Jump to content

Play DreamTeam for IEM5 World Championship


Nonet

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo kao neko ko je bolesno igrao i pratio... Nije bitno uzeti dobre igrace iz dobrih ekipa. Bitno je uzeti igrace iz ekipa koje mislite da ce da dobro odigraju. Da se razumemo, sem ako nisu spremili nesto nevidjeno, mislim da igraci Lionsa (sem jednog, ne znam koga) nece dati skoro nikakav plus... Rola vam moze doneti +-1000$, a kada covek ubije 4 lika u jednoj partiji i prezivi, dobijete 4x550+300-500+800$=2800$ za samo 1 partiju! Znaci ako niste sigurni u role, a sigurni ste da ce lik dobro da odigra, bolje ga ostavite bez role ili idite na rizik tipa hacker/pistoleer... Ja sam licno izabrao 2 lika iz Navija i 2 iz fnatica + momak iz druge grupe koji ne igra taj dan... Pa cemo videti koliko ova taktika "smanjenog rizika" donosi dobra ;) cArn ako sabije jos jedan turnir, mislim da ce GTR i f0rest da se upucaju :))))

igrac dobija 500 za kill ako mu je to bio jedini u rundi onda dobije josh 50 , ako je ubio dvojicu ide 2x500+200 itd...

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

@ Dejan : Kill +550

http://www.hltv.org/?pageid=241&eventid=720

Mislim da nije tako kao sto ti pricas, jer sam par puta bukvalno pratio mec i racunao, i dobijao moje racunice :) Mada moguce da sam gresio...

e znaci koliko papirica imam sto sam racunao znaci puna mi fioka :)

Kill 0·500€ 0€

Survived round 0·300€ 0€

One kill round ·50€ 0€

Two kill round 0·200€ 0€

Three kill round 0·450€ 0€

Four kill round 0·800€ 0€

Five kill round 0·1250€ 0€

Round started 0·-500€ 0€

Suicide 0·-200€ 0€

Team kill 0·-500€ 0€

otvori nekog svog igraca iz dreamteam-a :) to pishe

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

E ako ti je puna fioka, onda se izvinjavam :) Jeste, mada kada gledas ovaj Player Evaluation, dvosmisleno je... Ja sam kapirao da je svaki kill +550, a double/triple/quadraple kill bonus +200/+450/etc etc

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...