Jump to content

CATACOMB BODC 4.


Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pardon cetri sad sam video i da je SBC zbog izgubljene bio u drugom kosturu.

Njihov problem ne nas , i bash bi zeleo da navedes preostale 3 ekipe ... by dEJAN

Izvinite sto prekidam napusavanje, jel zavrseno finale i kojim rezultatom?

josh se igra drugo polufinale

Link to comment
Share on other sites

Druze Topersene ako mogu tako da te nazovem, samo mi kaze po cemu je jaci donji kostur od gornjeg? Ajde da uporedimo sve ekipe jednu po jednu, sta ti pricas uopste?

Nisi mi jasan nikako... Krivo ti je sto si ispao? sto je dps u finalu? Kazi slobodno...

Link to comment
Share on other sites

Druze Topersene ako mogu tako da te nazovem, samo mi kaze po cemu je jaci donji kostur od gornjeg? Ajde da uporedimo sve ekipe jednu po jednu, sta ti pricas uopste?

Nisi mi jasan nikako... Krivo ti je sto si ispao? sto je dps u finalu? Kazi slobodno...

Evo priznajem krivo mi je i ispao sam i necu vise nikad da pomenem da su namestili zreb na poslednja cetri turnira u NS-u.

Edited by Toperssen

42514322.jpg

MUHAHHAHHaLOOOOOOOOOOOOOOOL:D:)AHhah HAHAHHaaaa:Dhhaa

Link to comment
Share on other sites

za koga ti igras? Pa da, njihova grupa je toliko laka i samo ukrstanje sa fullproof-om i morphix-om to su oni bas tako hteli... Hocu samo da kazem da je gornji deo zreba odlican kao i donji, ekipe su zasluzeno prosle i to je to.

Edited by Oi!.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...