Jump to content

DOTA TURNIR u Nisu!


garneyyy

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajmo DotAshi, nesto ste mi zatajili... :) gde je jagodinska ekipa? beogradjani? novosadjani?? ocekujem i dust iz krusevca .... ajmo malo zivlje :D

Hehe hvala na pozivu i sto ste nas se setili...Brate sto se mene tice ja sam uvek "za" ali trenutno imam samo 2 coveka iz grada koji su voljni da krenu.

Naravno tu ima dosta mladih nada koji hoce ali nije to to da na svaki turnir dolazimo u izmenjenom sastavu.

Izdesavale su se neke stvari koje nemaju direktne veze sa dotom ali se ekipa sve jedno otudjila...

Gl sa turnirom vidim da ce biti dosta ekipa i na vrhunskom nivou,naravno krivo mi je sto verovatno necemo doci,

sto naravno ne znaci da se necemo videti na nekom drugom turniru big poz iz Krusevca :).

Link to comment
Share on other sites

cekao sam da se zavrsi ovaj turnir u Rumi, pa sam ocekivao malo vecu aktivnost i ostalih igraca/timova. od ovih 9 trenutno prijavljenih timova, 7 su da kazem sigurni ucesnici, a ostala dva najavljeni, s tim sto imamo ekipu NL koja ce nadam se danas/sutra da mi javi za njihov dolazak, ima jos jedna NIska ekipa koju cekam da javi, tu su viktor i drugari ( eshark), samo sto izgleda svi cekaju da se drugi prijave i da ima 10 da bi se oni prijavili, a kada bi se svi samo prijavili bilo bi nas dosta vise :)) sve u svemu, gledam ja stalno sta se desava na forumu, tako da cim nesto saznam ja cu staviti. Inace turnir pocinje u 10 ujutru, bilo bi lepo da ekipe dodju barem pola sata ranije. Ako neko ne moze, ili ne ume da nadje igraonicu, ostavio sam kontakt telefon, pa vas mogu sacekati negde ako vam je tako lakse.

Link to comment
Share on other sites

a uvek je tako, kao sto rekoh, svi cekaju da se prijavi odredjen broj pa da onda prijavi svoj tim. ja nikoga necu da prisiljavam da dodje, ko zeli i moze docice. Kada nema turnira svi se zale sto ih nema, kada se organizuje svi nadju razlog da ne dodju..... welcome to Serbia :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...