Jump to content

CS ne radi na Windows 7 X86. Pomoć!


Gumiflex.kpg

Recommended Posts

Instalirao sam Windows 7 32bit. CS sam instalirao kao i na xp-u, sa V42 protokolom. To veče, tj sinoć, CS sam probao i radio je. Međutim, danas neće. Zablokira ili pri ulasku na server ili pri pravljenju servera, i tako stoji, dok ga ne ugasim iz task menagera. Sve sam probao. Kompatibilnost podesio sa XP-om, ali ništa. Reinstalirao drajvere od grafičke : Uspeo da udjem, ali kad sam pokušao opet, ista priča....Šta da radim?

Na XP-u je radio besprekorno. Mašina nije loša : Intel E2180, 2GB ram, Ati 3850....sasvim dovoljno za CS. Svaki savet je dobrodošao. Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Probao i nista. Nece ni kada ga prihvatim u firewall-u ni kada skroz iskljucim firewall.

Reinstalirao sam drajver za graficku, i instalirao verziju od pre 15ak dana. Ucitao je CS bez problema i mogao sam da igram, ali kad sam izasao i usao opet, opet je poceo da blokira pri pravljenju servera ili pri ulasku na server. Ne znam kog djavola vise da radim...

Link to comment
Share on other sites

Probao sam sve, skinuo nekoliko "verzija" cs 1.6 v42 ali i dalje nista. Zar je moguce da necu moci igrati cs na windows 7? Ima li neko save?

Imam i ja no steam verziju na kompu i imam windows 7 64 ultimate i sve normalno radi...ne znam sta bi moglo da ti bude problem tu , probaj da skines ovu verziju skini.me/csfull posto i ja imam istu tu i radi mi savrseno

Edited by CONFY

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Naravno da znam da pravim razliku izmedju cs-a i steam-a, mislio sam na original cs. A i kanterasi kapiraju original cs = steam. Tako da pretpostavljam da me je vecina razumela. Iako i sam imam dosta igara na steamu. Evo recimo dalton je skapirao, a CBETA je hteo da napravi lepu foricu, iako me je i on razumeo. :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Naravno da znam da pravim razliku izmedju cs-a i steam-a, mislio sam na original cs. A i kanterasi kapiraju original cs = steam. Tako da pretpostavljam da me je vecina razumela. Iako i sam imam dosta igara na steamu. Evo recimo dalton je skapirao, a CBETA je hteo da napravi lepu foricu, iako me je i on razumeo. :D

sad su svi srecni i zadovoljni ^^

WEMADESHOW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...