Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

a da, gde mogu da nadjem knjigu "paranoja u las vegasu"? guglao sam ali sam nasao neke prastare teme itd., nista pouzdano

Da si pitao ovo pre dva dana, i sa budžetom većim od 1600 dinara možda bi uspeo da osvojiš aukciju.

Zograf je izdao u nekom malom tiražu, kasnije su propali i nije se doštampalo. Ne znam ni kakav je prevod, tako da juri na engleskom.

originalslika-2832479.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 dan kilav na poslu, 1 dan kilav kod kuce, sad jos jedan dan kilav na poslu... sledeci put kad dobijem stomacni virus ima da izljubim sve po kancelariji da im se zahvalim za ovaj grip... ljudi koji na svoju ruku uzimaju antibiotike i tripuju da su ozdravili su pošast...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Isekao sam se ko zmaj dok sam se polu budan brijao... ali da to ne bude dovoljno pukla mi je pertla na jedinim cipelama fuuuu... Ali barem smo dobili mladu cistacicu onako sa "krupnim plavim ocima" a bogami i visoka je jedno 185-190 taman kakve volim [:D]

Link to comment
Share on other sites

Alo, zovite na te baskete, jebaću vas!

Jbg...ovo je bilo drugo drustvo...mrtvih pesnika...:)

Uskoro ce lepo vreme, pa ce ada da bude u prvom planu...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Isekao sam se ko zmaj dok sam se polu budan brijao... ali da to ne bude dovoljno pukla mi je pertla na jedinim cipelama fuuuu... Ali barem smo dobili mladu cistacicu onako sa "krupnim plavim ocima" a bogami i visoka je jedno 185-190 taman kakve volim [:D]

Alo sine kojih 185-190 pa sta je to???

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

^najgluplji film ikada

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...