Jump to content

Prodajem account sa Warlockom


wlaki

Recommended Posts

Prodajem WoW Cataclysm account aktivan do 24 marta na serveru Shadowsong sa sledecim karakterima:

- Warlock (undead 85 Horda) – jewelcrafting / alchemy – master riding

- Shaman (tauren 83 Horda) – mining / herbalism rob – artisan raiding

- Mage (undead 70 Horda) – 400 enchanting / tailoring

Warlock ima 12 epic itema (item level 357) a ostalo bis heroic dungeon gear i progres od 7/12. Pored alhemije i jewelcraftinga ima max cooking i fishing. Pored toga ima kompletan blue pvp set sa nekoliko epic vicious itema. Takođe ima i Haunted Memento item od kojeg se dobija onaj duh koji stalno prati.

Od mountova imam: Sandstone Drake (koji košta oko 40k golda), Twilight Drake, Black Drake, Red Drake, Rusted Proto-Drake,...

Od titlova: The Undying, Twilight Vanquisher, Starcaller i sezonske titlove od kojih mi je ostalo još par da bi dobio novog mounta.

Prvi sam vlasnik i posedujem sve cd-key a od Wotlk imam i kutiju. Uz account dajem i odgovor na tajno pitanje i kopiju licne karte tako da vam je investicija sigurna. Na ovom serveru sam bio u jednoj maloj guildi koja se raspala jer su oficiri i gm otisli da igraju neke druge igre, karakter je prilicno inkognito na serveru tako da nema problema samo nastaviti igrati.

Cena je 80 eura, nalazim se u novom sadu.

Kontakt adresa je wlakinole@gmail.com

Edited by Wlaki
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...