Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne moze ni na kanta ni na hegela ni na nicea...

mora da dodje tapetar da odvoji naslon, da unesu, pa da ga opet spoji....

fufufuufufufuuuuuuuuuuuuuu

hahahahahah hehehe hehehe hihihih hihihih

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zavrsena akcija....

Uspelo na foru da se skinu vrata i da se odshrafe nogice garniture i proslo je...jedva...:)

Jeste, burzuj kupuje u formi ideale ;(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Zavrsena akcija....

Uspelo na foru da se skinu vrata i da se odshrafe nogice garniture i proslo je...jedva...:)

Jeste, burzuj kupuje u formi ideale ;(

hahahahahah hehehe hehehe hihihih hihihih

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

iskoristio sam prehladu da danas uzmem slobodan dan od posla, spavam do 1 i igram da2...jeeej.samo me tisti cinjenica da ce ovakvih dana biti veoma malo u buducnosti ako i uopste

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Svako veče legnem sa drugačijom nadom da će se sutra nešto promeniti i svaki dan radim na tome. Ali ovde se ništa ne menja i sve je nekako zaraslo u okorelu mržnju svakoga ko se ne slaže da bude 'just another brick in the wall'. Kome god ukažeš da greši, ti si filozof. Kome god želiš da pomogneš iz čiste dobrote, on te iskoristi. Sve je otišlo u kurac. Ne znam više, možda sam ja problem što imam neke drugačije stavove i verovatno ću potražiti neku stručnu pomoć psihologa.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Onda ces ubrzo morati ponovo da kupujes jer ce se taj raspasti =)

Ko ga jebe, trajace godinu-dve, videcemo posle :)

Igore, jesi izmerio stan :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Onda ces ubrzo morati ponovo da kupujes jer ce se taj raspasti =)

Moram da se ne složim ovde! :) Imam nekoliko stvari iz Forme Ideale koje i dalje šljakaju kako valja ... prvo sam uzeo bio neke kompjuterske stolove, među njima onaj kojeg NISAM nešto rastavljao, skidao mu fijoke itd šljaka kako treba, ovi koje sam razvaljivao naravno ne. Onda imam neku policu, sve je ok i sa njom. Onda imam jedan trosed, radi dobro, u jednom trenutku je doduše pukla ona iverica što drži "sedište" ali zbog "skakanja" po trosedu, popravio je i od tad opet fercera, i imam još jedan neki trosed/ležaj koji isto funkcioniše kao prvog dana. Ove neke prve stvari su kupljene recimo 2004. ili 2005. max, a ovaj trosed drugi negde 2008.

Ja sam inače i očekivao krš kvalitet za tu cenu, ali eto, za sada se drži.

Svako veče legnem sa drugačijom nadom da će se sutra nešto promeniti i svaki dan radim na tome. Ali ovde se ništa ne menja i sve je nekako zaraslo u okorelu mržnju svakoga ko se ne slaže da bude 'just another brick in the wall'. Kome god ukažeš da greši, ti si filozof. Kome god želiš da pomogneš iz čiste dobrote, on te iskoristi. Sve je otišlo u kurac. Ne znam više, možda sam ja problem što imam neke drugačije stavove i verovatno ću potražiti neku stručnu pomoć psihologa.

Ja ne znam da li je trip što se vraćam u "staro i poznato", ali uvek kad dolazim sa nekog puta kad vidim naše ljude nekako deluju razočarano, tužno i tako to. Nije da nemaju razloga za tako nešto, daleko od toga, ali ne mogu da procenim koji je postotak mog smora što se vraćam sa puta, a koji realno smora tih ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...