Jump to content

WGF 2011 Fragmovie


qbA

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

E ovako stoje stvari sto se nagrada tice za ekipe i za organizaciju turnira. Menadzer festivala koji je obecao pare sjebao se tj ispalio ga je Telekom + Vlada crne gore koja je obecala da ce da ispostuje nagradu I naravno da oce ali odlazu i Bog zna do kad ce odlagati. Sto se tice organizacije (mene i bezimenog) I nama nije isplacena suma koja nam je obecana za organizovanje tura koja iznosi od po 1200e, tu nas je usporilo u poslu sto smo svo to vrijeme dali racunare iz igraonica nasih pa se ne zalimo iz jednog razloga ipak zelimo da sav novac koji dobije doticni menadzer festival da za nagrade, znam da ce ta nasa jebena vlada isplatit to ali ne znam kad, mjesec, 2, 3… jbg. Ponavljam orga je bila vise nego dobra e sad je nasa greska sto smo prihvatili da tur bude uz festival koji je maksimalno propao. Ne krivite orgu krivite festival, znaju likovi koji su bili u BP kako je sve fino i divno organizovano. Dobice si svoj novac naravno to se nadam najvise zbog mene i mojih 1200 eura.

Link to comment
Share on other sites

Tacno tako, politicari karaju dok mogu! A ti egze sta ce tebi da kacis linkove i pojma nemam sta ( posto sam sad prelistao sve strane) zasto se ti bunis ?

I Velja je bio predsednik opstine u Cacku :)

Poenta je jasna :

kraduckate : par desetina evra

Mnogo kradete : 5 000 evra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...