Jump to content

help


cULO

Recommended Posts

Cvetane , napisi odakle si , koji net imas i da li koristis steam ili non/steam , kao i konfiguraciju kompa

Ukoliko recimo imas dobar kompjuter , zivis u "pristojnom" mestu i imas dobar internet [dobar za cs = barem 128 upload] par razloga postoje ti lose radi cs

1 = Imas neki virus ili ti nesto radi u pozadini sto ti vuce konekciju i samim time stvara lag.

2 = Ako imas Par kompjutera u mrezi i neko ti za vreme igranja otvori neku stranicu a nemas net limiter ili veoma brz net , skocice ti ping dok se stranica ucitava , nesto se downloaduje ili postoji p2p konekcija.

3 = Ako koristis steam = Mozda imas neki update koji ti radi u pozadini sama steam platforma i zato ti laguje = proveri , ukoliko nemas steam , skini neku drugu verziju kantera [google p48 counter strike download] i podesi sve lepo ispocetka

4 = Internet ti je , iako na papiru jako dobar , los jer gubi konekciju ili podatke u transferu , tako da zovi tehnicku podrsku u tom slucaju

Ako nije nista odavde , napisi jos jedan post u ovoj temi : http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=50591 , sa podacima o kompu i o ostalim stvarima sa pocetka mog posta , posto je taj topik predvidjen za probleme slicne tvom. Pozdrav

^.^

Link to comment
Share on other sites

jasam iz mkd zivim u grad radovis imam tomi net konfiguracija mog pc e

Rating 4.9 sa taj je ocenom ocenen moj pc :)

Processor Pentium® Dual-Core CPU E5400 @ 2.70GHz 2.70 GHz

Installed memory (RAM) 2.00 GB

System type 32-bit Operating System

i koristim windows 7 :)

Link to comment
Share on other sites

jasam iz mkd zivim u grad radovis imam tomi net konfiguracija mog pc e

Rating 4.9 sa taj je ocenom ocenen moj pc :)

Processor Pentium® Dual-Core CPU E5400 @ 2.70GHz 2.70 GHz

Installed memory (RAM) 2.00 GB

System type 32-bit Operating System

i koristim windows 7 :)

predji na XP i btw idi na www.pingtest.net i kopiraj pa posalji ovde!

EDIT : JEBALA VAS VISE TA windows 7

Edited by kiddo
Link to comment
Share on other sites

posto niko ovde nije vidovit pa da zna sta je sa tvoja 2 pc-a najbolje ti je da pozovesh provajdera , zasto ih placas ako ce ti drugi resavati probleme oko neta.

a to za viruse itd skini neki AntiVirus, mozes i free avast ili avg i spybot-a skeniraj ta 2 kompa pa ako se ne popravi zovi provajdera. sta da ti kazem gl.

Edited by zyllion
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...