Jump to content

KGB CM STORM 011


SaKaL_HuNtEr

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da turnir se razlikuje samo za grickalice i sokove....

ako ne racunamo to da su masine stvarno bolje nego na vecini nasih turnira (ne uzimam 3D npr. u obzir), da kasnjenja stvarno nece biti i da sakal moze da utice na to, i ako ga bude bice neznatno, jer takav je bio i prosli tur, a ovaj ce biti jos i bolji... naravno nebitno je i to sto ce doci neke balkanse top ekipe (tolko sam cuo), koje ne dolaze ni na jedan drugi srpski turnir, nagrade su znatno vece a da ne pominjem i ove robne od CM-storma. pa cak su i grickalice i pice dosta velika stvar, jer realno, na kom turniru si video da je neko to obezbedio? (citaj vrlo malo turnira).

Link to comment
Share on other sites

Demokratija je cudo :)

evo samo da dodam par stvari :

- Konfiguracije racunara :

- Motherboard: ASUS M4A77D

- Processor: AMD Phenom X3

- Graphic card: Nvidia ENGTX465 1GB DDR5

- RAM: 2gb 1066MHz DDR2 HyperX Kingston

- Power supply: Cooler Master 500w

- Case: Cooler Master

- Processor may vary to intel Intel® Core?2 Duo Processor T7500 on Asus

Daj mi konfiguracije racunara iz drugih igraonica iz cele srbije molim te.

- Nagrade :

1st place 1500e

2nd place 600e

3rd place 300e

4th place 70e

5th place 70e

6th place 70e

+ vredne robne nagrade od naseg sponzora CM Storm-a za prva 4 mesta.

+ osvezenje za sve ucesnike

Daj mi 1 SLICAN turnir , koji je davao ovakve nagrade ?

Ne znam da li si bio i na jednom turniru koji je bio u KGB organizaciji ...ali ja znam da je SVAKI TURNIR ali SVAKI koji je bio organizovan od nase strane .. zavrsavan bio i PRE VREMENA !!! znaci ne u MINUT .. nego PRE VREMENA..

A posto kazes demokratija i to .. nemoj molim te vise hejtovanja, jer dzaba sto ti pises "NIJE OVO HEJT" kad ti hejtujes u svakom tvom postu ...i iskreno nesto ... 7000 DINARA .. ja sam najavio turnir MESEC IPO DANA UNAPRED ....znaci 5 igraca .. svako po 1400 ... mesec ipo dana = 45 dana ...45 dana po 31.1 DINAR dnevno = UCESCE ZA TURNIR.

Hvala lepo

Edited by SaKaL_HuNtEr

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Auuu.. Ja citam ove postove i ne verujem sta ljudi imaju da kazu. Ja sam se usro od srece kada sam video pre mesec dana da je objavljen ovaj turnir. Molim BOGA da dobijem slobodan vikend ikako na poslu da dodjem da ga igram inace cu da se pojedem od muke ako ne budem mogao. Svaki Du-ov i svaki KGB turnir su bili perfektni i vrede svaki dinar. Ne znam koliko da je ucesce, skupio bih pare, makar morao da pozajmljujem pa posle na rate da vracam. Kode5 je zavrsen dosta pre nego sto je trebalo, prosli CM isto zavrsen i pre vremena, znaci sto se tice kasnjenja svi znamo da ga nece biti. Racunari rade kao san, nikad nista zafalilo nikome nije i jos ce biti stvarno ubica ekipa kako sam cuo. I mislim da je 7k po ekipi ili ti 1400 dinara po coveku smesno, pogotovu za ljude iz BG-a.. Ajde za mene koji putujem pa da nekome bude skupo, ali za ljude iz Beograda mislim da je stvarno smesno i da ce dosta da se pokaju ako ga iz nekog inata ili sta vec ne budu igrali. Moje misljenje.. Nadam se da se vidimo u KGB-u da se puckamo.. <3 :)

Link to comment
Share on other sites

Demokratija je cudo :)

evo samo da dodam par stvari :

- Konfiguracije racunara :

- Motherboard: ASUS M4A77D

- Processor: AMD Phenom X3

- Graphic card: Nvidia ENGTX465 1GB DDR5

- RAM: 2gb 1066MHz DDR2 HyperX Kingston

- Power supply: Cooler Master 500w

- Case: Cooler Master

- Processor may vary to intel Intel® Core?2 Duo Processor T7500 on Asus

Daj mi konfiguracije racunara iz drugih igraonica iz cele srbije molim te.

- Nagrade :

1st place 1500e

2nd place 600e

3rd place 300e

4th place 70e

5th place 70e

6th place 70e

+ vredne robne nagrade od naseg sponzora CM Storm-a za prva 4 mesta.

+ osvezenje za sve ucesnike

Daj mi 1 SLICAN turnir , koji je davao ovakve nagrade ?

Ne znam da li si bio i na jednom turniru koji je bio u KGB organizaciji ...ali ja znam da je SVAKI TURNIR ali SVAKI koji je bio organizovan od nase strane .. zavrsavan bio i PRE VREMENA !!! znaci ne u MINUT .. nego PRE VREMENA..

A posto kazes demokratija i to .. nemoj molim te vise hejtovanja, jer dzaba sto ti pises "NIJE OVO HEJT" kad ti hejtujes u svakom tvom postu ...i iskreno nesto ... 7000 DINARA .. ja sam najavio turnir MESEC IPO DANA UNAPRED ....znaci 5 igraca .. svako po 1400 ... mesec ipo dana = 45 dana ...45 dana po 31.1 DINAR dnevno = UCESCE ZA TURNIR.

Hvala lepo

sve je to lepo sakale, reci koje ekipe dolaze. xD

Link to comment
Share on other sites

Samo da odgovorim Shakalu...Sto se tice turnira u kgb-u...Ne mogu da se pozalim APSOLUTNO NI ZA STA ! Stvarno je uvek sve bilo u fullu,i ja za to nista nisam rekao :)

@ M1gzi & Shokica Apsolutno ste i vi u pravu sto se tice para....mnogo sam vise para davao na turnire van Beograda,sto se tice svega.. :) ali i to ima prednosti bar vidim nesto :)

@ Ja sam samo shakale i ostali koji me hejtujete rekao za tih jebenih 7k dinara,zato sto ne znam da li ste provalili da svi jebeno dizu cenu...Sad ces videti shakale posle tvog tura,ufur na ostalim turnirima ce biti bar 1200dianra,ne vise po 1000...jer ce reci.. ako su igrali kgb od 1400,sto ne bi igrali i moj tur za 1200 i onda ce to tako postepeno da raste,i turniri ce izgubiti tu car koju su imali...To je nadmetanje,druzenje.PROZIVANJE i jos mnogo lepih stvari :) Pre svega dobru zabvavu...

Shakale svi te poznajemo i znamo da je kgb najbolja igraonica u Srbiji,pa mozda i na Balkanu(ne znam kakve su igraone van Srbije :P) i ne sumnjamo da ce TURNIR BITI VRHUNSKI...Znachi sve pohvale sto se tice prethodnih turnira...sto bi se reklo : "do sada je bila perverzija" tako ce i ostati verovatno...

I STVARNO NE HEJTUJEM...ko ce igrati tur taj ce igrati bezobzira na sve :) i naravno ko je skupio pare za 45 dana :)

Molim vas da vise ne dubimo ovo,GL ^ HF

@Shakal : Nagrade su u fullu :P

:Mnogi ce moj prvi post protumaciti pogresno i nece shvatiti poentu...sve u svemu GL ^ HF jos jednom :) Neka najbolji pobedi :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Demokratija je cudo :)

evo samo da dodam par stvari :

- Konfiguracije racunara :

- Motherboard: ASUS M4A77D

- Processor: AMD Phenom X3

- Graphic card: Nvidia ENGTX465 1GB DDR5

- RAM: 2gb 1066MHz DDR2 HyperX Kingston

- Power supply: Cooler Master 500w

- Case: Cooler Master

- Processor may vary to intel Intel® Core?2 Duo Processor T7500 on Asus

Daj mi konfiguracije racunara iz drugih igraonica iz cele srbije molim te.

- Nagrade :

1st place 1500e

2nd place 600e

3rd place 300e

4th place 70e

5th place 70e

6th place 70e

+ vredne robne nagrade od naseg sponzora CM Storm-a za prva 4 mesta.

+ osvezenje za sve ucesnike

Daj mi 1 SLICAN turnir , koji je davao ovakve nagrade ?

Ne znam da li si bio i na jednom turniru koji je bio u KGB organizaciji ...ali ja znam da je SVAKI TURNIR ali SVAKI koji je bio organizovan od nase strane .. zavrsavan bio i PRE VREMENA !!! znaci ne u MINUT .. nego PRE VREMENA..

A posto kazes demokratija i to .. nemoj molim te vise hejtovanja, jer dzaba sto ti pises "NIJE OVO HEJT" kad ti hejtujes u svakom tvom postu ...i iskreno nesto ... 7000 DINARA .. ja sam najavio turnir MESEC IPO DANA UNAPRED ....znaci 5 igraca .. svako po 1400 ... mesec ipo dana = 45 dana ...45 dana po 31.1 DINAR dnevno = UCESCE ZA TURNIR.

Hvala lepo

Aman covece je l' kapiras ti sta ja hocu da ti kazem? Evo sam si sebi dao odgovor na moj hejt. NIJE POENTA u tome sto si zbog toliko velikih nagrada stavio toliki upad, ispao si fer i stavio si nagrade i za 6. mesto, to cenim a o prvim nagradama da ne govorim. POENTA JE u tome sto ti opravdavas visok upad drugim, glupljim stvarima, cekaj, da li je bitno kakva ce masina biti za budjavi CS. Ti ces stvarno da ulozis po soma evra po racunaru zbog CS-a za koji ti je dovoljna petina te konfiguracije, pa posle da se vadis na zlo od masina koje imas pa je zato i ufur visok. Ne druze moj, kazes "moram da platim osoblje, moram da platim struju, moram da nadomestim gubitak od zarade taj dan odrzavanja turnira itd.", to su sve realnije stvari nego da navodis neke tamo masincine za igru od pre skoro 10 godina, osvezenja i tacnost. I zajebite me tih postova "ko hoce da igra, platice", ne moze niko da mi zabrani da kazem sta mislim. Peace!

sta da ? LOLCINA za sve sto pises.

imas dve opcije. 1. dodjes 2. ne dodjes.

Sine, ako nemas sta pametnije da kazes, odjebi.

Edited by kqs.giant
Link to comment
Share on other sites

Sine, ako nemas sta pametnije da kazes, odjebi.

nisam ti ja sin, i nemoj da se nastavljas sa mnom.

32 x 7000 = 224000

1500+600+300+3x70= 2610e

2610 x ~102 = 266220

266220 - 224000 = 42220

znaci on ce sa minus 42220 da plati organizaciju, struju i da nadomesti 100000 sto igraonica zaradi taj dan... DAJ MOLIM TE NEMOJ DA PISES GLUPOSTI VISE. sacuvaj tih 50e sto bi potrosio taj dan ukljuci steam i gledaj od gajbe. NISAM RACUNAO GRICKALICE !!!!!

tako da sa ovom racunicom sve sto si ti napisao pada u vodu.

Ne druze moj, kazes "moram da platim osoblje, moram da platim struju, moram da nadomestim gubitak od zarade taj dan odrzavanja turnira itd.", to su sve realnije stvari nego da navodis neke tamo masincine za igru od pre skoro 10 godina, osvezenja i tacnost.

PSUJEM PLATINIJA I BLATERA!

OVO JE SRBIJAAAAAAAAAAAAA!

Edited by KARI_KARIRI

detinjstvo nismo imali da postali bi najbolji

Link to comment
Share on other sites

nisam ti ja sin, i nemoj da se nastavljas sa mnom.

32 x 7000 = 224000

1500+600+300+3x70= 2610e

2610 x ~102 = 266220

266220 - 224000 = 42220

znaci on ce sa minus 42220 da plati organizaciju, struju i da nadomesti 100000 sto igraonica zaradi taj dan... DAJ MOLIM TE NEMOJ DA PISES GLUPOSTI VISE. sacuvaj tih 50e sto bi potrosio taj dan ukljuci steam i gledaj od gajbe. NISAM RACUNAO GRICKALICE !!!!!

tako da sa ovom racunicom sve sto si ti napisao pada u vodu.

PSUJEM PLATINIJA I BLATERA!

OVO JE SRBIJAAAAAAAAAAAAA!

Objsnio chovek sve al ne vredi pricati ...

Link to comment
Share on other sites

@Kari: ko prica o minusu, je l' si ti prso bajo ili sta? kolko moras biti glup da pored 2 onolika posta ne ukapiras moju poentu sta sam hteo da kazem... uvatio si se za taj gubitak igraonice k'o pijan plota, a to nije bila poenta. Jebe mi se koliki ce minus on imati, to nije moje da ulazim u to, ja sam cak i boldovao i uvecao ONO STO SAM HTEO DA KAZEM.

ajde jos jednom samo za tebe Kari, posto si corav ocigledno

NIJE POENTA u tome sto si zbog toliko velikih nagrada stavio toliki upad, ispao si fer i stavio si nagrade i za 6. mesto, to cenim a o prvim nagradama da ne govorim. POENTA JE u tome sto ti opravdavas visok upad drugim, glupljim stvarima

Je l' moze sad?

da si igrao lanove i po drugim gradovima i igraonicama znao bi da je jako bitno kakva je masina za 'budjavi' CS.

Intel Processor: Pentium 4 2.53GHz

AMD Processor: Athlon XP 2600+

Nvidia Graphics Card: GeForce 6800 Series 128MB

ATI Graphics Card: Radeon 9000 Series 64MB

RAM (Memory): 512 MB

Hard Disk Space: 2 GB

Direct X: 9

Je l' ovo masina za koju je potrebno izdvojiti soma evra da bi se ugodilo zahtevnim igracima? Rofl. Pa ovo je kanta koja je bila masina, ali pre 8-9 godina. Mogu da se kladim sa bilo kim da uporedimo na dve masine, jednu Shakalovu i jednu ovakvu masinu, jedna pored druga, da ce iste rezultate davati. Daj bre molim te, ja sam na integrisanoj grafickoj igrao CS lagano, neko ce sad da mi prica kako mu je potrebna masincina. Covece, ta igra postoji vec godinama, mnogo godina, zar ti stvarno mislis da je potrebno otvoriti se za grdne pare za neku igru kao sto je ova?

Link to comment
Share on other sites

niko to nije rekao, ti to shvatas tako... al veruj mi nece ti na svakoj masini raditi isto, naprimer moj komp kuci, veoma pristojan, ne moze da se poredi sa masinom u kgb-u.I sam kazem da u kgb-u mnogo lepse i bolje radi...Jeste tacno to sto ti kazes da ce kanter raditi na onim najruznijim kompovima jer to nije zahtevna igra, al sigurno ce raditi lepse, izgledati lepse na nekom drugom, boljem i novijem racunaru...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...