Jump to content

WGF 2011 Fragmovie


qbA

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa zar treba da ti crtam?

Ne treba , meni bilo odavno sve jasno . Brate ti si organizator . Ti si JAVNO obecao nagrade za pobednike turnira . Nije dosao predsednik opstine da organizuje turnir ovde , nego ti .

Mislim , batalicu ovu temu , ne zelim da bude neka bzvz rasprava . Meni ni iz dzepa ni u dzep , ali nije u redu .

Link to comment
Share on other sites

E ovako stoje stvari sto se nagrada tice za ekipe i za organizaciju turnira. Menadzer festivala koji je obecao pare sjebao se tj ispalio ga je Telekom + Vlada crne gore koja je obecala da ce da ispostuje nagradu I naravno da oce ali odlazu i Bog zna do kad ce odlagati. Sto se tice organizacije (mene i bezimenog) I nama nije isplacena suma koja nam je obecana za organizovanje tura koja iznosi od po 1200e, tu nas je usporilo u poslu sto smo svo to vrijeme dali racunare iz igraonica nasih pa se ne zalimo iz jednog razloga ipak zelimo da sav novac koji dobije doticni menadzer festival da za nagrade, znam da ce ta nasa jebena vlada isplatit to ali ne znam kad, mjesec, 2, 3… jbg. Ponavljam orga je bila vise nego dobra e sad je nasa greska sto smo prihvatili da tur bude uz festival koji je maksimalno propao. Ne krivite orgu krivite festival, znaju likovi koji su bili u BP kako je sve fino i divno organizovano. Dobice si svoj novac naravno to se nadam najvise zbog mene i mojih 1200 eura.

Procitaj pazljivo!

Link to comment
Share on other sites

Sve je to meni jasno . Kapiram ja sve to i svima je krivo sto je tako ispalo . Ali ne kapiras ti mene . Vas predsednik opstine nije obecao nagrade , nije organizovao turnir , nego ti .

Najjace bi bilo sad i on da dodje i kaze kako su i njega zavrnuli iz Podgorice . Pa onda ti iz Podgorice da kazu kako je njima neka nevladina organizacija obecala pare . Nevladina organizacija kaze kako su ih zavrnuli ovi iz EU . Ali niko od njih nije javno obecao nagrade i organizovao taj turnir nego ti .

Link to comment
Share on other sites

Jebem li ga druze , ali kad si organizovao turnir , nije bilo otvorite dusu , nego izvrci dzepove i uplacuj . Kad je doslo do isplacivanja nagrada : evo vam dusa , evo vam srce na dlanu :)

Mislim vasa stvar , meni ni iz dzepa ni u dzep .

Tudje pare , tudja briga ........

Link to comment
Share on other sites

Ja sam glavni i napravio sam prevaru! Ne kapiras post koji sam postavfio ili pak neces.

Kapiram ja sve . Niko tebi i ne kaze da si prevario ili sta vec , niti sumnja u tvoje postenje .

Ne kapiras ti da ti govorim da opstinari nisu duzni ikome ista od ucesnika . Duzan si ti i pored najboljih namera . I nije fora da kazes : " Ja sam organizator I ? " .

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

ok jebo pare ali ti si org ne ja i odgovoran si za sve te pare i sve sto ste obecali!bolje ne pravite nista ako ce ovako nesto da ispadne..ja znam x klanova koji su otisli za cg a nisu znali dal ce imati da jedu i kako ce se vratiti samo da bi otisli na turnir!!otisli su u nadi da ce osvoje nesto da se provedu lepo..zamisli da si na mestu onih norvezana predjes hiljade kilometra da bi dosao i ovako nesto se desi...pa veruj mi nece ti sl tur niko doci da im posaljes svima po 1000e unapred...sve to treba pre pocetka da se org i pare i sve pa tek onda da se organizuje po mom misljenju.mene boli k za tur jer neam nista od njega ali mi je zao ljudi koji su se namucili da dodju i dobili tuki...

Link to comment
Share on other sites

Tacno tako, politicari karaju dok mogu! A ti egze sta ce tebi da kacis linkove i pojma nemam sta ( posto sam sad prelistao sve strane) zasto se ti bunis ?

Eto, okacio da vam docaram kako to izgleda iz mog ugla :))) Toliko ste promovisali taj vas turnir jos plus dok je bila nagrada 10.000e i dok su na spisku stvarno dobre i poznate ekipe bile, i posle ste pljuvali po forumu konfija kako je on rekao nekim rusima i svedjanima kako nema nista od tih para i kako su oni zbog toga otkazali ucesce :}

Mislim da nije u redu sad da se bilo ko buni od vas sto vas neko proziva, ali jbg tako stoje stvari.

Ne organizuju se tako turniri, zamislis nesto, imas viziju za nesto i cekas da ti s neba padnu pare :)

Nadam se da ce na sledecem WGF turniru festival uspescno proci :>

Link to comment
Share on other sites

Ja sam glavni i napravio sam prevaru! Ne kapiras post koji sam postavfio ili pak neces.

ili ipak ti ne kapirash kad su bile prijave za turnir bilo je 100% nagrade ce biti isplacene na licu mesta ovo ono itd fazon je bio kao da si ti vec dobio te pare i steknuo ih u slamaricu ... mazao si oci ljudima sa tim nagradama i kako ce biti isplacene , tebe prevarili iz opstine ili sta vec ti sad morash da varash igrace ... igraci ce doci kod tebe po nagrade njih ne interesuje opstina vec organizator :/

Ajde ovako, nadji jedan moj post dje sam ja rekao da je konfi pricao price? Sto se nagrada tice bice isplacene samo sto ce kasnit kao sto sam i rekao a za to nije kriva organizacija jer bas mi ne mozemo tu nista da ubrzamo.

ako uopste budu isplacene :/ nikad se ne zna da li ce da te varaju dozivotno :/ ni eswc jedne godine nije isplatio nagrade ...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Ajde ovako, nadji jedan moj post dje sam ja rekao da je konfi pricao price? Sto se nagrada tice bice isplacene samo sto ce kasnit kao sto sam i rekao a za to nije kriva organizacija jer bas mi ne mozemo tu nista da ubrzamo.

Znaci da se razumemo u startu, ja nemam nista protiv tebe :) ovo su samo cinjenice, i te pare koje ce kao biti isplacene posle par meseci mogu da garantujem da od toga nema nista.

Nisam ja rekao da si ti licno pricao za konfija nesto, mislio sam na vasu organizaciju (dal si ti, bezimeni, kurta, murta) totalno je nebitno, to su ljudi iz orge :)) Hteo sam ja odavno da ostavim komentar na ruru da nagrade nisu isplacene nego me je mrzelo da pokrecem pricu. Najzalosnije od svega je sto sam video komentar u vezi WGF turnira da je neko (ne znam tacno ko, ali mislim da je bezimeni ) iz orge ostavio komentar u fazonu kao da je sve placeno :))) eto to me je onako razocaralo skroz :) da nije Stefan pokrenuo ovo, ljudi ne bi ni znali sta se zaista desilo :}

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa vecinom sto su napisali u vezi svega , kao sto je neko napomenuo gore , nece igraci juriti Djetica iz opstine za pare nego tebe koji si organizator i ti ces najebati zato sto si lakoveran i naivan da ces dobiti novac za turnir. Nema veze ovo ti je za nauk da sledeci put znas , mada kako je ispalo ne verujem da ces i imati drugu sansu kod ljudi :) prvo pare na sto pa se onda pravi plan. Poz

cestitam velji na napisanom 200 postu :*

Edited by CONFY

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

@Dejane Oni su lagali mene ja vas.

@egze cibe isplacene nemoj toliko da si siguran i ne znam iz kojeg razlo da nece, sto se tice konfija kazem ti niko iz organizacije njega nije pomenu mozda neko van nje.

@confy Naravno i velika je greska nas organizatora sto smo vjerovali festivalu.

Edited by gms.rus
Link to comment
Share on other sites

Stevan pise tuzbu sa kalanom :)

ma ne pisem tuzbu..lako cu ja za ove moje nije problem nego mi zao onih iz norveske i ovako smo jadne zemlje jos i u gamerskom svetu treba budemo jos jadniji zbog pojedinaca...da se nadovezem za org ko je koga zajebao prevario itd mi nemamo pojma mozes pricati koliko hoces odakle cemo znati dal je to istina?hvalili ste turnir pricali o njemu kao da je nz sta i na kraju NAJBITNIJE nije ispunjeno...jbg nadam se da ce sve biti "isplaceno" :) poz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...