Jump to content

Windows 7


MagmaN

Recommended Posts

Sinoc sam instalirao windows 7 ultimate 32-bitnu verziju i imam problem sa temama, da kazem sa drajverima za grafichku i jos nekim sitnicama....

Dakle kad sam namestio sve sto mi treba da bi mogao da radim na racunaru,pokusavao sam da promenim temu na jednu od ponudjenih u opcijama ali mi nije uspelo... Danas sam gledao neke tutorijale na youtube-u o temama i nadjem neki o skrivenim temama koje se ne vide odma pri instalaciji... Odem na te teme i pokrenem ih i prorade mi i ove ostale... problem se javio kad sam instalirao realtek audio drivere i morao da restartujem racunar (pre toga ga nisam restartovao tako da ne znam da li je do realtek-a), kad se restartovao sam je promenio na temu koja je bila nakon instalacije, restartovao sam opet, promenila se na neku 2. a ne na onu koju sam izabrao... kad sam o5 morao da restartujem PC vratio je na temu koje bude nakon instalacije i kad sam isao "desni klik" na desktopu nisam video opciju "nvidia control panel" restartovao sam racunar opet i vratilo se sve na normalu... I da svaki put me kad pokrenem winamp posle restarta postavlja mi pitanja tipa da li si siguran da zelis da pokrenes ovaj program i ako sam to iskljucio u opcijama. Kad pustim film pusta ga u winampu i ako sam promenio da pusta u media player classic-u.

Zanima me ima li sanse da se nekako namesti da mi se svaki put normalno podigne windows kako sam ga ostavio ranije?

U napred hvala

Edited by mag1car
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tek sad videh ovo.

Oko winamp-a, moras da iskljucis u njegovim opcijama (options/preferences/file types) 'Restore file associations at Winamp startup' tako da sledeci put kada upalis winamp on nece da vrati podesavanja u win-u, citam da si to vec uradio ali proveri ponovo.

Sto se tice tema i drajvera, prvi put cujem da audio drajver pojebe teme na win7, da nisi ti instalirao neki od programa za teme sa starog win-a (mada kontam da ne rade) ?

Koja ti je to instalacija Win7, s ulice ili nekog w*rez sajta?

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Ako te pita za neki program, onda moras sam da iskljucis iz tog prozorceta imas dalji uput kako to uraditi.. "change nesto nesto" valjda :D

Verovatno si se nadao da ces instalirati Win7ultimate, ko zna sta si skinuo ako si skidao sa neta, jer ne bi trebalo da imas problema oko grafike i zvuka, ali bas uopste..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...