Jump to content

DOTA TURNIR u Nisu!


garneyyy

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nismo jos uvek okacili na forumu igraonice, ja se ovom prilikom izvinjavam zbog neaktivnosti na klanrur-u, i sto ste morali da cekate za odgovor. Danas sam obavio razgovor sa vlasnicima igraonice, kroz 2 dana ce se doneti konacna odluka, tj tacan datum i sve ostale informacije o turniru, i naravno bicete prvi obavesteni sta, kako i kada....

Link to comment
Share on other sites

bice organizacija na vrhunskom nivou, nekoliko ljudi ce biti zaposljeno, svaki covek ce imati odredjenu ulogu. ukoliko bude bilo vise od 12 ekipa ( i medju njima te neke sa strane ) bice dodatnih nagrada sigurno. Ukratko receno, veci broj ekipa koje ucestvuju vuce sa sobom bolju organizaciju i obimniji fond nagrada. Viktore, kada si vec pomenuo ekipe sa strane, probaj da ih dovedes, mislim da cemo uspeti to da ispratimo kako treba.

Link to comment
Share on other sites

Ovom prilikom potvrdjujem datum odrzavanja turnira, dakle bice 2.April. Ovo je ziro racun na koji cete moci da uplacujete ucesce za turnir 285-2411050000074-46 . Uplata za ucesce ce trajati do 30.Marta, kako bi na vreme znali koliko ce ekipa doci. Kako se koja ekipa prijavi, ubacivacu ovde negde da imate pregled prijavljenih timova. GOOGOGOGOGO :))

Link to comment
Share on other sites

do sada su se prijavile ekipe :

1.Godfather

2.Worms

3.Toxijev mix

4.Niski mix ( jos uvek mi nisu rekli ime ekipe)

5.Nsb

6.Niski mix 2 ( jos uvek mi nisu rekli ime ekipe)

7.ChW

8.sHI

ima jos par ekipa koje bi trebalo ovih dana da potvrde ucesce, izmedju ostalog VIktorova ekipa, Grizine, jos jedna Niska ekipa, i cini mi se da su Jagodinci jednu najavili. Sve u svemu update cu svaki put kada se neka ekipa prijavi, ili potvrdi ucesce, da bi bili u toku. Sto se tice same igraonice, kompovi su stvarno dobri, ja trenutno nemam konfiguraciju kod sebe, ali ako vas zanima mogu da nabavim, misevi su mx 518 i x7. Sve sto vas zanima.... tu sam :)

Edited by Godfather.gaRNySTATUE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...