Jump to content

Play DreamTeam for IEM5 World Championship


Nonet

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cak ti i ne treba to, moze lepo da se izbalansira ekipa

carn - TL

threat - pistoler

gux - sprayer

markeloff - sniper

xizt - aimstar

realno u toj grupi ce biti mnogo teski mecevi , threat a verovatno i carn osim ako ne odigra isto kao u kiev-u ce otici u minus , na role po igracu mozes max da dobijesh 1000 po mecu tako da to ne igra veliku ulogu :/

tako da kad pogledash carn na poziciji TL u 5 teshkih meceva u grupi tesko da ce izvuci 5000 (posto da bi dobio 1000 na role mora fnatic da pobedi sa 14 rundi razlike ili vishe)... opet carn je odigrao u kiev-u dosta dobro ali pitanje je da li ce moci da ponovi isto u svih 5 meceva tako da mozes da ocekujesh minimalan plus ili minus kod njega u vrednosti za threta mozes da ocekujesh josh veci minus ...

tako da sam se ja ipak opredelio za opciju sa nitorom i 4 nabadaca :) (f0rest , starix , delpan , niko)

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

jeste sigurnije igrati ovako 4+1 fora je u tome sto ce sigurno mnogo ljudi staviti 5 dobrih igraca i bar 50 njih ce da se isere da im svih pet odigraju dobro ko sto se uvek desava :D uvek je tako bilo da bi bio prvi na dreamteam moras opasno da se iseres prvi dan :D.

BTW moj team:

cArn: TL

forest:aimstar

bail:camper

solo:sniper

xizt:sprayer

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

jeste sigurnije igrati ovako 4+1 fora je u tome sto ce sigurno mnogo ljudi staviti 5 dobrih igraca i bar 50 njih ce da se isere da im svih pet odigraju dobro ko sto se uvek desava :D uvek je tako bilo da bi bio prvi na dreamteam moras opasno da se iseres prvi dan :D.

BTW moj team:

cArn: TL

forest:aimstar

bail:camper

solo:sniper

xizt:sprayer

Ajmo tako je! Vera u kosooke~ :D

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

niko-FF

marekloff-sniper

xizt-tac leader

dennis-camper/forest

enemy-sprayer

ili

khrystal-FF

marekolff-sniper

xizt-tac leader

Get right-camper

enemy-sprayer

Sta mislite?:-D

drugo :)edit:smao ne znam sto si stavio xiztu tl ,ja mislim da ce mnogo vise da ti donese ako bude sprayer :)

Edited by D_J
Link to comment
Share on other sites

slazem se Dejane druze. realno igram prvi put ovo, nisam znao da je toliko bitnije imati fragere. verovatno cu jos malo izmuckati ekipu.

al opet ne verujem da cu ici 4+1

rado bih stavio dennis-a , lik je bolestan

Jebote, bolesni fragovi :)

Videcemo kako ce se pokazati na c'shipu, mada kapiram da je u globalu bolji igrac od Alena.

Edited by dante_

infidel

Link to comment
Share on other sites

Evo kao neko ko je bolesno igrao i pratio... Nije bitno uzeti dobre igrace iz dobrih ekipa. Bitno je uzeti igrace iz ekipa koje mislite da ce da dobro odigraju. Da se razumemo, sem ako nisu spremili nesto nevidjeno, mislim da igraci Lionsa (sem jednog, ne znam koga) nece dati skoro nikakav plus... Rola vam moze doneti +-1000$, a kada covek ubije 4 lika u jednoj partiji i prezivi, dobijete 4x550+300-500+800$=2800$ za samo 1 partiju! Znaci ako niste sigurni u role, a sigurni ste da ce lik dobro da odigra, bolje ga ostavite bez role ili idite na rizik tipa hacker/pistoleer... Ja sam licno izabrao 2 lika iz Navija i 2 iz fnatica + momak iz druge grupe koji ne igra taj dan... Pa cemo videti koliko ova taktika "smanjenog rizika" donosi dobra ;) cArn ako sabije jos jedan turnir, mislim da ce GTR i f0rest da se upucaju :))))

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...