zaostaje kao zemlja a kamoli u svemu ostalom ....

a ja pomislio ti samo neki saljivdzija kad ono... vidi i fifa je realnija pa se samo pes igra po srbiji... gameplay > grafika,"realnost". Svi bi voleli neki cs sa boljom grafikom,koji je podnosljiviji za oci al niko nece preci na nesta novo na ustrb cs gameplay-a. Sta mislis sto je to najigranija fps igra 10+ god... *hint* nije zbog grafike :tf:

Link to comment
Share on other sites

Vidim da vas je dotakla ova tema ,ok pricajte sta ocete ali realno slikajte vase ploce ,grafike nemorije procesor...... videcete da ste zaostali ko prokop... inace za ono sto kazem nekazem bez razloga nego jednostavno igram sors 3 godine bavim se sa tim nekim stvarima pricao sa masama ljudi i doso do zakljucka da smo zaostali u tehnologiji itd

Link to comment
Share on other sites

Vidim da vas je dotakla ova tema ,ok pricajte sta ocete ali realno slikajte vase ploce ,grafike nemorije procesor...... videcete da ste zaostali ko prokop... inace za ono sto kazem nekazem bez razloga nego jednostavno igram sors 3 godine bavim se sa tim nekim stvarima pricao sa masama ljudi i doso do zakljucka da smo zaostali u tehnologiji itd

Neki su i u osnovnom obrazovanju zaostali, jebiga

Edited by YNk

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Vidim da vas je dotakla ova tema ,ok pricajte sta ocete ali realno slikajte vase ploce ,grafike nemorije procesor...... videcete da ste zaostali ko prokop... inace za ono sto kazem nekazem bez razloga nego jednostavno igram sors 3 godine bavim se sa tim nekim stvarima pricao sa masama ljudi i doso do zakljucka da smo zaostali u tehnologiji itd

[roflmao]

fantastičan si.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...