Jump to content

Kupujem wow account


Branko.djuragin

Recommended Posts

Kupujem account za mladjeg burazera, bitno je samo da je lvl 85 i da ima full info, nije bitna ni klasa ni rasa ni fakcija ni server ni bilo sta drugo, placam ~60eura

kontakt 062632721, MSN/Email Branko.djuragin@gmail.com skype nebra987

Moze 71 lvl, Mage na Alonsusu. Bez kataklizme? za 35 evra.

Link to comment
Share on other sites

Kupujem account za mladjeg burazera, bitno je samo da je lvl 85 i da ima full info, nije bitna ni klasa ni rasa ni fakcija ni server ni bilo sta drugo, placam ~60eura

kontakt 062632721, MSN/Email Branko.djuragin@gmail.com skype nebra987

Ja cu kupiti maga.javi se na PM

On kupuje, ne prodaje...

Link to comment
Share on other sites

Potraga za accountom i dalje traje, ako ima neko da bi da se otarasi za 60ak eura nek se javi :)

Brate ja ti dam za 30 evra Account sa 2x 70 lvl i ti onda uzmes Cataclysmu i malo levelujes i to ti je to :P

E pitacu ja ortaka on hoce da proda... nznm da li mu odgovara 60 evra. Pitacu ga, pa ti javljam. :D

Ima shamana 85 lvl.

Edited by peki1
Link to comment
Share on other sites

1. cela igra je bila mislim 60 evra kad je izlazila kataklizma na popustu

2. "mora da se zeza i da trosi vreme na lvlovanje" ? sto je kupio igru ako ne voli da je igra? nije sigurno kupio sa namerom da nekom lvluje lika

3. kad kupis igru dobijes 13 evra ( besplatnih 30 dana igranja)

uostalom, realno je za ocekivati da ce blizzard uvek dobiti mnogo vise za(golu) igru nego neki john doe kad je posle prodaje

p.s. moje licno misljenje je da lik lvl 85 koji je undergearovan i vredi oko 60 evra

Link to comment
Share on other sites

1 ne slazem sa tobom,znas koliko ih je kupilu u tom peridu mozda 5%.svi ostali su pretezno kupovali regularno i to bude vise onda od 60e.

2 prijatelju ako se lvlovanje placa od 1 do 85 80e,kako je tebi normalno da platis lika 60e?ti kad prodajes lika naravno da neces da gledas jel ti bilo zabavno vec koliko si potrosio vremena i da naplatis to.

ali lepo je tvoje misljenje da ti neko pokloni account za 60e.i meni bi bilo drago al to ne ide tako...

ali u svakom slucaju glupo je opste sto sam se mesao,njegovo je da ponudi,a ako se neko nadje u toj njegovoj ponudi tim bolje.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...