Jump to content

][][][ DOTA TURNIR U JAGODINI ][][][


Msn'Jagodina

Recommended Posts

U NEDELJU 27. FEBRUARA ODRZACE SE TURNIR U JAGODINI U IGRAONICI "BREEE" SA POCETKOM U 10 SATI PRE PODNE. NA OVOM MID SKILL TURNIRU UCESTVOVACE PRVE 10 EKIPE KOJE POTVRDE SVOJE UCESCE. UPLATA PO EKIPI JE 2500 DINARA. NOVAC SE UPLACUJE NA DAN TURNIRA . NAGRADA ZA PRVO MESTO BICE 15.000 DINARA A ZA DRUGO 6000. OVAJ TURNIR SE ORGANIZUJE NAJVISE ZBOG ZABAVE,DRUZENJA,DOBROG PROVODA I NARAVNO DOBRIH PARTIJA DOTE... IGRACE SE MOD -CM .. ZA POCETAK CE SE NAPRAVITI 2 IZBALANSIRANE GRUPE I IGRACE SE NA 1 POBEDJENU PARTIJU. A OD POLUFINALA CE SE IGRATI NA 2. DIREKTAN PRENOS SVAKE DOTE BICE OMOGUCEN U KAFICU ISPOD IGRAONICE ... IGRACE SE 6.71b VERZIJA. U IGRAONICI SE NALAZE 10 RACUNARA U ODLICNOM STANJU. IGRAONICA SE NALAZI PREKOPUTA SKOLSKOG CENTRA...

Okey dota masteri... :D swe ekipe su potvrdile svoj dolazak osim ekipe "bans" umesto koje ce igrati ekipa jpt... na zadnjoj stranici sam postovao mapu jagodine i mesto igraonice i swe ostalo sto vam je za sad potrebno da znate.. ako imate nekih pitanje mozete ovde postovati ili na moj br ...

===Prijavljene ekipe=== :

1. Gosu(Jagodina)

2. Dust(Krusevac)

3. Breee(Jagodina)

4. blok45(beograd)

5. Evs(Beograd)

6. Dz(mix)

7. Godfather(Nis)

8. Jpt(mix)

9. Dgz(Mix)

10.Unique(Vrnjacka Banja)

PRIJAVE NA BROJ 069 11 35 000

670loadscrene.jpg

Zbog velike zainteresovanosti za ovaj lan turnir maximalni broj ekipa bice povecan na 10 samim tim ce i nagrade biti vece..Ako se niste prijavili do sada pozurite jer ima par nesigurnih ekipa koje se mogu prijaviti svakog momenta...

Edited by Gosu.Kibo

Neotkriveni talenat :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrav momci, i veliki pozdrav od xxL]Magnuma za Ultimate.Skill-a iz bloka-45, mozda dodju vasi protovnici od nedelje. :) Ostacemo u kontaktu.

P.S. http://static.dota-league.com/upload/screenshots/2011/02/13/4/bans_vs_blok_2-1297628073.gif

vazi moj broj iimate... i kazite mi ime klana samo.. da vas prijavim ovde na forumu ..

Neotkriveni talenat :D

Link to comment
Share on other sites

Stvari stoje ovako... Na turniru ce biti plafon 10 timova ako bude velika zainteresovanost... Vecinu timova vec znam.. I siguran sam da nece da ispale zadnji dan tako da bi i za njih i za mene bila obaveza vise da se cimamo preko banke... Pare ce biti uplacivane na dan turnira mole se sve ekipe da ostave brojeve telefona da bi bili u kontaktu... 2 dana pre turnira ja cu da pozovem leedera od ekipa da potrvrdim ucesce... btw Dz odakle ste ?

Neotkriveni talenat :D

Link to comment
Share on other sites

a monitori?

Monitori su 19 inca WIDE SCREEN-.... Solidni su .. ima podesavanja za normal skrin... i a mozete i na wIDE sCREEN da igrate.. kako ste nawikli... podrudicemo se da sto bolji uslovi budu.. ne brinite nista..

na ovu foru su monitori.. http://www.cybertheater.com/wp-content/uploads/2007/06/dell-new-19-inch-widescreen-monitor.jpg

Edited by Msn'Jagodina

Neotkriveni talenat :D

Link to comment
Share on other sites

Monitori su 19 inca wajt skrin.... Solidni su .. ima podesavanja za normal skrin... i a mozete i na wajt skrin da igrate.. kako ste nawikli... podrudicemo se da sto bolji uslovi budu.. ne brinite nista..

na ovu foru su monitori.. http://www.cybertheater.com/wp-content/uploads/2007/06/dell-new-19-inch-widescreen-monitor.jpg

:)

Edited by slash.
Link to comment
Share on other sites

Moracem ovako da napisem jer nisam mogo da odgovorim svima na postove numem da ubacujem ove replay oblacice :D

@ Msn'Jagodina Dobro bre kibo dal moguce da si tolko retardiran xD decko mogo si malo bolje da izguglas ili mene da pitas a ne da lupas gluposti oko monitora i misheva.

I ne kaze se "wajt skrin" aahhahaha umro sam kad sam procitao :)))) neko wide screen :) wide kao shiroki ili ti 16:9 xD hhahhahahaha

@ Godfather.gaRNySTATUE mishevi su a4 tech ak47 edicija evo ti slike A4_Tech_AK-47.jpg radi do 2000 dpi-a ima i regulaciju na mishu da se promeni od 400 do 800, 1200, 1600, 2000 :) bla bla..sve u svemu ok su, al ukoliko ste pro verovatno cete nositi svoje misheve jer ste na njih navikli :)

@ rip_n0th1n9 evo ti konfiguracija monitora "18.5" BenQ G925HDAE, 1366x768(16:9) 5ms DC40000:1" a evo i slike http://static.winwin.rs/images/products/500/b1134483.jpg . Postoji i opcija na monitoru da se prebaci na 4:3 ukoliko igrate na normal screen :))

@ all sve u svemu ovo je turnir zabave radi..tako da dodjite da se zezamo sigramo i ludujemo ;) sya

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

vF is the best fuck all the rest

Link to comment
Share on other sites

Moracem ovako da napisem jer nisam mogo da odgovorim svima na postove numem da ubacujem ove replay oblacice :D

@ Msn'Jagodina Dobro bre kibo dal moguce da si tolko retardiran xD decko mogo si malo bolje da izguglas ili mene da pitas a ne da lupas gluposti oko monitora i misheva.

I ne kaze se "wajt skrin" aahhahaha umro sam kad sam procitao :)))) neko wide screen :) wide kao shiroki ili ti 16:9 xD hhahhahahaha

@ Godfather.gaRNySTATUE mishevi su a4 tech ak47 edicija evo ti slike A4_Tech_AK-47.jpg radi do 2000 dpi-a ima i regulaciju na mishu da se promeni od 400 do 800, 1200, 1600, 2000 :) bla bla..sve u svemu ok su, al ukoliko ste pro verovatno cete nositi svoje misheve jer ste na njih navikli :)

@ rip_n0th1n9 evo ti konfiguracija monitora "18.5" BenQ G925HDAE, 1366x768(16:9) 5ms DC40000:1" a evo i slike http://static.winwin.rs/images/products/500/b1134483.jpg . Postoji i opcija na monitoru da se prebaci na 4:3 ukoliko igrate na normal screen :))

@ all sve u svemu ovo je turnir zabave radi..tako da dodjite da se zezamo sigramo i ludujemo ;) sya

Naravno brate , druzenje na prwom mestu :)

Link to comment
Share on other sites

Moracem ovako da napisem jer nisam mogo da odgovorim svima na postove numem da ubacujem ove replay oblacice :D

@ Msn'Jagodina Dobro bre kibo dal moguce da si tolko retardiran xD decko mogo si malo bolje da izguglas ili mene da pitas a ne da lupas gluposti oko monitora i misheva.

I ne kaze se "wajt skrin" aahhahaha umro sam kad sam procitao :)))) neko wide screen :) wide kao shiroki ili ti 16:9 xD hhahhahahaha

@ Godfather.gaRNySTATUE mishevi su a4 tech ak47 edicija evo ti slike A4_Tech_AK-47.jpg radi do 2000 dpi-a ima i regulaciju na mishu da se promeni od 400 do 800, 1200, 1600, 2000 :) bla bla..sve u svemu ok su, al ukoliko ste pro verovatno cete nositi svoje misheve jer ste na njih navikli :)

@ rip_n0th1n9 evo ti konfiguracija monitora "18.5" BenQ G925HDAE, 1366x768(16:9) 5ms DC40000:1" a evo i slike http://static.winwin.rs/images/products/500/b1134483.jpg . Postoji i opcija na monitoru da se prebaci na 4:3 ukoliko igrate na normal screen :))

@ all sve u svemu ovo je turnir zabave radi..tako da dodjite da se zezamo sigramo i ludujemo ;) sya

ahahah :D brate u sustini nista ne fali a za miseve mi rekli da x7 ja se samo u mx razumem ... btw igraonica je nova i oprema je nova tako da ono... xD dont worry be happy :D i ja sam se sam sebi smejao za wajt skrin :D axaxa

Edited by Msn'Jagodina

Neotkriveni talenat :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...